BingoSpa, Średni peeling błotny do twarzy z kwasem mlekowy i kwasami owocowymi

BingoSpa, Średni peeling błotny do twarzy z kwasem mlekowy i kwasami owocowymi

Średni peeling błotny Bingo Spa z kwasem mlekowym i kwasami owocowymi AHA delikatnie usuwa z twarzy martwy naskórek. Zawiera 10% naturalnego błota z Morza Martwego, 3% mielonych pestek z owoców, kwas mlekowy i 50% kwasy owocowe.
Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych.

mechaniczne, pozostałe
oczyszczające, wygładzające
bez alkoholu, bezzapachowa
w słoiku
drobnoziarniste

Dobry produkt

Peeling ma dosyć gęstą konsystencję kolorystycznie przypominającą kolor błota.
Nie zawiera kompozycji zapachowej ani barwników.
Po jego stosowaniu cera jest oczyszczona, wygładzona, przygotowana do lepszego wchłaniania kosmetyków, a do tego przebarwienia stają się mniej widoczne.
Peeling najlepiej wykonywać przy cerze tłustej i normalnej 2 razy w tygodniu, przy cerze suchej i wrażliwej raz.
Mam wątpliwości co do stosowania go przy cerze wrażliwej. Jest dosyć intensywny.
Osoby o cerze tłustej powinny zapoznać się z tym produktem.
Opakowanie mało praktyczne. Ja kierując butelkę korkiem do dołu wstrząsałam buteleczką, aby peeling pojawił się przy jej szyjce.

Strzał w dziesiątkę!

Konsystencją peeling przypomina ... błoto ;) Jest jednak odpowiednio gęsty dzięki czemu dobrze się go aplikuje na skórę. Po nałożeniu pozwala na kilkuminutowy masaż twarzy, nie spływa z niej i nie rozmazuje się. Drobinki wygładzające są maleńkie ale wyraźnie wyczuwalne i w dość sporej ilości. Kosmetyk jest wydajny, już niewielka ilość pozwala na idealne oczyszczenie twarzy. Zapach naturalny, przywodzi na myśl jakiś apteczny aromat ale nie umiem go teraz zidentyfikować ;)

Ciekawy skład - stawkę otwiera błoto z Morza Martwego, dalej spora ilość proszku mielonego z ziaren moreli oraz łupin słodkich migdałów, ekstrakt z łupiny orzecha włoskiego, trzciny cukrowej oraz z owoców: passiflory, cytryny, ananasa i winogron. Listę zamykają kwasy: mlekowy i cytrynowy. Formuła nie zawiera
barwników i kompozycji zapachowych.

Peelingu używam regularnie 2 razy w tygodniu i z efektów jakie daje jestem niesamowicie zadowolona. Już po kilku pierwszych aplikacjach skóra stała się zregenerowana, jest dobrze i dogłębnie oczyszczona i mam wrażenie że również lekko rozjaśniona. Co istotne, po użyciu kosmetyku nie mam uczucia ściągniętej skóry, jest ona przyjemnie i delikatnie napięta. Regularne stosowanie daje długofalowe efekty, twarz wygląda świeżo i promiennie, jest bardziej jędrna i elastyczna. Peeling rewelacyjnie przygotowuje skórę na przyjęcie dalszej pielęgnacji, zawsze po jego użyciu nakładam maskę lub choćby odżywczy krem by ją trochę dopieścić i zapewnić maksimum korzyści :) Kosmetyk jest łagodny nawet dla mojej kapryśnej cery, nie przesusza jej, nie podrażnia, nie wywołuje reakcji alergicznych.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

rzeczywiście "średni"

Produkt ma typową konsystencję błota.
Przy aplikacji kosmetyk powoduje delikatne pieczenie. Efekt nie jest jednak długotrwały a twarz nie pozostaje podrażniona ani zaczerwieniona,
Po samym zastosowaniu skóra jest wyraźnie oczyszczona, wygładzona i miękka w dotyku. Wygląda na ożywioną. Nie jest wysuszona ani ściągnięta.
Przy regularnym stosowaniu 2 razy w tygodniu, nie zauważyłam wpływu kosmetyku na stan przebarwień czy porów. Nie zostały one ani zmniejszone ani zwężone. Nie mam również wrażenia aby peeling wpłynął na ilość pojawiających się niedoskonałości.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Numer jeden wśród peelingów

Jak dla mnie jest to bardzo dobry kosmetyk. Zastanawiałam się tylko nad wyborem, czy ma być to średni czy mocny peeling i w zupełności średni mi wystarczy. Moja cera jest tłusta, ma rozszerzone pory i lekkie przebarwienia, a po użyciu peelingu robi się gładka, odzyskała blask, wyrównał się koloryt i znacznie poprawił się jej stan. Oczywiście należy go stosować regularnie. Może jego błotny wygląd jest mało estetyczny, ale peeling jest bardzo skuteczny. Jego zapach bardzo słabo wyczuwalny i wcale nie przeszkadza. Będę zamawiać kolejną sztukę, bo warto! Polecam!

