NYX Professional Makeup, Matte Face And Body Bronzer (Matowy puder brązujący)

NYX Professional Makeup, Matte Face And Body Bronzer (Matowy puder brązujący)

Pojemność 9,5 g

Matowy puder brązujący w kompakcie. Silnie nasycona pigmentami formuła zapewnia piękne podkreślenie kości policzkowych już po jednym pociągnięciu pędzla. Produkt zamknięty w eleganckim, matowym opakowaniu. Produkt idealny do modelowania konturu twarzy. Niewielką ilość produktu nałóż na pędzel i rozprowadź pod linią kości policzkowych, na skroniach i wzdłuż linii żuchwy.

prasowane
Efekt
matowe

Mój ulubieniec

Zużyłam już dwa opakowanie, czekam aż dotrze do mnie trzecie, więc to znak ,że go uwielbiam <3.
Dla mnie ideał, lubię markę nyx, więc po prostu pierwsze opakowanie zamówiłam z czystej ciekawości i okazało się, że to mój HIT !
Spory wybór odcieni, cudowne matowe wykończenie jakie lubię, fajnie się z nim pracuje, ale jednak właśnie trzeba uważać jaką ilość się nakłada ale po za tym jest świetny.
Ładne, czarne, klasyczne opakowanie z lusterkiem, poręczne.
Cena adekwatna do jakości. Produkt bardzo wydajny, wystarczy na długo, bo również jest świetnie napigmentowanyy więc wystarczy odrobina aby nadać cerze odrobinę konturu.

Uwielbiam

Bronzer idealny. Trzeba uważać aby nie zrobisz sobie plamy. Ja nakładam pędzlem, później lekko zbieram nadmiar blendujac o dłoń i dopiero nakładam na twarz. Daje naturalny i trwały efekt.

Dobry bronzer

Bronzer jest bardzo wydajny, używam już drugi rok prawie codziennie i nadal jeszcze jest go sporo w opakowaniu. Szukałam odpowiedniego bronzera dla bladej skóry i ten w odcieniu light się sprawdza. Cenię go za kompletny mat, bez drobinek/połączenia z rozświetlaczem oraz dobry pigment. Do tego ma fajne, duże okrągłe lusterko w środku. Jedynie trzeba kontrolować ilość nakładanego produktu, bo można przesadzić i porobić sobie plamy. Ogólnie polecam, dobrze nam się współpracuje już długi czas!

Idealny bronzer

Bronzer NYXa kupiłam za nową siostry, która szaleje za produktami tej marki, a już totalnie odbiło jej na punkcie tego. Do tej pory stawiałam tylko na róż do policzków - mam bardzo mocno uwydatnione kości policzkowe już bez użycia bronzera. Poza tym kupowane do tej pory produkty raczej nie odpowiadały mi, ze względu na gamę odcieni (mam bardzo jasną karnację). No i przekonałam się, kupiłam, mam swojego ulubieńca, a najlepsze jest to, ze posiadam odcień 03 Medium!

Bronzer bardzo łatwo nałożyć i wspaniale podkreśla kości policzkowe, odpowiednio nałożony i zblendowany daje super naturalny, nieprzesadzony efekt.

Ale, ale! Jako fanka makijażu oczu ( nie wyjdę z domu bez nałożenia cieni), muszę przyznać ze jest moim faworytem jako podstawa do zaznaczania linii nad załamaniem powieki i świetnie współgra z każda paletką! Żaden inny cień nie wpasował się tam tak idealnie jak bronzer od NYXa!

Bronzer złapałam na promocji w HEBE, używam od ponad pół roku, a końca nie widać (maluję się praktycznie codziennie).

ja mówię NIE

ze szkoły wizażu, do której uczęszczam, otrzymałam jakiś kod promocyjny na zakupu na stronie NYX i tak to się w sumie zaczęło. poza kosmetykami MUST HAVE, sprawdzonymi, stwierdziłam, że sięgnę po coś jeszcze. a że jestem fanką produktów tego typu, zdecydowałam się na dwa odcienie bronzera.

robiłam kilka podejść i... NIE. okropne kolory, naprawdę, wszystko w obrzydliwym, czerwonym tonie. na początku myślałam, że to tylko kwestia mnie i mojego odcienia cery, jednak kiedy nałożyłam produkt na twarz koleżanki w szkole, wyglądał tak samo paskudnie. szkoda, bo na stronie i na zdjęciach, a także w opisach, te bronzery naprawdę prezentowały się nieźle. żal pieniążków.

Kupiłam ten bronzer dawno temu na wyprzedaży w którejś z drogerii typu douglas bądź sephora . Na początku bałam się go używać, wzięłam odcień " light clair" a gdy go otworzyłam wydawał mi się bardzo ciemny a ja mam jasną karnację, bałam się że zrobię nim sobie po prostu ciemne plamy. W końcu stwierdziłam że muszę go wypróbować i żałuję teraz że tyle musiał czekać. Co prawda jest bardzo mocno na pigmentowany ale nie jest aż tak ciemny na twarzy jaki wydaje się być w opakowaniu ,dobrze się nim pracuję , jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość produktu, dobrze matuje. Jest dobry jakościowo i trwały. Ma ładne opakowanie i praktyczne lusterko.

Mam odcien 02 i na początku myslalam, ze bedzie za ciemny, bo w opakowaniu wydaje sie naprawde ciemny, ale na twarzy wyglada bardzo ładnie. Mocno napigmentowany, trzeba uwazac, zeby nie nalozyc za duzo. Trwały, trzyma sie na twarzy az go nie zmyję. Bardzo ładne opakowanie z lusterkiem w środku.
Polecam!

Najlepszy!

Nareszcie znalazłam idealny bronzer do konturowania twarzy! :)
Posiadam odcień Deep (02)
Odcień ten jest dość ciemny (ma kolor ciemnej czekolady), jednak umiejętnie użyty wygląda przepięknie na każdym odcieniu karnacji.
Jest świetny zarówno jeśli chcemy podkreślić rysy twarzy poprzez konturowanie oraz jeśli po prostu chcemy nadać naszej skórze zdrowego kolorytu - dzięki niemu osiąga się przepiękny efekt cery muśniętej słońcem - must have na lato!
Trzeba uważać, aby nie nałożyć zbyt wiele produktu oraz przyłożyć się do jego solidnego roztarcia - w innym wypadku możemy uzyskać efekt nieestetycznych ciemnych plam na twarzy.

Zdecydowanie HIT! :)

Używam tego produktu od: około roku

Konturowanie bez drobinek

Szukałam brązera bez zbędnych dodatków -typu drobinki,rozświetlacez itp..Tu mamy rzeczywiście mat.Można nim konturować rysy twarzy.Trzyma sie długo,jest świetnie napigmentowany i nie blaknie.Spora gramatura.Proste czarne opakowanie.Cena tez do przełknięcia:)Używam koloru Dark tan.Nadaje skórze efekt muśniętej słońcem.Umiejętnie nałożony modeluje twarz - może ją wyszczuplić lub uwydatnić poszczególne elementy twarzy. Do tego jest lekki - omieciona Nyxem twarz wygląda na wypoczętą, zdrową i świeżą.Mój ulubieniec:)