Vipera, Color of Rouge, Róż Classic

Vipera, Color of Rouge, Róż Classic

Ożywia cerę, koryguje kształty twarzy, odpowiednio nałożony może łagodzić lub wyostrzać rysy. Klasyczny, jednolity w całości, róż do policzków. Opakowanie zawiera malutki pędzelek. Odpowiedni do każdego rodzaju cery.
Dodatkowe informacje od producenta:
Upiększa koloryt cery. Dyskretnie przyciemniając wypukłości i wydatne fragmenty twarzy (czubek nosa, wydatna broda, podbródek itp.) modeluje rysy dodając im subtelności i gracji.

Cena: ok. 8,50 zł

Jeden z moich ulubieńców.

Mój ulubiony róż. Mam porcelanowa cere wiec chcialam ją jakoś ożywić w zimie :) Dobry trafiony roz do policzków :) Za ta cene warto go nabyć ;)

Mam odcień: 049 - ceglasty.

+ wydajny
+ ładnie modeluje kontury twarzy
+ upiększa buzie
+ nadaje ciepłej barwy
+ ładne kolory
+ opakowanie
+ cena

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Jak dla mnie ideał

Kupiłam ten róż za niewielkie pieniądze w jakimś małym sklepie kosmetycznym. Wybrałam odcień 047 i w sumie nie nastawiałam się na zbyt wiele. Cena niska, opakowanie małe. Ale mogę z czystym sercem powiedzieć, że jest to mój hit. Z tego co widzę, róż ma raczej średnią ocenę, czego kompletnie nie rozumiem.

+MEGA,MEGA wytrzymały, kilkanaście razy spadł mi na ziemię (co niestety u mnie jest normą) i nie ukruszył się nawet maleńki kawałek, jest to dla mnie ogromny plus
+świetny kolor, który przy nabraniu wprawy nakłada się sprawnie
+żadnych smug, efektu sztuczności
+trwały, często po całym dniu nadal mam go na policzkach
+cena
+wydajność

Minusów brak :D tak więc serdecznie, z całego serduszka polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Całkiem fajny

To jest mój pierwszy róż, a więc nie mogę do końca obiektywnie go ocenić. Kupiłam go ponieważ wcześniej podkradałam go siostrze i uznałam że jest całkiem, całkiem. Mam kolor 203.

- matowy, co jest dla mnie plusem
- trzymie się średnio, jak wracam z szkoły już go najczęściej nie ma
- dość łatwo można z nim przesadzić, ale trochę praktyki i jest OK ;)
- niewygórowana cera

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Porządny za niewielkie pieniądze

Róż ten był dla mnie wielkim zaskoczeniem. Zakupiony za 10 zł nie odbiega jakością od tych z wyższej półki. Miałam kolor 203, naturalny brąz. Trwał na policzkach cały dzień, a gdy pod wieczór dokładałam go trochę to bardzo ładnie stapiała się z cerą nie ważąc się. Opakowanie z ok. połową zawartości niestety skończyło tragicznie na posadzce po pół roku używania ;) Na pewno wrócę jeszcze kiedyś do tego prduktu!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Nic specjalnego

Bardzo intensywny róż -musiałabym go aplikować patyczkiem higienicznym żeby dał naturalny efekt.... Strasznie się sypie. Jego zaletą będzie pewnie wydajność ... ale po co mi tyle tego czegoś? Nie polecam chyba, że ktoś lubi efekt "matrioszki" .

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 otwarte i rzucone w kąt

dobry matowy róż

Jestem zadowolona z tego różu, daje dobre wykończenie i są ładne kolory do wyboru.

+ jest matowy więc jeśli tylko chcę mieć połysk na policzkach to nakładam na niego jeszcze rozświetlacz
+ ładne kolory
+ trwały
+ wydajny

- okropne opakowanie.. szybko się ściera
- bezużyteczny dołączony pędzelek

bez rewelacji

Ja miałam kolor 204, był bardzo delikatny, musiałam go dużo nałożyć aby było cokolwiek widać. Co się z tym wiąże szybko sie skończył. Efekt na policzkach niezły. NAturalny. nie uczulił mnie.
Niezły. Ale już sie na niego nie pokuszę :)

Używam tego produktu od: 9mies

taki sobie róż ;)

nie jest zły :) używałam go od grudnia do ok marca , kwietnia :) trwałośc tego produktu była dość dobra , ale był zbyt matowy . teraz mam róż z firmy ingrid i jest dość świetlisty , a ja takie bardzo lubię :) to już zależy od gustu :) pędzelek dodany do różu hmm... myślę , że powinien być z bardziej miękkiego włosia i troche większy , bo ten zostawiał widoczne granice, a to jest niedopuszczalne .

