Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Żel myjący normalizujący na dzień / na noc

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Żel myjący normalizujący na dzień / na noc

Oczyszczający, spłukiwalny żel myjący. Nie zawiera mydła. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco-normalizujący zinc coceth sulfate.
Substancje czynne nawilżająco - kojące:
- kwas laktobionowy, alantoina i prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra
- zapewnia efekt dokładnie oczyszczonej skóry,
- łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry,
- kwas laktobionowy ułatwia redukcję sebum,
- poprawia nawilżenie i miękkość naskórka,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Zinc Coceth Sulfate, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Lactobionic Acid, Propylene Glycol, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Cocamide DEA, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, )Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citric Acid (07.11.2014)

Ulubiony

Co tu dużo pisać - uwielbiam go. Mimo, ze staram się zmieniać żele do twarzy to zawsze do niego wracam. Jest moim strzałem w 10. Nie dosc, ze jego cena jest świetna to również jest mega wydajny. Bardzo lubi się z moja cera, idealnie pielęgnuje i doczyszcza każdy zakamarek. A ten zapach! Ogólnie cała seria liści manuka jest totalnie obłędna

Świetny jak cała seria :)

Używam go rano do oczyszczania twarzy i wieczorem do zmywania makijażu. Domywa każdy podkład, oczyszcza cerę i nie pozostawia jej suchej (mam cerę bardzo tłusta) Stosując go, moja skóra wydziela mniej sebum a niedoskonałości które pojawiają się w trudnych chwilach szybko znikają ;)
Opakowanie jest bardzo poręczne i wygodne, zapach również nie drażni. Jest delikatny i świeży.

Ani dobry, ani zły

Żelu używałam rano, aby delikatnie oczyścić twarz. Jest wydajny i wygodny bo z pompką. ładny zapach. Ładnie tonizował nie podrażnił mnie ani nie zapchał. Nie zauważyłam po nim zwężenia porów. Dobra cena, bo kosztował mnie chyba z 8 złotych. Na razie nie planuje do niego wracać, ale też go nie skreślam ;).

Dal cery mieszanej i tłustej

Seria z liśćmi manuka jest na rynku już jakiś czas ale dopiero od niedawna wpadła w moje łapki. Na pierwszy ogień poszedł żel do mycia. Ma wygodne opakowanie z pompką i jest bardzo tani - w regularnej cenie dostaniemy do ca coś koło 10 zł, a nie rzadko w promocjach nawet i po 5 zł. Ma ładny, świeży zapach - idealny na letnią porę.

Według obietnic producenta żel ma normalizować wydzielanie sebum. Ja mam cerę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T i powiem szczerze, że w tym zakresie spełnił swoje obietnice. Dosyć dobrze się pieni i po aplikacji czuć bardzo przyjemne odświeżenie. Używałam go wieczorem i rano i po jakimś czasie zauważyłam,że faktycznie wydzielanie sebum (mimo letniego okresu) zostało zmniejszone. Nie przesuszył mi przy tym pozostałych partii twarzy. Ogólnie nie zrobił mi żadnej krzywdy, ładnie zwęża pory i mam wrażenie,że działa przeciwzapalnie i kojąco na wszelkiego rodzaju niechcianych gości. Po dłuższym stosowaniu widać zmniejszenie niedoskonałości.

Po aplikacji nie czuję ściągnięcia ale ja zawsze używam toniku i kremu. Czuć, że działanie żelu jest dosyć mocne - nie wiem jak byłoby gdybym nic już więcej po nim nie używała, myślę,że mógłby ściągać- zwłaszcza cerę suchą i bardziej delikatną.

Żel jest ogólnodostępny i dosyć wydajny - jedno opakowanie przy myciu 2 razy dziennie wystarczyło mi na coś koło 1,5 miesiąca.

Podsumowując jest to tani, dosyć intensywny, bardzo świeży i oczyszczający żel z gatunku "albo się go kocha albo nienawidzi". Myślę,że posiadaczki cery mieszanej i tłustej jak najbardziej powinny go spróbować. Mnie się świetnie sprawdził w latem, cudownie odświeżał i regulował wydzielanie sebum. Co do cery suchej, wrażliwej, a nawet normalnej może okazać się za mocny i zbyt ściągający. Ja oceniam go bardzo dobrze bo u mnie spełnił swoje zadanie i jego działanie w stosunku do ceny okazało się być dla mojej skóry rewelacyjne.

