BingoSpa, Delikatny krem do twarzy z kolagenem

BingoSpa, Delikatny krem do twarzy z kolagenem

Kolagen BingoSpa to czysty niezhydrolizowany kolagen natywny z zachowaną trójspiralną strukturą helisową. Terapia kosmetyczna rozpuszczalnym kolagenem zawartym w kremie BingoSpa skutecznie powstrzymuje objawy procesu starzenia się skóry ludzkiej poprzez uzupełnienie w niej bilansu tej formy kolagenu. Główną funkcją rozpuszczalnego kolagenu jest jego działanie, jako wysoce skutecznego czynnika naturalnego dla zatrzymania i podniesienia zawartości wilgoci w skórze. Podwyższeniu ulega nie tylko wchłanialność wody przez skórę, lecz również jej elastyczność, zwłaszcza w okolicy okołooczodołowej.
W przypadku aplikowania kolagenu na suchą skórę kremu kolagenowego w ciągu 30-45 dni, elastyczność wzrasta o 0,23nm.
Delikatny krem z kolagenem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, zmęczonej lub przesuszonej nadmiernym działaniem czynników środowiskowych. Uzupełniając niedobór rozpuszczalnego kolagenu w skórze, krem działa regenerująco i wygładzająco, przywracając jej świeżość i właściwe nawilżenie.

nawilżające, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, regenerujące
w słoiczku
uniwersalne
sucha, dojrzała

Rewelacja

Rewelacyjny krem. Bardzo długo szukałam dobrego produktu na noc. I myślę, że po wielu latach wreszcie go znalazlam! Na dzień dzisiejszy jest moim numerem jeden. Wiedziałam to już po pierwszym zastosowaniu. Myślę że będę często do niego wracać.

może być

Krem kupiłam ze względu na lokalną markę, jest moim zdaniem najlepszy z kremów bingospa, kosmetyki te są ok, ale nie nawilżają mocno cery, plusem to, że nie zapychają i nie ma efektu świecenia na cerze mieszanej (bez makijażu)

Miałam nadzieję na więcej

Przyznam szczerze że krem jest bardzo przeciętny a po opiniach w internecie miałam naprawdę nadzieję na jakiś hit, którego nie ma w popularnych drogeriach. Na pewno krem jest mega wydajny co teraz mnie mega denerwuje bo nie mogę go skończyć i o nim po prostu zapomnieć. Dodatkowo jak dla mnie pompka dozuje nieodpowiednie ilości kremu. Jedna pompka to za mało n twarz, szyję i dekolt a dwie pompki to za dużo. Ma delikatny zapach, nawilża a jednocześnie pozostawia tłusty film, który muszę ściągać chusteczką przed nałożeniem podkładu. Mimo to i tak powoduje świecenie się szczególnie czoła. Używam go od pół roku i nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie wpływał na zmarszczki. Cena jak za taką ilość przystępna.

Bardzo fajny

Lekki ale treściwy krem - mam sucha skórę i on dobrze nawilża odpowiednio natłuszcza. Nie zatyka porów, drobne zmarszczki sie wygładzają. Zapach niespecjalny, wole z innych kremow BingoSpa. Nie jest moim ulubionym, ale tez nie najgorszy. Taki przeciętny, nie waży się, nie roluje. Jest ok:)acha - pompka jest fajnym rozwiazaniem, ale czasami sie psuje:/

Barzo dobry produkt w tym przedziale cenowym

Jest to bardzo dobry, lekki krem za małe pieniądze. Najczęściej używam, go razem z jakimś serum i wtedy efekt nawilżająco- pielęgnacyjny jest rewelacyjny ale gdy czasem zdążą mi się użyć go solo to również skóra prezentuje się bardzo dobrze.

Niemalże ideał!!!

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jeden z lepszych kremów jakie używałam!!!