Używam tego produktu od: około 3 miesiące

przeciętniak

Taki sobie, nie jest zły, ale mógłby być lepszy. Kupiłam go baaardzo dawno temu.
Dla mało wymagających myślę, że będzie w porządku. Sprawdzi się jeśli chce się go stosować tak od czasu do czasu, czy dla wypróbowania koloru.

Jest niedrogi, a z jakością to tak jak w tytule - przeciętny. Można kupić lepszy róż w dziecięcikrotnie wyższej cenie jak i w tej samej cenie -mam porównanie z drogimi różami (Chenel) a także z różami w tej samej cenie (My Secret) - i oba wypadają o wiele, wieeeele lepiej, także w tej cenie też można znaleźć coś dobrego jakościowo.

Róż Vipery jest dobrze napigmentowany, trzyma się normalnie, opakowanie jest niezbyt urodziwe i szybko się starły napisy. Jest też dość małe, polecam używać do niego wąskiego pędzelka. Jest wydajny, użyam od dobrych kilku lat ale rzadko i jeszcze nawet nie starł się całkiem wzorek (faktura na różu).
Nie lubię go za to, że ma trochę tępą formułę, ciężko rónomiernie go rozporwadzić, zdarza mu się nierzadko zrobić plamę czy smugę. Na porządnie przypudrowanej twarzy już jest lepiej, ale i tak jest pod tym względem mocno średni.

***
Kolor 203 - brąz/cegła, nie trafiony niestety, raczej dla ciepłych typów urody

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:mały ubytek

Jesem pod wrażeniem.

Nie spodziewałam się,że tani polski produkt może być taki dobry. Zresztą ostatnio Vipera bardzo mnie zaskakuje i to pozytywnie. Ale do rzeczy...
Róż kupiłam pod wpływem ocen na wizażu, ponieważ szukałam czegoś tańszego w ciemniejszym kolorze cegły. Do tej pory używałam różów Clinique,więc automatycznie porównuję go do nich. Mam kolor 047, bez drobinek, kolor ceglasty, bardzo ładny neutralny. Ma dość miękką konsystencję, dobrze się nabiera na pędzel ( ale nie ten dołączony do opakownia), kolor na twarzy identyczny jak w opakowaniu. Trzeba delikatnie go nakładać i z umiarem bo może zostawić "placki"- ale to kwestia wprawy. Jest bardzo trwały- mam go na twarzy od 10 godzin i jeszcze się nie starł, a jedynie delikatnie wyblakł.
Ja jestem zadowolona z zakupu i z pewnością zakupię jeszcze inny kolor.
Co do wydajności jeszcze nie mogę się wypowiedzieć, po miesiącu niewiele go ubyło.
Opakowanie małe, skromne- mi odpowiada, gdy będę chciała kupić ładny kosmetyk kupię dior lub ysl, a tu chodzi o wnętrze a nie opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Dobry.

Całkiem dobry, w przystępnej cenie, jest dosyć wydajny, mimo niewielkiego opakowania mam go rok i jeszcze wzorku nie starłam (z tym,że używam go jakieś 2-3 razy w tyg).
Mógłby się lepiej rozprowadzać, mimo porządnego pędzla czasem muszę go rozcierać żeby nie "przyklejał się" w jednym miejscu.
Używam odcienia 203, nie jest to typowy róż i wybrałam go właśnie z tego względu.

Używam tego produktu od:1 rok

całkiem całkiem ;-)

Mam odcień 204 - jaśniutki brąz, najlepszy do mojej bladej cery, ktorej lepiej akurat w brazach niz rozach. Kupilam przy okazji, za kilka zlotych, bo swojego faworyta juz mam - Bourjois Pastel Joues :)

Ładny kolor, dobrze sie go rozprowadza pedzlem, ale trzeba sie nim toche namachac, zeby go bylo widac nawet na mojej bladej twarzy, daje jednak bardzo naturalny efekt jakby lekkiej opalenizny, opakowanie poreczne, wygodne, bez zbednych detali.
Na temat wydajnosci i trwalosci jeszcze trudno mi cokolwiek powiedziec.
Powazny minus wg mnie : zauwazylam, ze ma jakas taka proszkowa, sypka konsystencje i mozna dostrzec na twarzy wlasnie taki jakby proszek (pylek tez unosi sie przy aplikacji i osiada na lustrze). Wole bardziej zwarta konsystencje jak przy Bourjois, ale Vipera jest ok i zostaje w mojej kosmetyczce :-) moze sprobuje jeszcze inny kolor, bo kosztuje naprawde malo na allegro :-)

Używam tego produktu od:2 tyg