KWC LogobyWIZAŻ logo

Szału nie ma
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dostałam go w prezencie na któreś święta. Pamiętam, że wtedy był jakiś szał na produkty Playboya. W każdym razie u mnie w okolicy. No i chyba miałam za duże oczekiwania. Ale od początku. Opakowanie jest bardzo atrakcyjne, wygląda bardzo elegancko w łazience. Bardzo ładnie pachnie a zapach rzeczywiście długo utrzymuje się na skórze. Ale stwierdziłam, że jednak nie jest dla mnie. Średnio się pieni przez co nie jest zbyt wydajny. No i niestety podrażnił mi skórę. Dałam mu kilka szans ale niestety po każdym użyciu miałam na ciele czerwone, swędzące plamy.
    Zalety:
    • zapach
    • opakowanie
    Wady:
    • słabo się pieni
    • mało wydajny
    • cena
    • podrażnia skórę
    Szczegóły:
    Jets OK
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Żel dobrze się pieni, ładnie pachnie i ładnie wygląda. I w sumie to tyle jego zalet. To taki zwykły żel pod prysznic tylko że w ładniejszym i droższym opakowaniu. Bo nie oszukujmy się, w tym wypadku płacimy tylko za to, że jest to żel z "playboy'a" niczym więcej się nie wykazał. A w dodatku jest mało wydajny.
    Zalety:
    • ładny zapach
    • dobrze sie pieni
    Wady:
    • bardzo niska wydajność
    Szczegóły:
  • 25 sierpnia 2015 o 22:51
    zapach to nie wszystko
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Jak dla mnie 11 zł za żel pod prysznic to kosmiczna cena. Zawsze staram się wyszukać jakieś promocje i czasami się udaje. Raz kupiłam za 4.99 zł w rossmannie, niedawno w biedronce znalazłam zestaw za 11.99 zł żel + dezodorant i od razu wrzuciłam do koszyka. Muszę przyznać że zapachy są niesamowite, wąchałam wszystkie. ;) Myć myją dobrze, jednak jak dla mnie są mało wydajne - słabo się pienią. Takie opakowanie starcza mi na 2 tygodnie, może troszkę więcej, a inne starczały mi na przynajmniej 3 tygodnie. Poza tym nie mam nic do zarzucenia. Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2
  • 8 kwietnia 2015 o 21:59
    Nie mam mu nic do zarzucenia...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Żel jak to żel. Nie jest zły ;) Swojego czasu nabyłam go pod wpływem szału na punkcie wody perfumowanej o tymże zapachu. Skład nie zawiera składników naturalnych, ale dobrze się pieni i jest przez to wydajny. Dodatkowo ładnie pachnie. Używam tego produktu od: dwóch lat Ilość zużytych opakowań: dwa
  • 27 stycznia 2015 o 18:51
    Dotyk luksusu od Playboy\'a
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Żel dostałam w prezencie wraz z balsamem, ale oba zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Co do żelu to: Opakowanie: - bardzo poręczna butelka, przypominająca kobiece kształty, zwłaszcza te wcięcie, dzięki któremu świetnie się ją trzyma; - na całe szczęście, że ma fajne zamykanie, dzięki czemu gdy żel powoli schyla się ku końcowi można odwrócic i cieszyć się nim do ostatniej kropelki; - ogólnie szata graficzna i uwagi producenta jasne i zrozumiałe; Konsystencja: - żel jest gęsty o lekkim jasnym kolorze, - bardzo dobrze się pieni, dzięki czemu ma się wrażenie, że świetnie myje całe ciało; Zapach: - obłędnie śliczny kwiatowy, który utrzymuje się nie tylko po myciu, ale także po wysuszeniu ciała ręcznikiem i jeszcze długo, długo, Działanie: - ciało po umyciu tym żelem nie tylko przepięknie i seksownie pachnie, ale świetnie nawilża a co tu jest jego ogromnym atutem, a dodając do tego jeszcze balsam juz nasze cialo staje się mega sexy ;) Cena: - na promocjach można nabyć żel nawet za ok 9zł Gorąco polecam :) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Produkty podobne