Kerastase, K Ultime Oléo - Complexe (Odżywczy eliksir do włosów (stara wersja))

Kerastase, K Ultime Oléo - Complexe (Odżywczy eliksir do włosów (stara wersja))

Elixir K Ultime to pierwszy tak wszechstronny odżywczy kosmetyk wzbogacony o kompleks czterech luksusowych olejków: kukurydzianego, arganiowego, kameliowego, pracaxi.
Olejek kukurydziany pochodzący z zarodków kukurydzy uprawianej w Ameryce Środkowej to naturalny przeciwutleniacz nadający włosom miękkość i blask.
Olejek arganiowy otrzymywany z nasion drzewa arganowego występującego wyłącznie w Afryce Północnej odżywia włosy i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.
Olejek z nasion drzewa Pracaxi występujący w rejonie Amazonii powoduje głębokie odżywienie włosów i wspaniały połysk.
Olejek kameliowy ma swoje źródło w nasionach drzewa Camelii rosnącego w Azji i wpływa na wygładzanie włókien włosów i niesamowity blask.
Ten niezwykły koktail egzotycznych olejków cudownie wpływa na witalność włosów. Wystarczy kilka kropli aby włosy stały się błyszczące, miękkie i jedwabiste.

Zdecydowanie najlepszy!

Kiedyś poleciła mi go koleżanka i od tamtej pory zostanie juz ze mną na zawsze! Pięknie pachnie, jest baaardzo wydajny, nie posiada włosów, z po użyciu włosy dosłownie leją się przez palce. Jak tylko odwiedza mnie jakas koleżanka to nigdy nie ominie użycia tego olejku. Polecam każdemu., wart swojej ceny!

Kooocham

Jeny, jak ja kocham ten olejek!
Cudowny zapach, idealna konsystencja, jest bardzo wydajny, pielęgnuje i stylizuje włosy. Będę go kupować za każdym razem, jak się skończy. To chyba najlepsza rzecz do włosów, jaką mam :)

Rewelacyjne serum

Jest to najlepsze serum jakie stosowałam! Wart każdej ceny. Wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić na włosach. Pięknie dba o końcówki, nie obciążając ich.
Nie znalazłam dotychczas lepszego, bardzo polecam :)

Ten olejek uratował mi włosy. Poleciła mi go znajoma fryzjerka . Olejek ma piękne opakowanie łatwo i wygodnie się go wydobywa. Ma cudowny zapach i uratował moje spalone końcówki . Ogólnie polecam go moim zdaniem nadaje się do każdego rodzaju włosów .Jeden z moim ulubieńców !!

Wygładzenie bez obciążenia

Olejek Kerastase jest chyba moim ulubionym produktem tej firmy.

Moje włosy: rozjaśniane, wysokoporowate, kręcone, zniszczone.

Nie używam jako kosmetyku stricte do odżywiania włosów, raczej ich wygładzenia i ochrony na długości.
Nakładam odrobinę na końcówki przed suszeniem i po, a następnie zawijam w koczek-ślimaczek na noc.

PLUSY:

- nabłyszcza i delikatnie nawilża włosy,
- stają się one bardziej miękkie, mniej spuszone,
- chroni przed temperaturą i czynnikami zewnętrznymi,
- lekko dociąża włosy, ale ich nie oblepia,
- bardzo ładnie pachnie,
- wygodne opakowanie z pompką,
- wydajne,

Minusów nie widzę.

Kupiłam wersję 30 ml która chyba wystarczy mi na rok :)

LEKARSTWO NA KAZDE WLOSY

To jest przewspaniały eliksir! Olejek, którego szukałam całe życie...dlaczego? Bo nie obciąża włosów, przepięknie pachnie, świetnie wygładza fryzurę, moje włosy fajnie się po jego użyciu falują, błyszczą i po prostu są w 200% wspaniałe!!! Z ręką na sercu polecam, jest wart swojej ceny

Cena w parze z jakością

Produkt zamknięty jest w pięknym, szklanym opakowaniu, które wizualnie jest bardzo eleganckie. Posiada także pompkę z aplikatorem co ułatwia codzienne stosowanie. Jeśli chodzi o moje półdługie włosy jedna pompka spokojnie wystarcza, gdyż jest dosyć duża. Ale przechodząc do dzialania- nigdy nie miałam tak dobrego produktu. Świetnie się wchłania, włosy są nawilżone, lśniące, nabierają życia. Co ważne nie obciąża włosów ,nawet gdy damy go za dużo. Nie oblepia włosa jak tanie olejki z drogerii. Uważam że efekt jaki daje warty jest tej ceny.

