Yves Rocher, Sensitive Végétale, Soin Confort Ciblé (Łagodzący krem pod oczy)

Yves Rocher, Sensitive Végétale, Soin Confort Ciblé (Łagodzący krem pod oczy)

Ultra delikatny kosmetyk do wrażliwej skóry wokół oczu. Lekka formuła kremu-żelu zapewnia maksymalny komfort stosowania. Krem redukuje obrzęki wokół oczu oraz przeciwdziała zaczerwienieniom i podrażnieniom.
Sensitive Végétale to odpowiedź na potrzeby wrażliwej cery, która często jest napięta, zaczerwieniona i swędzi.
Nasi naukowcy odkryli wyjątkową moc liści Sigesbeckia Orientalis. Wyciąg z tej rośliny działa na skórę jak okład który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz redukuje uczucie napięcia i rozgrzania. Formuła o wysokiej tolerancji, polecana przez dermatologów. Bez zapachu, bez barwników, bez parabenów.
Składniki aktywne:
Wyciąg z liści Sigesbeckia Orientalis z kontrolowanych upraw
Składniki pochodzenia naturalnego stanowią ponad 91% formuły kosmetyku
Bez zapachu, bez alkoholu, bez parabenów, bez barwników, bez olejów mineralnych,

kremy pod oczy
nawilżające, kojące / łagodzące
bez silikonów, bez parabenów, bez alkoholu
w tubce

Nic specjalnego

Krem sprzedawany jest w lekkim opakowaniu wykonanym z tworzywa sztucznego. Punktowa końcówka gwarantuje higienę stosowania oraz umożliwia precyzyjną aplikację produktu na skórę, nie tylko pod względem wybranego obszaru, ale i nakładanej ilości. Krem jest przez to bardzo wydajny. Produkt jest bezzapachowy, o lekkiej konsystencji, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Skóra pod oczami od razu po zabiegu staje się miękka, po przespanej nocy zauważalne jest jej odżywienie. Efekty są, ale niezbyt spektakularne, a właśnie takich oczekiwałam za tak wysoką cenę.

Dobrze nawilża skórę

Bez wielkiego szału, ale krem dobrze nawilża skórę i daje uczucie ukojenia po całym dniu. Ja stosowałam go raz dziennie, wieczorem. Krem dobrze nawilża, ma lekką konsystencję i neutralny zapach. Jest ok, nie wiem czy kupię go jeszcze raz, chyba będę szukać i testować dalej.

Ratunek dla suchej, delikatnej skóry pod oczami!

Krem Sensitive Vegetal to produkt, który dosłownie ocalił moją skórę pod oczami! Swoimi właściwościami regenerującymi ukoił moją suchą, cienką, podrażnioną okolicę oczu. Używałam mnóstwo kremów, które miały cudowne recenzje i miały pomóc mojej uszkodzonej skórze, ale dopiero Sensitive Vegetal uratował ją w pełni i jest ze mną po dziś dzień.

Podstawa mojej pielęgnacji

Mam bardzo dobre zdanie na temat tego produktu. Jest bardzo wydajny, nie ma zapachu, szybko się wchłania, a opakowanie pozwala na wydobycie resztek produktu. Stosuję go codziennie rano i wieczorem, świetnie nadaje się pod makijaż. Tak jak wskazuje producent, świetnie nadaje się dla osób ze skórą wrażliwą, ponieważ nie wywołuje żadnych podrażnień. Odkąd zaczęłam stosować ten krem, zapomniałam o suchej skórze w okolicy oczu. Należy jednak podkreślić, że jestem nastolatką, więc ten produkt może być trochę za słaby dla osób starszych, u których pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dlatego polecam go bardzo, ale przede wszystkim nastolatkom i młodym kobietom

Łagodzący plasterek pod oczy

Zaczęłam stosować krem niemal 2 miesiące temu, stosuję go codziennie rano i wieczorem. Krem ma lekką konsystencję, białą barwę, szybko się wchłania, nie ma zapachu. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, napięcia, nałożony w większej ilości pozostawia delikatny film na skórze pod oczami. Nie szczypie, nie powoduje łzawienia oczu oraz żadnej reakcji alergicznej. Krem stanowi dobrą podstawę codziennej pielęgnacji i wg mnie zabezpiecza skórę pod oczami przed nadmiernym wysuszeniem w wyniku stosowania korektora i pudru.

Dla nastolatków

Polecam ten krem dla nastolatek bez poważniejszych defektów skóry wokół oczu. Krem dzięki swojej lekkiej konsystencji i lekkiemu działaniu nawilżającemu idealnie nadaje sie na codzień również pod makijaż. Niestety krem nie będzie się sprawdzał u osób u których pojawiają się pierwsze zmarszczki tym bardziej dla cery dojżałej

Dobry, delikatny dla wrażliwców i młodych :D

Moim zdaniem jest to dobry krem pod oczy i dostępny często w promocjach za niewielką cenę. Właściwie to nie jest krem tylko lekki, półprzezroczysty, bezzapachowy żel. Produkt lekko się rozprowadza, szybko wchłania pozostawiając skórę nawilżoną. Jest to produkt bardzo delikatny, nie podrażnia wrażliwej okolicy oczu, nie jest perfumowany, nie piecze, nie szczypie. Opakowanie poręczne, różowo- białe i ładne oraz higieniczne. Jestem po 30tce i ten krem to niestety dla mnie za mało już. Gdybym była młodsza na pewno była bym zachwycona jednak teraz potrzebuję już intensywnej pielęgnacji, mocnego nawilżenia i działania przeciwzmarszczkowego.

masakra

Za taką cenę, to jest tragedia. Podrażnia oczy, nic nie robi.
Na szczęście bezzapachowy, ale to jedyny plus, oprócz ładnego opakowania. No, cena też ładna... Nigdy więcej!

Rewelacja za grosze

Moim zdaniem jest to bardzo dobry krem pod czy za nieduże pieniądze. Do tego często jest na promocji.
Jest to krem- żel który łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania pozostawiajac skórę nawilżona. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Idelany pod makijaż, dobrze współgra z korektorami.
Nie podrażnienia a dodam ze mam skórę wrażliwą i mało kremów czy to do twarzy czy pod oczy mnie nie uczula/pozdraznia Używam zarówno na dzień jak i na noc. Skóra jest przedew szystkim nawilzona ale równiez zauwazylam że mam mniejsze worki pod oczami. Opakowanie jest małe, poręczne, ładne a przede wszystkim higieniczne co jest ważne w kremach. To juz moje kolejne opakowanie.

Kupiony w: U konsultantki

Jeden z lepszych

Kremik ukryty jest w wygodnej tubce wyposażonej w aplikator z wąską końcówką, który ułatwia dozowanie. Szata graficzna jest utrzymana w delikatnych barwach. Konsystencja jest lekka. Zapach ledwo wyczuwalny,ktory szybko sie ulatnia. Kremik szybko sie wchlania.
W pelni spelnia powierzone mu zadanie.Dobrze nawilza. Lagodzi skore pozostawiajac ja miekka i lekko napieta przez co zmarszczki sa bardziej wygladzone.
Nie uczula, nie podraznia,nie powoduje lzawienia.
Idealnie nadaje sie pod makijaz.
Polecam !!! Jeden z lepszych jakich uzywalam.