Blend - a - med, 3D White Whitening Therapy, Toothpaste Sensitive whitening (Pasta do zębów wybielająca `Delikatne wybielanie`)

Komponenty pasty, usuwają przebarwienia powierzchniowe i pielęgnują zęby, nie powodując ich nadwrażliwości. Blend-a-med 3D White Whitening Therapy
dzięki dodatkowi w postaci mięty pieprzowej odświeża oddech i sprawia, że chętniej się uśmiechamy.

pasty do zębów
50-100ml
odświeżające, wybielające, redukujące przebarwienia
z fluorem

Dobra pasta

Pasta w wygodnym opakowaniu w tubce, dobrze utrzymuje się szczoteczki. Pasta dobrze się pieni oraz dobrze oczyszcza zęby. Nie jest zbyt mocna i drażniąca w smaku. Nie powoduje pieczenia. Pasta do czyszcza przebarwienia po kawie. Nie powoduje nadwrażliwość zębów. Produkt wydajny.

jest OK

pasty Blend a med używam zawsze podczas porannego mycia, zmieniam tylko opakowania, lubię ich zapach i kszyalt i wygląd i zdecydowanie są 'przyjemniejsze' w użyciu niż inne marki z mentolem w składzie. Nie zauważyłam specjalnego efektu wybielania itd ale grunt żeby skutecznie czyscilo zęby

Taka sobie

Kupiłam przez wzgląd na reklamę. Tubka jest mała. Nie wystarczy na długo a cena dość wysoka. Smak ma przyjemny miętowy, który dobrze odświeża i pozostawia świeży oddech na długo. Dobrze się pieni i domywa zęby. Typowe funkcje pasty do zębów spełnia jednakże jeśli chodzi o magiczny efekt wybielania to go nie zauważyłam. Dla osób którym krwawia dziąsła przy szczotkowanii polecam zainwestować w inną pastę. W porządku lecz szału nie ma.

Fajna

Pasta jest bardzo fajna. Pieni się.a to lubię w pastach. Ma delikatny smak.. nie szczypie w język. Można również wyszorować język bez obawy że będzie piekło i szczypać. lekka konsystencja.dajaca uczucie świeżości na dłużej. Po jakimś czasie zauważyłam że nie osadza się na zębach osad z kawy lub herbaty.. Wybielania bardzo widocznego nie zauważyłam.poniewaz z natury nie mam białych zębów. Ale pasta jak najbardziej jest godna polecenia

Bardzo mi pomógł

Bardzo dobra pasta wybielająca oczywiście cudów nie ma więc nie jest tak że użyjesz 3 razy i zęby są już perłkami ale po 2 tygodniach już widac znaczacą różnicę. Do tego pasta dobra dla ząbków wrażliwych, ładnie pachne.

Smak mięty pieprzowej

Pasta różni sie od innych Blend - a - med, ma kwaskawy posmak, pozostaje uczucie świeżości na dłużej niż kilka dni. Jeżeli chodzi o wybielanie to daje radę ale trzeba używać długo żeby zobaczyć konkretny efekt. Pasta jest odpowiednia dla wrażliwych zębów.

Super odświeża, dba o nadwrażliwe szkliwo

Super odświeża, dba o nadwrażliwe szkliwo, bardzo delikatna i skuteczna, świeży, delikatny smak. Wyróżniające się opakowanie. Idealna dla osób z nadwrażliwością zębów.

Delikatność i ochrona

Pasta jest przeznaczona do wrażliwych zębów - jest bardzo delikatna, więc bez obaw mogę jej używać przy moich problematycznych zębach i dziąsłach. Jej moc "wybielająca" nie jest duża, co w tym przypadku jest akurat zaletą - szkliwo zaraz po użyciu delikatnie się błyszczy, jednak nie jest podrażnione nadmiernym ścieraniem. Po kilku użyciach zrezygnowałam ze swojej pasty dla wrażliwych zębów na rzecz Blend-a-med, na razie mi bardzo odpowiada :-)

Pasta na medal

Blend-a-med 3D White Whitening Therapy pasta delikatna i dbająca nie tylko o zęby ale i o dziąsła. Delikatna mięta pozostawia uczucie świeżości i przyjemnego czyszczenia jamy ustnej . Po kilku stosowaniach zauważam różnicę jeśli chodzi o biel zębów a także znikanie przebarwień spowodowanych przez kawę .

Pasta, jak każda

Niestety nie zauważyłam, żadnego efektu wybielenia. Poza tym pasta ok - na długo pozostawia świeżość, dobrze czyści, ale wybielająca na pewno nie jest.

Pasta do zębów blend - a - med 3 Dwhite

Pasta bardzo dobrze odświeża i czyści zęby, osobiście nie zauważałam spektakularnego wybielenia gdyż moje zęby nie są raczej przebarwione, ale mój chłopak który testował pastę ze mną (pali papierosy) jest zachwycony pasta i widzi widoczne rezultaty - zęby są o wile bielsze niż przed zastosowaniem pasty

Moja opinia

Pasta ma kremową konsystencję, przyjemny zapach i nie za mocny smak mięty. Jest dobra dla moich nadwrazliwych zębów jednak jeśli chodzi o wybielanie, nie zauważyłam żadnej różnicy w odcieniu.