AMVI Cosmetics, Rewitalizujący peeling do twarzy

Średnia ocena: 4.64/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Rewitalizujący peeling do twarzy to wielozadaniowy produkt o działaniu oczyszczającym i peelingującym. Został stworzony na bazie łupin z orzecha włoskiego, które delikatnie, ale skutecznie złuszczają martwe komórki naskórka nie wywołując podrażnień. Skutecznie odblokowuje i oczyszcza pory. Regularnie stosowany zwiększa wchłanianie substancji aktywnych, a także pobudza mikrokrążenie stymulując naskórek do odbudowy.

Formuła peelingu oparta jest na takich składnikach aktywnych jak czerwona alga koralowa, która wspiera równowagę lipidową skóry, sprawia, że wydaje się elastyczna i pobudza naskórek do odbudowy. Zielona glinka dodatkowo odżywia, działa ściągająco, odkażająco i oczyszczająco a także zmniejsza widoczność porów. Węgiel aktywny usuwa zanieczyszczenia i szkodliwe dla skóry substancje, złuszcza martwe komórki naskórka. Aloesnawilża, regeneruje, koi oraz łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

Korzyści:
-Złuszczenie martwych komórek naskórka
-Pobudzenie naskórka do odbudowy
-Oczyszczenie
-Zmniejszenie widoczności porów
-Nawilżenie

95% składników pochodzenia naturalnego.
Kosmetyk wegański, bezglutenowy, nietestowany na zwierzętach oraz wyprodukowany w Polsce.

Peeling do twarzy

Peeling ,co dla mnie ważne nie testowany na zwierzętach.
Konsystencja dość gęsta,kremowa,drobnoziarnisty.Po nałożeniu świetnie sie rozprowadza dogłębnie oczyszczając.
Skóra jest nawilżona,promienna,a pory są mniej widoczne.
Produkt jest wydajny.Nie podrażnia,chociaż nie można stosować przy cerze naczynkowej.Jestem bardzo zadowolona i polecam.????

Ciekawy produkt

Peeling mechaniczny bardzo fajnie się sprawdza.
Nie polecam do skóry naczyniowej.

Idealny dla skór tłustych !
Produkt zdecydowanie na plus, polecam.
Test udany, myślę że sięgnę po kolejne opakowanie tego produktu.

Skuteczny i przyjemny w użytkowaniu

Peeling o świetnym składzie.
Dość gęsta konsystencja, ale jest bardzo wydajny.
Dobrze oczyszcza cerę z suchych skórek,
Bez problemu się zmywa,
Skóra po użyciu jest przyjemnie miękka i nawilżona, brak uczucia ściągnięcia.

Używa produktu od: próbka

Dokładny!

Peeling idealny. Usuwa wszelkie niedoskonałości i nie powoduje efektu skorupy na twarzy

+ drobny peeling idealny do cery mieszanej
+ usuwa niedoskonałości
+ twarz po peelingu nie jest sucha
+ łatwo się zmywa
+ wygodna aplikacji i opakowanie
+ bezzapachowy

Peeling, który nie podrażnia

Peeling drobnoziarnisty od Amvi to 95% składników naturalnych takich jak zielona glinka, aloes czy czerwona alga koralowa.
Produkt wegański i nietestowany na zwierzętach.
Ma konsystencję pasty.
Po kilkukrotnym użyciu nie zrobil mi krzywdy, wręcz przeciwnie, skóra byla oczyszczona, nie czulam ściągnięcia. Komfortowe uczucie. Dodam,ze obawialam się tego typu peelingu.

Ogromny plus dla producenta Amvi za umieszczenie informacji na opakowaniu aby nie stosować przy cerze tradzikowej:)

Przyjemny (mimo, iż mechaniczny) peeling

Nie jestem fanką mechanicznych peelingów, dlatego byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu. Był dla mnie jednak dużym, pozytywnym zaskoczeniem.
Jest opakowny w tubkę do wyciskania, co uważam za higieniczną opcję. Przyjemnie pachnie, do tego jest dość drobny, nie ma w nim dużych drobinek podrażniających buzię.
Skóra po nim jest fantastyczna. Świetnie wygładza, oczyszcza cerę, pozostawia ją miłą i miękką w dotyku.
Spełnia wszystkie kryteria, jakie powinien spełniać peeling, dodatkowo nie wysuszając ani nie podrażniając buzi. Czego chcieć więcej? Dla mnie super.

