Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Płyn micelarny H2O

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Płyn micelarny H2O

Cena PLN 21.99

Dermedic Hydrain3 Hialuro Płyn micelarny do codziennego oczyszczania wrażliwych okolic oczu i twarzy. Również dla osób nietolerujących tradycyjnych sposobów demakijażu. Zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Zmiękcza i utrzymuje nawilżenie warstwy rogowej skóry. Nie zatyka porów i nie pozostawia filmu na skórze, delikatny dla oczu – przebadany okulistycznie, jest hypoalergiczny z wodą termalną.
Wypróbuj również inne dermokosmetyki z serii Dermedic Hydrain3 Hialuro i ciesz się zdrową i pięknie wyglądającą skórą każdego dnia!
Składniki aktywne:
Woda termalna, Kwas hialuronowy, Hydroveg VV, Gliceryna, Alantoina, Mocznik

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
sucha, normalna, odwodniona
oczyszczające, odświeżające
hipoalergiczna
płyn

Świetny dla suchej, bardzo suchej skóry

Jestem fanką produktów z serii Hydrain 3 Hialuro. Woda micelarna na stałe zagościła w mojej codziennej pielęgnacji, ponieważ produkt spełnia oczekiwania suchej, bardzo suchej i odwodnionej skóry.
Woda micelarna bardzo dokładnie oczyszcza skórę z makijażu nie naruszając bariery ochronnej skóry. Woda micelarna jest bardzo delikatna i nie podrażnia oczu.
Wodę micelarną można stosować 6 miesięcy od jej otworzenia.
Opakowanie 500ml jest najbardziej ekonomiczne cenowo.

Ulubiony produkt

Jest to obecnie mój faworyt jest chodzi o oczyszczanie twarzy z makijażu. Stosowalam kilka różnych płynów micelarnych i ten usuwa makijaż jako jeden z lepszych. Na plus zdecydowanie zapach, delikatny I swiezy, czego nie można powiedzieć o innych produktach tego typu. Opakowanie przezroczyste, minimalistyczne, bez szału. Ogólnie polecam, chętnie wrócę do tego produktu w przyszłości.

Dla wrażliwców

Produkt kupiłam z polecenia kolezanki, kiedy miałam problem z nadwrażliwością oczu. Płyn jest bardzo delikatny. Nie uczulił mnie, nie podrażnił, nie miałam żadnych nowych "nieprzyjaciół" po jego użyciu. Ogólnie fajny, delikatny produkt, jednak kiedy moje problemy z oczami ustąpiły i wróciłam do makijażu oczu, nie radził sobie z domyciem tuszu do rzęs. A poza małymi wyjątkami, maluję oczy praktycznie codziennie.
Zauważyłam, że producet nic nie pisze o zmyciu płynu. Założyłam, że jak każdy tego typy produkt powinnam go zmyć, jednak na opakowaniu nie jest o tym wspomniane.
Prawdopodobnie sięgnę po ten produkt, jeżeli znów będę musiała zrezygnowac z makijażu oczu, jednak na co dzień potrzebuję czegoś mocniejszego.

Dokładnie oczyszcza

Płyn micelarny Dermedic z serii Hydrain 3 to skuteczny produkt do oczyszczania skóry. Płyn bardzo dokładnie oczyszcza skórę z makijażu nawet tego wodoodpornego nie podrażniając skóry nawet wrażliwej. Skóra po użyciu produktu jest dobrze oczyszczona i gładka. Dużym atutem płynu jest fakt, iż nie podrażnia oczu.
Płyn jest wyjątkowo wydajny. Płyn dostępny jest w małym (100ml) oraz dużym (500ml) opakowaniu.
Opakowanie płynu jest proste, estetyczne a grafiką nawiązuje do całej serii Hydrain 3.
Cena płynu jest adekwatna do jakości.

Delikatny ale skuteczny

Kupiłam dwupak płynu na promocji i właśnie kończę drugie opakowanie.

Płynu używałam codziennie przy wieczornej pielęgnacji. Zmywał makijaż, zanieczyszczenia i spf. Nie używam kosmetyków wodoodpornych więc nie wiem czy z tymi sobie radzi, ale ze zwykłym codziennym makijażem radzi sobie świetnie.

Jest wydajny, nie szczypie w oczy, nie wysusza, nie ma uczucia ściągnięcia.

Płyn zmywa makijaż i pozostawia skórę delikatnie nawilżoną, jest idealny do mojej suchej skóry.

