Dove, Advanced Hair Series, Youthful Vitality Shampoo (Szampon do włosów dojrzałych)

Szampon Dove Youthful Vitality przeznaczony jest dla włosów dojrzałych. Wraz z wiekiem włosy tracą składniki odżywcze, stają się bardziej cienkie, suche, mniej gęste co sprawia, że stają trudne do ułożenia i bardziej podatne na zniszczenia.
Szampon delikatnie myje włosy i dodaje im objętości.
Cechy i zalety:
- Lekka formuła delikatnie oczyszcza włosy
- Przywraca włosom objętość i puszystość

w tubie

Niezadowolona

W dzisiejszych czasach od szamponu oczekuje się więcej niż mycie i duża ilości piany. W pakiecie powinna być również pielęgnacja. Niestety w przypadku szamponu Youthful Vitality nie dostałam nic ponad dokładne oczyszczenie i ładny zapach. Szampon, wbrew obietnicom producenta, nie poprawia kondycji włosów "dojrzałych", nie nawilża, nie nadaje objętości i połysku. Totalna przeciętność. W dodatku jest agresywny dla wrażliwej skóry, którą podrażnił i mocno przesuszył.
Pieni się obficie, dobrze spłukuje, nie przetłuszcza (nawet w duecie z odżywką), wygodnie porcjuje dzięki poręcznej tubie, ale to za mało, by ocenić go wyżej. Nie polecam osobom o wrażliwej skórze głowy, którym zależy na wygładzeniu i nawilżeniu włosów.

U mnie się nie sprawdził.

Niestety, jedyny szampon z serii Advanced, który totalnie nie polubił się z moimi włosami.
+ Eleganckie i praktyczne opakowanie, które pozwala zużyć produkt do końca.
+ Zapach.
+ Konsystencja, która łatwo się pieni, dzięki czemu szampon jest bardzo wydajny.

- Nie polubił się z moimi włosami bo:
* wzmagał przetłuszczanie -konieczne było mycie włosów codziennie
* powodował puszenie się moich włosów przez co końcówki wyglądały na strasznie zniszczone

Zużyłam i bez bólu serca wyrzuciłam.
Więcej go na pewno nie kupię. Nie podpasował on nawet mojej mamie z bardzo dojrzałymi włosami. Cóż... nie mój Ci on po prostu ;)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Idealny do włosów rozjasnianych i po innych zabiegach fryzjerskich

Świetny do mycia moich długich rozjaśnianych włosów, nie plątał moich włosów.
Dobrze myl moje włosy,nie podrażniał. Włosy po umyciu były miękkie i sprężyste.
Opakowanie wydało mi się niepraktyczne z czasem zmieniłam jednak zdanie. dzięki niemu można kosmetyk zużyć do samego końca, a w razie problemu można spokojnie przeciąć opakowanie.

Idealny

Szampon oraz odżywkę otrzymałam do testów. Już po pierwszym użyciu byłam zaskoczona tym, jak wyglądają moje włosy. Były mięciutkie i niepoplątane. Łatwo się rozczesywały. Wszystko wykonałam zgodnie z instrukcją i jestem pod wrażeniem tego, jak wyglądały moje włosy kiedy wyschły. W przeciwieństwie do innych produktów włosy były miękkie, puszyste i uniesione u nasady. Lekko błyszczące i ładnie pachniały. Myślałam, że to tylko takie wow po pierwszym użyciu, ale na drugi dzień włosy nadal były w idealnym stanie.

Szampon nie tylko jest wydajny i ma ładny zapach, ale spełnia moje oczekiwania i potwierdza to, co gwarantuje nam producent. Jestem zachwycona tym produktem, ponieważ włosy nie wyglądają po kilku h na zmęczone i przetłuszczające się. Polecam i na pewno kupię ten produkt w przyszłości!

