Oxygenetic, Relift Vitamin A, Smoothing Eye Serum (Wygładzające serum pod oczy)

Oxygenetic, Relift Vitamin A, Smoothing Eye Serum (Wygładzające serum pod oczy)

Serum natychmiast dotlenia delikatną skórę okolic oczu stymulując procesy produkcji nowych komórek oraz wzmacnia jej naturalną warstwę ochronną. Skutecznie regeneruje, uelastycznia, ujędrnia oraz redukuje nawet głębokie zmarszczki. Dodatkowo serum napina skórę, przywraca jej miękkość, a także zmniejsza opuchnięcia i cienie pod oczami. Efekt to wygładzona, odżywiona i odmłodzona skóra wokół oczu.

serum pod oczy
wygładzające, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające, regenerujące, przeciw cieniom / opuchnięciom
w saszetce
w płatkach

Dobry krem w przystępnej cenie

Do zakupu kremu skusiła mnie promocja w drogerii. Niecałe 20 zł za krem pod oczy z retinolem I adynozyną to może być strzał w 10tkę. Krem stosowałam głównie na dzień i co 2 noc na zmianę z inny kremem z peptydami.

Kosmsystencja przyjemnie kremowa. Szybko sie rozprowadza i wchłania . Korektor pod oczy na nim bardzo ładnie wygląda i długo się utrzymuje .

Nie mam dużych cieni pod oczami za to są często opuchniete I mam wrażenie że krem swietnie sobie z tym radził. Przez cały dzień skóra pod okiem była nawilzona . Zużyłam całe opakowanie w około 2.5 miesiąca i widzę różnicę w gładkości skóry pod okiem. Drobne linie spłyciły się. Jestem bardzo zadowolona .

Dobrze sprasował zmarszczki.

Kończę właśnie opakowanie tego serum, a według mnie raczej kremu pod oczy. Ładnie się wchłania, zapach nienachalny, nie podrażnił i co najważniejsze naprawdę wygładza okolicę oka, moje kurze łapki hmm znikły, no po prostu ich nie ma, nie radzi sobie z cieniami pod oczy, ale tak jak wspomniałam wygładzenie- rewelacja. Skończę go i może za jakiś czas jeśli zmarszczki wrócą to do niego wrócę (a mam 34 lata i niestety zmarszczki pojawiają się coraz częściej).

Genialne serum!

Jestem zachwycona tym serum pod oczy! Od dłuższego czasu szukałam produktu, który pomoże mi w walce z cieniami i opuchnięciami pod oczami, a także wygładzi delikatną skórę wokół oczu. I w końcu znalazłam go w Oxygenetic, Relift Vitamin A, Smoothing Eye Serum!

Zalety:
1. Natychmiastowe działanie: Serum działa błyskawicznie, już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moje oczy wyglądają bardziej wypoczęte i młodziej.
2. Wygładza i ujędrnia: Serum naprawdę działa na zmarszczki i drobne linie, sprawiając, że skóra jest bardziej elastyczna i jędrna.
3. Redukuje cienie i opuchnięcia: To jedna z największych zalet tego serum. Moje cienie pod oczami są znacznie mniej widoczne, a opuchnięcia są zredukowane.
4. Delikatny dla skóry: Serum jest delikatne dla skóry, nie powoduje podrażnień ani uczucia ciężkości.

Podsumowując, Oxygenetic, Relift Vitamin A, Smoothing Eye Serum to produkt, który spełnił moje oczekiwania. Jestem zachwycona jego działaniem i z pewnością będę go używać dalej. Polecam go każdemu, kto szuka skutecznego serum pod oczy!

Dobry chociaż są lepsze :)

Dobrze nawilża, świetnie się wchłania :) Ulubieńcem jednek nie zostanie bo za tą cenę można znaleźć lepsze kremy pod oczy.
Nie zauważyłam żeby zniwelował zmarszczki.