Tak się cieszyłam na markę, ale to jest dla mnie pomyłka

Produkt ten był bardzo wyczekiwany, bo chciałam bardzo tę markę spróbować. Nie miałam z nią styczności tylko czytałam o niej w sieci. Finalnie udało się dorwać w zestawie i cena była przystępniejsza.
Niestety był to najgorszy płyn micelarny jaki stosowałam w 2023 roku. Produkt ten miał być zmywający, trochę zmywał lekki makijaż, ale odrobina tuszu i za każdym razem drugi etap mycia pokazywał że znowu sobie nie poradził. Bardzo rozczarowujący produkt, bardzo nie wydajny. Musiałam go znacznie więcej używać niż inne płyny micelarne i się modlić aby domył cokolwiek. Gdyby nie demakijaż dwustopniowy to moje oczy by puchły od zaschniętego tuszu na rzęsach i wokół oka.

Skuteczny a zarazem łagodny dla wrażliwej cery

Płyn micelarny Dermedic Hydrain3 Hialuro to świetny kosmetyk do demakijażu.Jest niezwykle skuteczny , a jednocześnie łagodny dla oczu i cery. Większość płynów micelarnych podrażnia moją cerę zaś ten jest zupełnie inny. Nawilża skórę i pielęgnuje ją. Na pewno do niego wrócę gdy tylko mi się skończy.

Idealny kosmetyk

Super płyn do demakijażu, nie podrażnia skóry wokół oczu. Zmywa każdy makijaż, nie trzeba długo pocierać wacikiem. Jestem niesamowicie zadowolona z działania i kupięp onownie

Ciekawy

Płyn dostałam w gratisie do zamówienia i jestem bardzo zadowolona. Ma delikatny zapach, dobrze zmywa makijaż a skóra nie jest po jego użyciu ściągnięta. Dobrze zmywa i rozpuszcza nawet wodoodporny makijaż. Jedyny minus to cena.

Płyn micelarny zmywa bez pocierania

Płyn ten zakupiłam w aptece w dobrej cenie bo w dwupaku. Jest to muszę przyznać bardzo dobry płyn micelarny który zmywa makijaż bez zbędnego pocierania. Można nim zmywać twarz i oczy lecz nie wypowiem się jak zmywa oczy gdyż do zmywania oczu mam inny preparat, natomiast ze zmywanie makijażu z twarzy radzi sobie świetnie. Nie zauważyłam pieczenia czy podrażnień. Miałam kilka razy zdarzenie że po jakimś płynie piekła mnie skóra lecz z tym nie ma tego problemu.
Dużym plusem jest duża butelka bo 500ml a można dorwać dwupak w extra cenie Ma przyjemny, delikatny zapach.
Do tej pory stosowałam z tej firmy jedynie krem do rąk który jest moim ulubieńcem, lecz teraz dołączy do niego ten płyn.
Jako posiadaczka skóry mieszanej muszę przyznać że jest świetny i zostanie ze mną na dłużej.

Mój ulubiony płyn micelarny

Jest on odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze, ponieważ nie zawiera substancji drażniących ani alkoholu. Jest to ważne dla osób z problematyczną skórą, które często borykają się z podrażnieniami spowodowanymi przez nieodpowiednie produkty do pielęgnacji. Płyn nie powoduje żadnego uczucia ściągnięcia ani pieczenia, co sprawia, że jego stosowanie jest przyjemne.
Kolejną zaletą płynu micelarnego H2O Dermedic Hydrain 3 Hialuro jest jego skuteczność w usuwaniu makijażu. Bez względu na to, czy jest to mocny makijaż wieczorowy czy lekki makijaż dzienny, płyn radzi sobie doskonale z usunięciem wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Nie muszę wielokrotnie przemywać twarzy, aby całkowicie oczyścić skórę. Jest to szybkie i skuteczne rozwiązanie.
Co najważniejsze, ten płyn micelarny doskonale nawilża skórę. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, który jest składnikiem nawilżającym i utrzymującym wodę w skórze, skóra po użyciu tego produktu jest miękka, gładka i bardziej promienna. Moje skóra wydaje się bardziej elastyczna i odżywiona po regularnym stosowaniu tego płynu.

Nie zamienię na żaden inny

Uwielbiam ten płyn micelarny!
Kupuję go w najlepszej na świecie promocji w Super Pharm, 1l płynu micelarnego za ok 40 zł - idealnie na moją studencką kieszeń.
Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, nie zapycha, nie szczypie w oczy, nie wysusza. Potrafi zmyć wodoodporny tusz do rzęs i klej a jest przy tym bardzo delikatny.
Ponoć nie trzeba go zmywać. Z reguły stosuje dwuetapowe oczyszczanie ale czasem po imprezie zdarza mi się zmyć tylko płynem micelarnym i zupełnie nic się nie dzieje.