Najskuteczniejszy!

Peelingi z drobinkami lubię, ale jestem z nimi ostrożna. Ten peeling zdecydowanie jest moim faworytem. Ma fajne, niezbyt duże drobinki, delikatnie się pieni. Sprawia że twarz jest perfekcyjnie wygładzona, ogranicza wydzielanie sebum na kilka dni. Tego bym się nie spodziewała!
Bardzo fajne jest opakowanie w tubce, bardzo higieniczne, i pozwala na odpowiednie dozowanie produktu. Zapach ma taki jak całą seria - lekko cytrusowy, ale dosyć wyrafinowany. Nie spowodował u mnie żadnych problemów w postaci alergii czy wysypu. Mój nr 1 jeśli chodzi o peeling!

Pięknie pachnie i dobrze wygładza

Bardzo energetyzujący zapach i drobno zmielone drobinki. Zapach cytrusów z imbirem jak dla mnie bardzo pobudza. Drobinki są gęste więcej ich niż samego żelu/kremu, który jest używany w tego typu kosmetykach. Bardzo dobrze wygładza, wystarczy niewielka ilość. Skóra po nim jest wygładzona choć nie zauważyłam zmniejszenia porów, być może przy dłuższym stosowaniu byłoby coś widać. Pierwszy peeling drobnoziarnisty do twarzy, który mnie tak pozytywnie zaskoczył. Jest bardzo wydajny więc na pewno starczy na długo.

Peeling doskonale odświeża

W przypadku mojej skóry mieszanej z tendencją do przetłuszczania, ten peeling to idealne rozwiązania, choć nie przepadam za peelingami z drobinkami, to przy dobrze wykonanym masażu twarzy jesteśmy w stanie uzyskać bardzo dobry efekt wygładzonej, rozświetlonej i oczyszczonej skóry.

całkiem przyjemny

Delikatny peeling, jak w opisie producenta oczyszcza pory i nie powoduje podrażnień. Bardzo wydajny. Niestety oprócz przyjemnego zapachu peeling nie wyróżnił się niczym na tle innych.

Bardzo dobry

Otrzymałam ten produkt do testowania razem z serum i kremem rozświetlającym i przypadł mi do gustu najbardziej z całej trójki. Mam skomplikowaną cerę - czasami normalną, czasami, zwłaszcza w lecie, nadmiernie błyszczącą w strefie T, w zimie z kolei często przesuszoną. Jestem po 30-tce, więc są pierwsze drobne zmarszczki, nie mam za to problemu z niedoskonałościami, które wykluczałyby stosowanie produktu, co zostało zaznaczone na opakowaniu przez producenta. Stosowałam peeling 2 razy w tygodniu przez 3 tygodnie i z czystym sumieniem stwierdzam, że jest bardzo dobry. Kolor może niezbyt zachęcający, bo grafitowy, ale konsystencja po rozprowadzeniu na mokrej skórze idealna! Granulki są w sam raz, ani za małe, ani za duże, można stopniować poziom złuszczania siłą nacisku - cerom wrażliwszym polecam wykonać delikatny masaż i nie zrobi żadnej krzywdy, tłustym, potrzebującym silnego zdzieraka, użyć większej siły i na pewno efekt będzie satysfakcjonujący. Jestem zachwycona tym, że peeling nie podrażnia i nie wysusza skóry, a cera po jego użyciu jest gładka jak pupcia niemowlaczka, aż nie mogę się przestać dotykać! Ogromnym plusem peelingu jest wegański skład i nietestowanie na zwierzętach, co powinno być standardem w dzisiejszym, ponoć cywilizowanym, świecie. Ten produkt to naprawdę strzał w dziesiątkę i na pewno do niego wrócę, chociaż zostało mi go jeszcze sporo, co tylko świadczy o jego wydajności.

dogłębne oczyszczenie skóry

Mam cerę mieszaną z dużą ilością zaskórników. Peeling jest bardzo przyjemny w użyciu, wygładził moją skórę, nie podrażnił. Jest bardzo wydajny. Posiada przyjemny zapach. Po użyciu odczuwam efekt oczyszczenia skóry oraz świeżości.