świetne serum

Serum pod oczy sprawdza się idealnie jako element pielęgnacji wieloetapowej. Opakowanie jest proste, ale estetyczne i wygodne w stosowaniu. Serum ma przyjemną, niezbyt tłustą konsystencje i delikatny zapach, dobrze się nakłada i szybko się wchłania. Przy jego odpowiednim stosowaniu skóra wokół oczu jest napięta, gładka i nawilżona. Nadaje sie też świetnie pod makijaż. Jak dla mnie produkt bez wad.

Aktualnie mój nr1

Serum kupiłam na jakiejś promocji w Hebe i zapłaciłam za nie grosze.

Przypomina w konsystencji krem, jest białe oraz nieco gęstawe i tak je stosuję. W sumie to bardzo mi to pasuje.

Wszystkie aspekty tego kosmetyku na plus

konsystencja
działanie
skuteczność
ładne opakowanie
dobry skład

Cera pod oczami faktycznie wydaje się bardziej ujędrniona, wygładzona, zmarszczki mniej widoczne. Aktualnie mój nr1 wśród kosmetyków pod oczy.

Wyjątkowy kosmetyk pod oczy

Wyjątkowo lekki, skuteczny kosmetyk pod oczy. Łatwo się aplikuje, wygodne opakowanie z aplikatorem. Szybko się wchłania, nie podrażnia skóry. Nadaje się zarówno na dzień jak i na noc. Przy systematycznym stosowaniu rozjaśnia skórę pod oczxami, mniejsze zmarszczki stają się mniej widoczne. Widzę też wzrost nawilżenia.

Swietny kosmetyk pod oczy

Swietne serum pod oczy w rozsądnej cenie. Dobrze dostępne, często w Hebe bywa w niezłych promocjach.
Dobrze sprawdza się zarówno na dzień jak i na noc. W ciągu dnia nie roluje się pod korektorem. Na noc lubie nałóżyć nieco grubszą warstwę, dzięki temu z rana budzę sie z super nawilżona skórą pod oczami.
Zauważyłam też działanie przeciwzmarszczkowe. Swoje lata już mam tak więc nie liczę na to że krem zlikwiduje zmarszczki w okolicach oczu jakie mam, ale są zdecydowanie mniejsze niż wcześniej.

Rewelacja

Krem ma minimalistyczne klasyczne opakowanie, jednak jest wygodne w użyciu. Konsystencja jest lekka i praktycznie bezzapachowa co dla mnie jest dużą zaletą. Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania się, szczególnie w okolicach oczu. To serum dało mi odpowiednią dawkę nawilżenia, sprawiło, ze skóra wokół oczu stała się bardziej sprężysta. Szybko się wchłania bez pozostawiania tłustej warstwy tak wiec nadajesie do stosowania rano pod makijaż. Nie zauważyłam sytuacji,w której cienie albo korektor by się na nim wałkowały. Koi podrażnioną skórę.
Przy dłuższym stosowaniu efekty są jeszcze bardziej rewelacyjne. Zmniejszenie cieni oraz opuchnięć.

Przyjemny kosmetyk

Delikatna konsystencja, przyjemnie się nakłada. Sprawia, ze cera z dnia na dzień staje się coraz bardziej nawilżona.
Przy dłuższym stosowaniu zauwazyłam zmniejszenie zmarszczek pod oczami, jak również znacznie łądniejszy wygląd podkładu w okolicach oczu, tak samo jak korektora :)

Dobra pielęgnacja w rozsądnej cenie

Krem ma skromne opakowanie- mała tubka zakręcana, zakończona wąską końcówką.
Krem ma lekką konsystencję emulsji. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, Stosuję go na noc i w dzień przed makijażem. Sprawdza się bardzo dobrze. Skóra jest nawilżona, napięta i po paru aplikacjach już widać pozytywne efekty. Skóra odzyskuje blask i gładkość.
Krem mnie nie uczula.
Jest dość wydajny.

Idealne serum pod oczy

Super produkt pod oczy, idealne nawilżenie mojej wysuszonej skory pod oczami. Serum nadaje blasku oraz ujędrnienia, skutecznie eliminuje ciemne plamy oraz opuchnięcia - w ostatnim czasie stosowałam na co dzień i sprawdziło się idealnie szczególnie teraz gdy jest zima. Nadaje się też pod makijaz, korektor się nie roluje. Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.