Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Żel myjący normalizujący na dzień / na noc

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Oczyszczający, spłukiwalny żel myjący. Nie zawiera mydła. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco-normalizujący zinc coceth sulfate.
Substancje czynne nawilżająco - kojące:
- kwas laktobionowy, alantoina i prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra
- zapewnia efekt dokładnie oczyszczonej skóry,
- łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry,
- kwas laktobionowy ułatwia redukcję sebum,
- poprawia nawilżenie i miękkość naskórka,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Zinc Coceth Sulfate, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Lactobionic Acid, Propylene Glycol, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Cocamide DEA, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, )Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citric Acid (07.11.2014)

Cena: 9zł / 200ml
/m/

oczyszczanie twarzy
antybakteryjne, nawilżające, oczyszczające

Może wysuszać i strasznie piecze w oczy.

Ziaja Liście Manuka - jak tonik z tej serii jest moim hitem, tak żel do mycia twarzy zupełnie mnie nie zachwycił...

+ głównym plusem jest zapach, bardzo przyjemny i świeży,
+/- zmywał pozostałości makijażu, niestety zostawiając niemiłe wrażenie ściągnięte skóry,
- po dłuższym stosowaniu zauważyłam również, że przesusza skórę. Nie nadaje się więc do codziennego użytku,
- największą wadą jest niemiłosierne pieczenie oczu, gdy przypadkiem się do nich dostał, a nie mam wrażliwej tej strefy.

Podsumowując: fajnie sprawdzał się do mycia raz na jakiś czas, chociaż było to strasznie męczące, ale starałam się zużyć ten produkt i w końcu się udało.

Okropny

Kupiłam go na szybko szukając czegoś taniego. Stwierdziłam, że skoro inne produkty tej firmy sprawują się bardzo dobrze, to ten też będzie. Jednak jedyne co zrobił też żel to zaszkodził. Nie odczuwałam żadnego nawilżenia i po paru dniach używania produktu, strasznie mnie wysypało. Po odstawieniu żelu pozbywałam się wysypu przez cały następny miesiąc jak i nie dłużej. Nie polecam.

Dobry dla cer tłustych

Produkt idealny dla cer tłustych mieszanych z trądzikiem. Żel ten jest bardzo wydajny i świetnie radzi sobie ze wszelkimi niedoskonałościami które pojawiają się na skórze. Szybciej się po nim goją dzięki ekstraktom z liści manuka o działaniu antybakeyjnym.
Świetnie radzi sobie również z sebum które z biegiem czasu wydziela się mniej i skóra już tak się nie świeci.
Nie wysusza i nie podrażnia oczu dzięki czemu mogą stosować go również alergicy.
Skóra po tym żelu staje się miękką w dotyku i oczyszczona co jest bardzo ważne przy trądziku. Z pewnością warto w wypróbować.

Mniej niedoskonałości, ale trochę ściąga i szybko się kończy

Żel myjący liście manuka od Ziaja z ciekawości, kiedyś miałam tonik z tej serii i byłam bardzo zadowolona.

Świetnie, że nadaje się do każdego rodzaju cery, ma zręczny dozownik i przezroczyste opakowanie, które pozwala na kontrolowanie produktu.
Sama konsystencja jest dość lejąca się w porównaniu do innych żeli do oczyszczania.

Zauważyłam, że przy codziennym stosowaniu mam znacznie mniej wysypań, co bardzo mi cieszy.
Żel jest łagodny do podrażnień i nie wywoła pieczenia skóry. Dobrze radzi z oczyszczeniem skóry, tak niby trochę odświeża.

Co chodzi o nawilżeniu, to działanie jest dość przyzwoite. Jedynym minusem dla mnie jest to, że po zmywaniu skóra jest trochę ściągnięta. A tak za swoją cenę, uważam, że produkt jest dość dobry.

Żel myjący

Kupiłam go w drogerii za nie duże pieniądze ok. 10 zł. Sam Produkt pięknie pachnie oraz się pieni, ale żadnych większych efektów nie przyniósł. Nie oczyszcza na tyle dobrze mojej skóry twarzy, i po dłuższym stosowaniu nie zobaczyłam żadnej różnicy, bardzo łagodny żel.

Powoduje przesuszenie

Niestety totalnie się u mnie nie sprawdził.Myje za mocno przez co podrażnia moją skórę i powoduje przesuszenie.Szczypie też w oczy.Bardzo dobrze domywa makijaż.Powoduje uczucie ściągnięcia.

Bardzo dobry żel

Nieprzekonana do produktów firmy Ziaja wypróbowałam ten żel i polubiłam się z nim :)

Codziennie rano oczyszczam nim swoją cerę z sebum pozostałego na niej po nocy. Żel przyjemnie i delikatnie pachnie, dobrze oczyszcza, nie powoduje świecenia ani uczucia ściągnięcia (chociaż ja i tak nakładam po nim krem), nie wysusza.

Chętnie wróciłam po drugie opakowanie :)

Jak za taką cenę to jest to naprawdę fajny produkt.

Świetnie myje

Bardzo fajnie pachnie, doskonale wyczyszcza skórę, pompka bardzo ułatwia korzystanie z produktu no i cena... Zdecydowanie polecam!

Po stosowaniu może ściągać skórę, więc polecam użyć produkt nawilżający, jakiś krem albo serum.

nie kupię ponownie

mimo mojej sympatii do tej marki jednak nie kupię ponownie tego żelu bo zwyczajnie powoduje u mnie przesuszenie na tyle odczuwalne, że przez to pojawiało się więcej sebum i zaczynało się koło bez końca - użycie żelu by usunąć przetłuszczanie z twarzy i powodowanie jeszcze większego natłuszczenia. cena zachęcająca, opakowanie i zapach też, ale jednak nie jest to coś dla mnie. może innym służy, ale ja odpadam.

Żel kupiłam w drogerii był w cenie promocyjnej choć regularna cena nie jest mocno wysoka. Żel charakteryzuje się wygodnym opakowaniem z pompką co zdecydowanie ułatwia użytkowanie. Dobrze się pieni i dobrze oczyszcza. Świetnie odświeża. Produkt lekko przesusza przy częstym codziennym stosowaniu.

Okej na początek

Był to mój pierwszy żel przy rozpoczęciu przygody z skin care. Żel jest dobry jak na swoją bardzo niską cenę. Sprawdzi się do skóry tłustej i mieszanej. Jak dla mnie za mocny, aby stosować go codziennie więc używam go około 3 razy w tygodniu na przemian z żelem z garniera z wit. C. Jest bardzo łatwo dostępny.

Daje dobre rezultaty

Dokładnie rozpuszcza makijaż pozostawiając skórę miękka i nawilżoną. Nie podrażnia, nie szczypie w oczy - które mam bardzo wrażliwe. Nie powoduje uczucia ściągnięcia. Bezzapachowy produkt. Myje twarz tym produktem ok.1,5 minuty- najpierw solo na sucho pocierając cała twarz wraz o oczami, później po łącze z wodą - efekt: na białym ręczniku śladów podkładu brak! Kupię ponownie większe opakowanie. Szczerze polecam!!!