Nie zbyt przyjemny

Żel dobrze oczyszcza skore i zmywa makijaż. Ma przyjemny zapach ale to oczywiście jest kwestia gustu. Nie podoba mi się efekt ściągniętej skory tuż po umyciu oraz strasznie przesusza skore. Wiec nie polubiliśmy się.

Bardzo dobry żel

Zużyłam już kilka opakowań i zawsze do niego wracam. Mam cerę mieszaną z małym trądzikiem. U mnie ten produkt sprawdza się świetnie. Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza, dobrze myje i cera po nim nie szaleje także faktycznie normalizuje cerę. Ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny

Jak dla mnie świetny!

Na początku zaznaczę, że mam cerę mieszaną, często się świece, skóra wytwarza nadmiar sebum. Ten żel u mnie sprawdził się w 100%. Jestem bardzo zadowolona. Używam go głównie na noc, pięknie oczyszcza, pozostawia skórę gładką, miękką, ściągniętą, zmatowioną, ale nie wysuszoną. Zauważyłam zmniejszenie ilości wydzielanego sebum. Produkt ma dodatkowo bardzo ładny zapach, taki świeży, kojarzy mi się z męskim zapachem oraz bardzo wygodne opakowanie. Cena jest bardzo przystępna i kusząca, a sam produkt jest łatwo dostępny,starcza na długo. Według mnie ten żel jest naprawdę warty uwagi.

Beznadziejny

Bardzo lubię produkty tej marki,niestety ten żel u mnie się nie sprawdził. Na początku zaznaczę, że nigdy nie mialam problemów z cerą. Od momentu kiedy zaczęłam go stosować zaczęły mi wychodzić "syfy" na dodatek cera była strasznie przesuszona. Nawet fluid nie potrafił tego przykryć , czegoś takiego jeszcze nie miałam. Wystarczyło odstawić produkt i po tygodniu na szczęście wszystko wróciło do normy.

Boski

Ostatnio opisywałam Wam żel do mycia twarzy z Loreala, a dziś chciałam z Ziaji. Używam ich naprzemiennie, wiec nie mogło go tu zabraknąć.
Kupiłam go w sklepie Ziaji kilka lat temu, chyba od razu jak się pojawił jako nowość. Cała seria Manuka bardzo mi przypadka do gustu.
Ten żel używany razem ze szczoteczką soniczną daje bardzo wymierny efekt. Głęboko oczyszcza, matuje, ściąga skórę, a przy tym nie wysusza i nie podrażnia.
Opakowanie z pompką zapewnia wydajność i jest bardzo wygodne. Idealne pod prysznic.
Cena również jest bardzo atrakcyjna.
Przyjemny zapach i dobre działanie spowodowały że gości w mojej łazience na stałe.
Zauważyłam również, że jak mam jakieś stany zapalne na buzi to używanie tego żelu przyspiesza ich gojenie.
Polecam dla cer mieszanych i tłustych.

Lubię :)

Przyjemny zapach i efekt czystej skóry to to za co go uwielbiam. Twarz nie jest po nim sciągnięta ale zdecydowanie jest czysta. Używam go rano i wieczorem i już nie budzę się ze "spoconą" twarzą. Zdecydowanie pomaga w gojeniu się ranek/krostek. Polecam używać razem z peelingiem z tej samej serii :)

Mój ulubiony!

Długo szukałam idealnego żelu do mojej mieszanej cery. W końcu przez przypadek trafiłam na Ziaję i... została na dłużej! ;) Nie jestem w stanie zliczyć ile opakowań już zużyłam. Jest mega delikatny i przyjemny dla skóry, fajnie oczyszcza. Z innymi żelami miałam problem z wyskakiwaniem krost na twarzy, ale od kiedy używam żelu z Ziaji - na szczęście się uspokoiło. Cena jest przystępna, ale i tak często można go znaleźć też na promocji. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Okropieństwo

Nigdy w życiu czegoś równie okropnego nie używałam.
Wysuszył twarz , narobił mi kaszki , piekła mnie twarz 2 dni ... No masakra. Ja nie wiem jak można coś takiego zrobić...