Zalety:
- nie podrażnia mojej wrażliwej skóry
-lekka konsystencja
-szybko się wchałania
-doskonały pod makijaż
-nie powoduje świecenia
- pięknie pachnie
- nie powoduje uczucia ściągnięcia
- doskonale nawilża
- wygładza ( efekt widoczny już po miesiącu stosowania)
-wydajny
-bardzo atrakcyjna cena

Wady:
- brak filtra UV

Super lekki krem

Krem idealny do codziennej pielęgnacji. Nawilża bardzo ładnie, hamuje utratę wody ze skóry. Dzięki niemu cera staje się gładka, miękka i jakby zdrowsza. Dość szybko się wchlania, pozostawia na skórze film, ale tylko na chwilę. Dobrze zachowuje się pod podkładem. Zapach miły i przyjemny, konsystencja zbita, ale nie twarda. Polecam

Ilość zużytych opakowań: nie widać ubytku w pierwszym

Świetny produkt

Krem zamknięty jest w poręcznym małym opakowaniu. Konsystencja nie jest gęsta ani rzadka, bardzo miła w dotyku. Zapach, wg mnie bardzo specyficzny, lekki, nie drażniący, przyjemny. Krem jest tak delikatny, że nie czujemy go na skórze, wchłania się bardzo szybko, nawilża, nie pozostawia tłustego filmu. Produkt jest bardzo wydajny, używam go od miesiąca, 2 razy dziennie i zużyłam jakieś 20% kremu :) Po tym okresie mogę stwierdzić, że moja skóra stała się bardziej miękka i delikatniejsza w dotyku. Nie wiem jak z dostępnością. Produkty BingoSpa widziałam u siebie w niewielkim miasteczku, w małych sklepach chemicznych. Sprawdźcie u siebie, może też znajdziecie :) Cena odpowiednia jak za taki krem :) Jak najbardziej polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny

Krem rewelacyjny w działaniu. Kupiłam "dla przetestowania" przy okazji zakupów w Bingo, z myślą o czymś tanim i przede wszystkim lekkim na szyję i dekolt( aby nie smarować golfów i szlików)
A to rewelacja. Bardzo przyjemna konsystencja , szybkie wchłanianie, z pozostawieniem delikatnego , nie brudzącego filmu i najważniejsze-wyrażne działanie wygladzające od aplikacji do aplikacji.
W skladzie jest korowód konserwantów, co zdarza się b. często także w selektywnych kosmetykach.
Nie wiem czy kupię ponownie , bo przychylam sie do eco skladów.
Jak komuś nie przeszkadzają konserwanty, a szuka świetnie działającego , taniego kremu-tylko kupować

Używam tego produktu od: kilka miesięcy(chyba 3)
Ilość zużytych opakowań: 1 (100 ml )skończone

Świetny

Niesamowity krem. Jestem pod dużym wrażeniem jego działania. Byłam sceptycznie nastawiona przy zakupie i bardzo żałuję tego. Krem jest warty polecenia. Działa natychmiast. Skóra jest wyraźnie odżywiona.

Zalety:
-Dostępność
-Wydajność
-Efekty działania

Wady:
-Brak

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

warty polecenia

Po otworzeniu kremu BingoSpa zawartość wygląda jakby została przelana z wielkiego pojemnika, w którym powstaje. Brak zabezpieczającej folii nie zniechęcił mnie, ponieważ produkt kupiłam przez stronę internetową ( w sklepie nie ruszyłabym go) pozytywnie mnie zaskoczył. Jest lekki, szybko się wchłania, daje uczucie świeżości. Stosowałam krem zimą i miałam wrażenie, że ożywia moją zmęczoną o tej porze roku skórę. Dzięki kolagenowi miałam wrażenie, że skóra stała się po czasie jedwabista w dotyku.

Za taką cenę warto. Gramatura jeszcze bardziej zachęca do przetestowania.

Używam tego produktu od: 1 rok

fajny, lekki krem

Krem zamknięty w plastikowym, okrągłym pudełeczku. Niestety sam krem nie ma w środku foli zabezpieczającej. Po otwarciu roztacza się bardzo delikatny, przyjemny zapach, mi bardzo przypadł do gustu. Krem o bardzo lekkiej, delikatnej konsystencji i białej barwie. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Skóra po nim jest delikatna, bardziej nawilżona i wygląda zdrowiej. Producent obiecuje również po ok. 30-45 dniach zwiększenie elastyczności skóry poprzez zawarty w kremie płynny kolagen. Na dzień dzisiejszy różnica nie jest zbyt spektakularna i ciężko mi ocenić czy tak jest rzeczywiście. Czy wrócę do niego, myślę że tak szczególnie w okresie letnio-wiosennym. Dawno nie miałam tak przyjemnego i lekkiego kremu do twarzy.

Używam tego produktu od: lipca 2013
Ilość zużytych opakowań: 1, normalne