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie

Małe rozczarowanie

Peelingi z kwasami BingoSpa intrygowały mnie od dłuższego czasu. Problem miałam tylko z wyborem odpowiedniego wariantu, ponieważ w ofercie firmy dostępne są aż 3 (normalny, średni oraz mocny), jednak ostatecznie stwierdziłam, że opcja środkowa będzie dla mnie w sam raz.
Gdy kosmetyk do mnie dotarł i go otworzyłam, to już sam jego wygląd mnie nieco odepchnął. Szara maź z czarnymi drobinkami automatycznie skojarzyła mi się z płynnym srebrem i w istocie taką ma konsystencję (niezbyt gęstą, ale też nie za rzadką). Pachnie... kogo ja oszukuję - śmierdzi okrutnie, co automatycznie sprawia, że proces peelingowania nie jest niczym przyjemnym. Jednak czego się nie robi dla urody! Oczywiście mimo wszystko po niego sięgałam. Jaki uzyskiwałam efekt? Standardowo, jak to po peelingu - gładka, oczyszczona, optycznie rozjaśniona cera. Nie zaobserwowałam podrażnienia, czy nawet choćby delikatnego zaczerwienienia skóry. Drobinki w nim zawarte są dość bezpieczne i raczej nikt sobie nimi krzywdy nie zrobi. Produkt również nie wysusza, być może dlatego, że posiada taką specyficzną, jakby tłustą formułę, aczkolwiek nie pozostawia po sobie żadnego niekomfortowego filmu. Dodam, iż jest bardzo wydajny, wystarczy dosłownie odrobina.
Czy warto? Cóż, mi ten peeling jakoś "tyłka nie urwał", ale być może po prostu za krótko go używam. Ot, taki przeciętniak i to niezbyt ładnie pachnący ;) Jestem ciekawa, czy moja opinia ulegnie zmianie po skończeniu całego słoiczka...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

skuteczna błotnista mieszanka

Używam tego peelingu od ok. pół roku i jest to jeden z moich ulubionych. Przede wszystkim działa skutecznie na skórę, a to jest dla mnie najważniejsze.

Jego zapach jest dosyć specyficzny, więc stosowanie go nie jest zbyt przyjemne, używałam lepiej pachnących peelingów. Konsystencja również mnie nie zachęca. Natomiast działanie rekompensuje dyskomfort w jego używaniu.

Twarz po peelingu jest oczyszczona, odżywiona i pełna blasku. Dawno moja skóra nie była w tak świetnej kondycji. POlecam!

Ja stosuje peeling raz w tygodniu, czasami zdarza mi się częściej. Od półtora miesiąca używam do tego peelingu z BingoSpa.

Peeling ma konsystencję raczej rzadkiego błotka, przypominającą mus z zatopionymi w nim drobinkami w ciemnym kolorze. Łatwo się go nakłada i rozprowadza po twarzy. Jak sama nazwa wskazuje jest to średni peeling. Ścieranie dla mnie jest w sam raz, nie za mocne. Przynajmniej nie podrażnia mojej buzi. Kosmetyk bardzo dobrze usuwa martwy naskórek z twarzy. Po nałożeniu peelingu i masażu twarzy drobinkami z pestek z moreli skóra jest oczyszczona i mięciutka w dotyku. Peeling nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie wysusza. Po spłukaniu peelingucera jest delikatnie nawilżona. Po dłuższym używaniu twarz staje się rozjaśniona, wypryski szybciej się goją, twarz wygląda na zdrową.
Peeling mieści się w plastikowym, odkręcanym słoiczku. Na etykiecie znajdziemy informacje o produkcie i sposób użycia. Zapach nie jest zbyt łady, ale nie jest on zbyt wyczuwalny. Ja wyczuwam w nim zapach błota i trawy.
Wydajność mogę ocenić na duży plus. Zostało mi jeszcze ponad połowa opakowania.
Peeling ma 100 g i kosztuje ok. 15 zł. Możemy go kupić na stronie producenta i innych sklepach internetowych.
W ofercie Bingo Spa jest również słabszy peeling - dla tych, którzy mają wrażliwą skórę oraz mocniejszy - jeśli ktoś woli mocniejsze tarcie .
Jest to kolejny kosmetyk tej firmy, który zaskoczył mnie pozytywnie. Peeling ten bardzo dobrze spełnia swoje zadania.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Peeling nie z tej ziemi ;)

Peeling zamknięty w poręcznym plastikowym słoiczku, który niestety nie posiada folii zabezpieczającej przez co nie wiemy, czy wcześniej ktoś go nie dotykał.
Zapach i wygląd przypomina błoto. Dla mnie woń ta jest przyjemna, chociaż spotkałam się z opiniami, że \'śmierdzi\'.
W błotku zatopionych jest wiele drobinek, którymi można wykonać porządne oczyszczanie.
Dzięki zbitej, nielejącej konsystencji możemy stopniować siłę tarcia kosmetyku: im więcej go nałożymy, tym mocniejszy efekt uzyskamy masując nim twarz.
Dobrze pozostawić go na twarzy jako maseczkę na kilka minut przed mechanicznym oczyszczaniem, dzięki czemu kwasy zaczynają działać i skóra \'otwiera się\' na dalsze działania.
Ogólnie jestem nim pozytywnie zaskoczona, wcześniej żaden peeling nie dał mi tak fajnego efektu oczyszczonej, gładkiej i czystej buzi.
Szczerze polecam

Ilość zużytych opakowań: nie widać ubytku w pierwszym

Jeden z lepszych peelingów do twarzy, jakie miałam :)

Kosmetyk znajduje się w plastikowym opakowaniu o wadze 100 g. Na etykiecie do niego przyklejonej możecie znaleźć krótką informacje na jego temat, sposobu jego użycia, jak i skład.

