KWC LogobyWIZAŻ logo
Olejki do kąpieli i pod prysznic

Playboy Play It Spicy, Shower Cream Perfumowany żel pod prysznic

Kupi ponownie: 85% osób
  • 31 stycznia 2017 o 0:35
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Ten produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Plusy: + nawilża! Moja skóra po tym kosmetyku jest wyraźnie nawilżona, co mnie bardzo zdziwiło, + poręczne opakowanie - wygodny do trzymania; można odstawić do na zakrętce, + zapach i konsystencja + jest wydajny +/- niezbyt sprawdzi się do przedłużenia trwałości wody toaletowej z tej samej linii zapachowej, ponieważ ulatnia się po dłuższej chwili po kąpieli - w przypadku używania innego zapachu może to być plus. :)
    Szczegóły:
    • Opakowanie
  • 31 sierpnia 2015 o 12:46
    Przyjemny :)
    Używa od:rok lub dłużej
    Zakupiłam żel przez allegro, zapłaciłam za niego ok. 10 zł. :) Zapach jest przepiękny, ale niestety czuć go tylko podczas kąpieli. :/ Plusy: + zapach + cena + dostępność + wydajność + ładne opakowanie Minusy: - trwałość Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno całe
    ke-czup
    3 / 5
    1 lutego 2014 o 10:15
    Piękny zapach
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    + piękny zapach + piękne opakowanie + fajna konsystencja, ładny kolor żelu (różowy, perłowy) +dostępność - słabo myje, mam wrażenie, że jestem nadal brudna po nim - nie ma właściwości pielęgnacyjnych - niestety zapach jest szybko ulotny - czuję go ok. godziny po umyciu tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie używam innych zapachowych kosmetyków w czasie mycia (np. umycie włosów nawet delikatnie pachnącym szamponem zabija zapach Playboya) - cena Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
  • 24 lipca 2013 o 19:56
    Piękno i styl.
    Używa od:nie określono
    Chyba po raz pierwszy zdarzyła mi się sytuacja, w której słowa producenta nie tylko całkowicie pokrywają się z rzeczywistością, ale nawet nie oddają w pełni wszystkich walorów produktu. Czarny Playboy to zaskoczenie. Żel zupełnie i magicznie odmienny od poprzedników w serii - nie tak frywolny i radośnie prowokujący, a cięższy,mocniejszy(co nie znaczy przytłaczający),choć w dalszym ciągu ocierający się o wyrafinowanie. Piękny zapach pozostaje na skórze jeszcze długo po użyciu ( w moim przypadku:wzięłam prysznic wieczorem, a rano był wciąż mocno wyczuwalny) i bogatą kompozycją rozpieszcza każdy zmysł;nie tylko węchu,ale dotyku,wzroku. Posunęłabym się nawet do stwierdzenia, że ten akurat żel wyzwala boginię w każdej z nas. Bo jest zmysłowy,pociągający, uosabiający kobietę świadomą własnej atrakcyjności,która wie czego chce i wie jak to dostać. "Podkreśla piękno i styl" - to nie są czcze słowa, służące wyłącznie reklamie. Każdą z nas Playboy pozostawia piękną, stylową i przede wszystkim pewniejszą siebie. I to jest ogromna magia. Używam tego produktu od: Miesiąca. Ilość zużytych opakowań: Dwa.
  • 4 czerwca 2013 o 21:44
    zadowolona
    Używa od:nie określono
    Oczyszcza,dobrze się pieni nie uczula nie podrażnia nie przesusza skóry.Wydajny o dobrej konsystencji.Czego więcej chcieć od żelu.Zapach nawet ładniejszy niż mgiełki z tej samej linii zapachowej i dość długo utrzymujacy sie na ciele Używam tego produktu od: miesiac Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Produkty podobne