Dobry produkt

Szampon już od pierwszego użycia bardzo mnie zaskoczył. Ładnie się pieni i pachnie (delikatny zapach, przypomina mi nieco kosmetyki z Nivea). Dobrze oczyszcza włosy. Nie dostałam od niego uczulenia, a dzieje się tak w przypadku 60-70% szamponów, których używałam.
Testowałam go również z dłuższą przerwą w myciu włosów (dla mnie maksymalną, czyli jeden dzień nie mycia głowy) i włosy po dwóch dniach nie wyglądały na 100% świeże, ale prezentowały się o wiele lepiej, niż moje wcześniejsze szamponowe eksperymenty w tym kierunku

Średni

Szampon ma gęstą, perłową konsystencję. Dobrze się pieni i jest wydajny. Zapach niestety nie przypadł mi do gustu i dość długo utrzymywał się na włosach (2 dni, do następnego mycia). Podczas mycia czułam, że włosy są sztywne. Dopiero po użyciu odżywki z tej samej linii, stały się miękkie i łatwo się rozczesywały. Po wysuszeniu włosy trochę się puszyły, ale ich kolor był głębszy i żywszy (mam naturalny kolor). Szampon dodał też blasku. Duży minus za opakowanie - nie lubię produktów w tubkach. Raczej nie kupię ponownie tego produktu.

Fajny ;)

Duet Dove Youthful Vitality otrzymałam w ramach wizażowych testów i wywarł na mnie mega pozytywne pierwsze wrażenie :) :) :)
Na codzień używam lekkich szamponów, które mają dodać moim włosom objętości te nawilżające i odżywcze produkty raczej omijam - ale po pierwszym użyciu kosmetyków z tej serii zmieniłam zdanie ;)

Szampon zamknięty jest w wygodnym opakowaniu w postaci tuby; ma gęstą (przez co jest wydajny), perłową konsystencję,bardzo dobrze się pieni i do tego ma boski zapach, który długo pozostaje wyczuwalny na włosach.
Włosy po umyciu są lekkie, pełne objętości i nawilżone aż po same końce :)
Co najważniejsze nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania...

Polecam :)

Dove dobry szampon

Bardzo przypadł mi do gustu, szampon perłowy, gęsty ale świetnie się pieni i ładnie pachnie. Po zastosowaniu włosy nabierają objętości mam wrażenie, że mam ich więcej pewnie dlatego, że są grubsze. Jak dla moich od lat farbowanych i już nie młodych włosów szampon jest bardzo dobry .

Bardzo przyjemny kosmetyk

Bardzo fajny szampon, przyjemnie pachnie. Włosy po użyciu są lekkie, świeże, puszyste, miękkie i zyskują na objętości. Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to że dostałam po nim łupieżu. Ale moja skóra czasem tak reaguje gdy zmieniam szampon z takiego z naturalnym składem, na produkt z zawartością SLS-ów.

Bardzo dobry szampon

Mam długie, a nawet bardzo długie włosy, po wakacjach (a więc od dobrych 3 m-cy) stały się BRZYDKIE, jak nie moje, bez połysku, przetłuszczające się i od połowy długosci sianowate. Nakładałam na nie oleje, odzywki, pukanki ziołowe, zmieniałam szampony, ale nie wiele to dawało. Gdy otrzymałam zestaw Dove Youthfull dotestowania (szampon i odzywka) też nie liczyłam na cuda. .. ALE JEST CUD, wrócił blask, nie puszą się, sianowatośc zniknęła, a kolejnym cudem jest to, ŻE PO UMYCIU TYM SZAMPONEM MAM SWIEŻE WOSY PRZEZ 3 DNI.
Nie modeluję włosów, nie prostuję, nie suszę suszarką, po umyciu nie nakładam produktów do stylizacji, więc od szamponu oczekuję, że da mi zdrowo wyglądające , błyszczące wlosy- ten szampon mi to dał.
Szampon jest wydajny, fajnie się pieni, piekny zapach i na moich włosach na prawdę działa. Fakt, że uzywam go dopiero od ok. 2 tygodni. Ale gdy tylko cos się zmieni, to dopiszę.
Nie sugerujcie się dopiskiem, że do włosów dojrzałych, on jest dokonały także do włosów przetłuszczających się.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Szampon bardzo dobrze się pieni i jest delikatny. Włosy są po nim dobrze nawilżone i błyszczące. Uwielbiam szampony Dove i ten produkt jest kolejnym potwierdzeniem na to, że warto je kupować. Oprócz tego że w 100% spełnia moje oczekiwania, to używanie jego jest samą przyjemnością.

Bardzo fajny szampon

Szampon Dove przede wszystkim obłędnie pachnie. Lubię takie zapachy, które potem utrzymują się na włosach. Jeśli chodzi o pienienie się to trzeba mocno rozsmarować po głowie, żeby powstała piania. Włosy łatwo się rozczesują, nie przetłuzczają się. Polecam!