Produkt posiada średnio gęstą konsystencję o typowo ziemistym kolorze. W całej jego objętości znajduje się dużo drobinek peelingujących o sporych rozmiarach.

Niektórym z Was może nie spodobać się jego zapach. Jest specyficzny, można wyczuć w nim zapach ziemi / błota. Ja szybko się do niego przyzwyczaiłam :)

Jego działanie - zachwyciło mnie! Kosmetyk posiada doskonałe właściwości peelingujące, dzięki czemu ( po jego zastosowaniu ) moja skóra jest gładka i miękka ( jak pupa niemowlęcia ;) ). Produkt nie wysusza skóry, nie wywołuje uczucia jej ściągnięcia.

Peeling ten posiada dwie małe wady. Po pierwsze, jego drobinki peelingujące masakrycznie brudzą umywalkę. I konieczne jest jej umycie ;) Po drugie, na samym początku - kosmetyk może lekko podrażniać skórę. W moim przypadku efekt ten zanikł po około 3 - 4 użyciach.

Jestem zadowolona z tego produktu i zapewne nieraz się na niego skuszę :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego opakowania

Świetny peeling dla cery mieszanej

Peeling umieszczony jest w 100g plastikowym słoiczku. Opakowanie nie posiada dodatkowego zabezpieczania, zaraz po otwarciu słoiczka zobaczyłam błotną masę trochę nabiegniętą z wierzchu wodą. Zerknęłam szybko na datę ważności - była okej. Przed pierwszym użyciem wymieszałam więc peeling szpatułką, później nie było już takiego problemu.

Konsystencja jest średnio gęsta, a w niej zatopione są drobinki z mielonych pestek owoców. Jest ich dość dużo i są ostre, dzięki czemu dobrze radzą sobie z martwym naskórkiem.

Zapach jest troszkę nieprzyjemny, ziemisty, ale da się przyzwyczaić.

Po użyciu cera jest świetnie oczyszczona i bardzo gładka. Nie zauważyłam większego wpływu na zwężenie porów. Peeling nie powoduje uczucia ściągnięcia ani też nie zostawia żadnej tłustej warstwy na buźce. Używałam go według zaleceń producenta, czyli 2x/tydzień (cena mieszana, tłusta), przy cerze suchej i wrażliwej producent zaleca używać go 1x/tydzień, chociaż w takim przypadku w ogóle obawiałabym się go używać, by nie wywołać podrażnienia.

Peeling błotny dostępny jest też w wersji mocniejszej (5% mielonych pestek owoców), ale według mnie ten średni już wystarczająco dobrze złuszcza martwy naskórek i wygładza cerę. Gdyby dla kogoś jednak ten średni wydawał się zbyt mocny, to jest także wersja słabsza (2% mielonych pestek).

Pół gwiazdki odejmuję za brak nakładki zapezpieczającej kosmetyk i średnio przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 (100g)

Świetny

Peeling jest o pojemności 100g i kosztuje 16zł. Został umieszczony w słoiczku. Dla mnie jest to o wiele wygodniejsze, niż wyciskanie peelingu z tubki, ale wszystko oczywiście zależy od osobistych preferencji ;)

Pachnie... Dosyć intensywnie. Nie każdemu przypadnie to do gustu - mi akurat zapach nie przeszkadzał. Ciężko mi go określić, jest naturalny, może faktycznie trochę jak błoto? :D

Bardzo lubiłam nakładać go na kilka minut i dopiero potem zacząć masować skórę. Kosmetyk gładko jeździ po twarzy. Jest delikatny, nie podrażnia, ani nie powoduje zaczerwienień. Świetnie usuwa martwy naskórek i delikatnie oczyszcza pory. Będzie doskonały dla posiadaczek cery normalnej lub mieszanej.

Peeling wykonywałam co drugi dzień, ponieważ mam dosyć wymagającą cerę. Przy takim użytkowaniu moja skóra wyglądała promiennie i zdrowo. Nie pojawiły się żadne suche skórki, ani inne niedogodności.

Powiem tylko ,że

Na mojej mieszanej,przesuszonej skórze z trądzikiem nie sprawdził się w ogóle.Jakiś tam efekt oczyszczenia był ale co z tego skoro po jego zastosowaniu robiło mi się masę nowych pryszczy.Po miesiącu zaprzesytałam stosowania .

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: jedno nie skończone nigdy