Nie mogło być inaczej

Włosy długie, gęste, niemalowane, puszące, z natury kręcone/falowane, suche i zarazem od nasady przetłuszczające się to właśnie na tych włosach testowany był olejek i choć okazał się równie dobry to nawiasem mówiąc jego poprzednik chronologiste spodobał się bardziej. Oczywiście nie jest to zły ale z całą pewnością zapach przeważył ;)

Olejek stosuje na wyprostowane włosy i najczęściej używam go co drugi dzień. Jedna pompka a właściwie niecała w zupełności wystarczy na rozprowadzenie produktu na końce włosów. Piszę na końce ale również rozprowadzam już od połowy długości. Olejek rozsmarowuje w dłoniach a następnie przenoszę na włosy. To co pozostało na dłoniach czasami "przejadę" po włosach od nasady. Wiecie, czasami są te sterczące włoski a dzięki temu są mniej widoczne. Olejek nie przetłuszcza mi szybciej włosów i odpowiednio je obciąża co jest już na duży plus. Zapach jest delikatny i przyjemny a w ciągu dnia już go nie wyczuwam na włosach.

K Ultime Oléo - Complexe używam od pół roku i całą pewnością jest to dobry kosmetyk pielęgnacyjny. Chroni oraz pielęgnuje włosy bez niechcianych efektów.

Przecudowny

Olejek poleciła mi fryzjerka za co jestem jej wdzięczna!
Mam włosy z natury cienkie, matowe, a na dodatek zafundowałam sobie rozjaśnianie. Nie trudno się domyślić, że moje włosy praktycznie zawsze wyglądały po prostu źle. Jednak gdy zaczęłam używać tego olejku sytuacja się zmieniła. Po każdym użyciu moje włosy stają się gładkie i lśniące, jak za dotknięciem magicznej różdżki. Polecam gorąco!

HIT , Nawilza, pieknie pachnie! Wlosy go uwielbiaja

Same plusy
Zapach
wlosy po nim super sie ukladaja
nawilza
nadaje blasku wlosom
Na stale w mojej lazience zagosci
Jedyna wada... wiadomo Cena, ale uwazam, ze warto w niego zainwestowac, ja mam ten olejek juz jakis czas, jest bardzo wydajny. Polecam!:)

To jest jakiś hit !

Używam go od tygodnia i nie używalam nigdy nic lepszego niż ten olejek . To jest sztos ! Włosy po użyciu są delikatne, miękkie i nie plączą się. Jestem dosłownie zachwycona. I ten piękny zapach.!

Kocham!

Po zakończeniu butelki olejku w czarnej wersji (Chronologiste, który pokochałam), postanowiłam zakupić inny olejek tej samej firmy i ponownie się nie zawiodłam. Mimo iż marka ta podlega pod L'Oreal, który ma niezbyt ciekawe składy, to olejki są bardzo dobrej jakości i bez zbędnych dodatków. Z olejku korzysta się bardzo wygodnie - opakowanie z pompką, butelka szklana, co cenię. Produkt jest szalenie wydajny - na jedno użycie przy średnio długich włosach wystarczają 2 - 3 pompeczki, zaś cała butelka na około 2 miesiące przy stosowaniu 5 razy w tygodniu. Zapach piękny, niczym dobrych kwiatowych perfum. Działanie: olejek nakładam na dwa sposoby (ale zawsze na mokre włosy) - na rozczesane włosy (by uzyskać super blask, mega gładkość, by przygotować włosy na oddziaływanie wysokiej temperatury, np. przed suszeniem) lub zaraz po umyciu, by w ogóle móc rozczesać włosy po stosowaniu szamponu np. ziołowego. Olejek sprawdza się świetnie w każdej sytuacji, wygładza włosy, nawilża, odżywia, pielęgnuje. Nie jest jedynie środkiem doraźnym, a jego działanie widoczne jest do kilku dni, więc na mniej zniszczone czy nie puszące się włosy spokojnie możemy ograniczyć jego stosowanie do 2 - 3 razy w tygodniu.