Estee Lauder, DayWear, Advanced-Multi Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF15 (Krem do twarzy na dzień)

Krem do cery normalnej/mieszanej na dzień. Pomaga neutralizować działanie wolnych rodników.
Zmniejsza pierwsze oznaki starzenia się skóry takie jak przesuszenie, matowość i pojawiające się przez to zmarszczki.
Dostarcza skórze długotrwałego nawilżenia.
Skóra natychmiast staje się gładsza, zdrowsza a po dłuższym czasie znacznie wzrasta poziom nawilżenia i komfortu.

na dzień
mieszana, normalna
nawilżające, ochronne, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
Filtry
SPF 15 – 30

Nie wiem, czy wart swojej ceny.

Przyznam szczerze, że mam co do niego wątpliwości. Jest lekki, nawilża, ma przyjemną konsystencję, jednak moim zdaniem nie jest wart swojej ceny.
Męczył mnie jego zapach - niby delikatny, ale dokończenie go było dla mnie problemem.
Nie kupie go ponownie.

Dobry, ale dosyć drogi

Krem działa dobrze i w sumie mam w związku z nim tylko pozytywne odczucia. Jest lekki, ma SPF (podstawowy), wygładza, nawilża skórę, a jednocześnie nie zostawia nieprzyjemnego filtru na twarzy. Do tego zapach, konsystencja i opakowanie - wszystko ok. Jedyny minus to cena - jak dla mnie ponad 150zł za regularne opakowanie to dosyć sporo. Doceniam produkty Estee i jestem w stanie wydać więcej na np. krem pod oczy. Ten jednak nie działa cudów, a mimo że jest dobry, nie przebija niektórych tańszych odpowiedników.

na jesień tak

Kosmetyk stosowałam jako próbkę na wyjeździe przez tydzień. Na urlopie zawsze lubię testować otrzymane do zakupów próbki, nie muszę zabierać pełnego opakowania kremu.
Świetnie nawilżał moją skórę, chronił ją przed porywistym wiatrem nad Bałtykiem, buzia nadal była nawilżona i wyglądała zdrowo.
Konsystencja gęsta, ale wchłaniająca się. Określiłabym ją jednak jako bogatą jak na skórę mieszaną. Nie obyło się bez konieczności zmatowienia pudrem transparentnym Mary Kay.
Krem fajny na jesień, bo dni nie są upalne, a latem mógłby się nieźle wybłyszczać pod makijażem.
Określiłabym go jako krem do skóry młodej, ale bogata formuła spodoba się również kobietom 30-40 letnim.

Miękkość i świeżość

Krem ma fajną kremową konsystencję, lekkawo zielony kolor. Łatwo go rozsmarować, dobrze się wchłania, nie jest lepki. Dodaje blasku i wygląda się świeżo i zdrowo, ale po wielu godzinach niestety cera potrafi się po nim świecić. Nie podrażnia, nie uczula i nie zapycha porów. Krem intensywnie pachnie i jego zapach utrzymuje się jeszcze długo po nałożeniu. Zapach jest orzeźwiający, mi bardzo przypomina ogórka. Skóra po nim jest bardzo mięciutka i nawilżona. Mam skórę wrażliwą z tendencją do przetłuszczania się. Ten krem jest dobry. Szczególnie ta wyjątkowa miękkość po jego nałożeniu mnie zachwyciła. Polecam!

