Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Płyn micelarny H2O

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Płyn micelarny H2O

Płyn micelarny H2O zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości - micele estrów kwasów tłuszczowych `przyciągają` zanieczyszczenia bez potrzeby nadmiernego tarcia skóry wacikiem.
Nie podrażnia oczu - hypoalergiczny - czystość, jaką daje woda termalna nie powoduje podrażnień.
Nie wysusza skóry - Hyaluronic Acid - kwas hialuronowy, kompleks Hydroveg VV - zmiękczają i utrzymują nawilżenie warstwy rogowej skóry.
Nie zatyka porów. Nie pozostawia filmu na skórze.
Zawiera wodę termalną ze źródeł Uniejowa.

dobry plyn

To juz kolejne moje opakowanie tego płynu. Używam całą gamę produktów marki Dermedic. Jeżeli chodzi o działanie to jest skuteczny, nawilża skórę.

Jeżeli chodzi o wydajność to jest niezbyt wydajny, opakowanie jest dosyć małe.
Opakowanie nie jest dobre na podróż, ponieważ w kosmetyczce trochę przecieka i wszystkie kosmetyki są mokre.
Cena jest dosyć wysoka jak na płyn micelarny z taka małą pojemnością.

Kupię kolejne opakowanie, ale jeżeli znajdę lepszy zaminnik napewno go zamienię.

Absolutnie nie

Skuszona opinią firmy wypróbowałam płyn micelarny na sobie. Nie maluję się mocna, ale niestety płyn nie domywał tuszu, dodatkowo po użyciu bardzo szczypała mnie okolica oczu. Jedyny plus jaki widzę to przyjemny zapach. Nie dla mnie.

Najlepszy płyn micelarny dla wrażliwej cery

Produkt Dermedic zakupiłam zachęcona pozytywna opinią pani kosmetolog u której uczęszczam na zabiegi pielęgnujące i się nie zawiodłam.
Płyn zamknięty jest w wygodnej buteleczce, ma lekki delikatny, przyjemny zapach.
Cena jest dość niska, najbardziej opłaca się według mnie kupić go w aptece- cena ok. 20 zł za 500 ml.
Uważam , ze jest to najlepszy płyn micelarny, który miałam okazje używać.
Doskonale domywa nawet mocny wodoodporny makijaż. Nie ma potrzeby nadmiernego pocierania wacikami twarzy.
Skóra po użyciu jest nawilżona i ukojona.
Dodatkowo jest on dość wydajny.
Bardzo polecam !

Dobry

Płyn dostałam z dwa lata temu na spotkaniu blogerek. I często wracam do niego . Przeważnie zamawiam go na internecie bo bo można znaleźć na fajnej promocji płyn . Płyn ma prostą butelkę otwierana na klik. Kolor płynu jest bezbarwny,na lekki zapach. Płyn nie uczula ,nie podrażnia . Płyn dobrze oczyszcza twarz,radzi sobie dobrze. Mocniejszym makijażem. Dobrze nawilża skórę . Skóra jest czysta ,gładka i nawilżona. Lubię go

Lubię i często do niego wracam

Hydrain3 Hialuro świetnie radzi sobie ze zmywaniem dziennego makijażu, ale nie pozostawia po sobie tłustej czy lepkiej warstwy na skórze. Jest też delikatny dla oczu - nie powoduje pieczenia, podrażnień i nie męczy wzroku.
Idealnie nadaje się do odświeżenia cery w ciągu dnia i nie zapycha porów, a także zapobiega ściągnięciu skóry i delikatnie ją nawilża, więc czasami sięgam po niego zamiast toniku. Płyn micelarny dermedic nie podrażnia ani nie uczula nadaje się dla osób z wrażliwa cerą, jak najbardziej polecam.

Bardzo dobry i delikatny płyn micelarny

Płyn micelarny kupiłam w promocji ponieważ uważam, że cena standardowa jest troszkę wysoka. Płyn charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem a butelka jest wygodna choć zamknięcie na klik nie do końca ułatwia użytkowanie choć na pewno na wyjazd dobrze zabezpiecza. Płyn delikatnie usuwa makijaż, nie podrażnia i nie wysusza skóry dodatkowo pozostawia dobrze odświeżoną. Produkt wydajny.

do codziennej pielęgnacji

Płyn micelarny H2O czyli pierwszy etap pielęgnacji skóry twarzy. Dokładnie zmywa makijaż i oczyszcza skórę. Wystarczy niewielką ilość płynu nanieść na wacik i przetrzeć skórę, tak by poczuć ulgę i odświeżenie. Stosując płyn mamy pewność, że bez trudu zmyjemy makijażu, a nasza twarz pozostanie czysta i świeża.

Fajny płyn micelarny

W moim przypadku płyn Hydrain 3 Hialuro od Dermedic sprawdził się bardzo poprawnie. Dużym plusem jest to, że nie podrażnia mojej bardzo suchej skóry, a także nie uczula oraz nie pozostawia skóry ściągniętej. Samodzielnie nie do końca domywa makijaż, ale stosuję go dodatkowo podczas oczyszczania twarzy. Ponadto ma delikatny zapach. Drobnym minusem jest dość duży otwór w korku, przez co nabiera się sporo produktu. Ogólnie fajny płyn micelarny.

nie polecam

Wszelkie produkty do demakijażu i oczyszczania twarzy dobieram ostrożnie, bo po większości pieką mnie oczy lub skóra. Ten wybrałam, bo miałam wiele próbek kremów i też pełnowymiarowy krem pod oczy z tej firmy i po tych produktach nie czułam żadnego dyskomfortu. Na szczęście ten płyn był pod tym względem ok, ale niestety nie domywał makijażu. Wiadomo, zawsze po użyciu micela używam też żelu, ale to było mocne niedomycie, a od płynów micelarnych wymagam tego, żeby oczy były dobrze oczyszczone z makijażu. Średnio wydajny produkt no i nie polecam niestety

Mój ulubieniec!

Muszę przyznać, że to mój ulubiony płyn do demakijażu. Usuwa nawet najtrudniejszy do zmycia, wodoodporny tusz, nie mówiąc o podkładzie. Nie zatyka porów, pozostawia przyjemne uczucie nawilżenia. Jestem z niego bardzo zadowolona i każdemu go polecam!

Lubię

Nie zmywam nim całego makijażu, a raczej jego resztki i z tym radzi sobie bardzo fajnie. Skóra jest po nim odświeżona i nie ma uczucia ściągnięcia.
Nie podrażnia, używam codziennie rano i wieczorem. Bardzo wydajny produkt.

Dobry, zaufany płyn micelarny

Zużyłam już kilka opakowań tego produktu i myślę, że będę do niego wracać. Rzeczywiście dobrze zmywa makijaż. Jest delikatny, nie pamiętam żeby kiedykolwiek podrażnił mi oczy. Ma ładne i wygodne opakowanie. Plusem są dwie różne pojemności produktu, każdy może sobie wybrać bardziej dogodne. Myślę, że cena jest adekwatna do jakości, którą otrzymujemy.