Polecam :)

Eleganckie, plastikowe
opakowanie o pojemności 50ml (do kupienia dostępna jest również opcja 30ml i miniaturka 15ml). Przyznam szczerze, że za taką cenę spodziewałam się szklanego słoiczka. Konsystencja dosyć gęsta, treściwa. Jest baaardzo wydajny. Zapach ładny, świeży, z nutą ogórka. Posiada filtr SPF15. Fajnie się rozprowadza, szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej, lepkiej warstwy. Jeśli chodzi o stosowanie pod makijaż to jestem jak najbardziej na TAK. Wszystkie podkłady, korektory aplikowane na niego wyglądają nienagannie. Nic się nie roluje, nie wałkuje, nie waży. Solidnie nawilża i sprawia, że skóra jest bardziej sprężysta, promienna, gładka. Wygląda po prostu zdrowo. Nie zapycha, nie podrażnia. Moim zdaniem jest to dobry, dzienny krem, ale nie przebił moich ulubieńców z Thalgo. Jeśli macie ochotę wypróbować coś z górnej półki to polecam, ja jestem zadowolona.

Drogi średniaczek

Moja cera - sucha, wrażliwa, bez zmarszczek, 45+
Krem ma przyjemną, lekką konsystencję, delikatny zapach, właściwie prawie niewyczuwalny, dobrze się wchłania i to by było na tyle. Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego nawilżenia. Musiałabym go nakładać kilka razy dziennie. Nie nadaje się pod podkład double wear - jest po prostu za słaby. Wydaje mi się, że lepiej nadawałby się do cery normalnej i takiej, która nie wymaga intensywnego nawilżenia.

Delikatny

Krem Estee Lauder Day wear dostałam w prezencie. Kremma delikatną konsystencję, delikatny zapach, taki subtelny. Ja bardzo lubię gdy krem pachnie, tutaj zapach był słabo wyczuwalny. Krem bardzo pięknie nawilżał skórę, sprawdził się pod makijaż, nie rolował się, był naprawdę OK.

Lubię ale szukam dalej

Fajny krem o fajnej konsystencji, jednak nie jest to ten strzał w 10, którego wciąż szukam. Nawilża suchą skórę, pozostawia fajną ''warstwę'' gładkości

Ach ten zapach

Uwielbiam całą serię Estee za piękny zapach. Główne działanie to intensywnie nawilżenie, przywrócenie skórze młodego wyglądu oraz dodanie skórze świeżości i blasku. Krem łatwo się wchłania. Czuć jakość. Niestety cena jak zwykle. Duży plus za różne wersje pojemności.

Pięknie nawilża

Na krem Estee Lauder DayWear trafiłam zupełnie przypadkiem , był dołączony jako miniatura do innego pełno wymiarowego produktu tej marki Krem ma konsystencję bardzo delikatną i tak też pachnie Aplikuje się go bardzo dobrze, wchłania się błyskawicznie nie pozostawiając uczucia lepkości czy też tłustego filmu , idealnie nawilża skórę, sprawdza się jako krem pod makijaż Po jego zastosowaniu skóra jest delikatna i jedwabista Warto zauważyć że posiada SPF15 ,ma działanie antiaging i jest bardzo wydajny Ja po zużyciu miniaturki kupiłam pełnowymiarowe opakowanie Polecam

Są lepsze

Krem kupiłam z ciekawości zamawiając przez stronę www perfumerii Douglas. Testowanie trwało 2 msc (czyli słoiczek kremu), na tyle starczyło mi produktu przy codziennym używaniu. Nie uczulał, nie podrażniał, chyba nie robił nic poza chwilowym uczuciem chłodu i lekkiego nawilżenia. Pod makijaż średni - zależy z jakim podkładem. Cera była jak zawsze. Można spróbować, może komuś innemu bardziej przypasuje. Ja nie kupię. Są lepsze w podobnej cenie.

Wykorzystała: kilka próbek

bardzo dobry

Krem spisuje się bardzo dobrze jako baza pod makijaż, ma lekką konsystencję i świetnie się wchłania nie pozostawiając filmu na twarzy. Ma dobry skład, stanowi doskonałe uzupełnienie pielęgnacji w postaci właściwości płynących z witaminy E czy olejku z pestek winogron. Jest to krem, który jednak niedostatecznie nawilża skóry suche. Bardzo podoba mi się jak współgra z makijażem, nadaje się do codziennego stosowania i jest przy tym bardzo wydajny. Polecam