Davidoff, Cool Water EDT

Średnia ocena: 3.99/5

stomatologicznysklep.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Cool Water marki Davidoff to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Cool Water został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon.

Kategoria: kwiatowo - wodne

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, pigwa, czarna porzeczka, lilia, melon, cytryna, lotos i calone
nuta serca: miód, głóg, jaśmin, lilia wodna, konwalia, lotos i róża
nuta bazy: jeżyna, korzeń fiołka, drzewo sandałowe, piżmo, malina, wanilia, brzoskwinia i wetyweria.

50 - 100ml, >100ml
owocowe, kwiatowe, morskie
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Dość dobry

Perfum cool Ma cudowny flakon , opakowanie, zapach jest lekki kwiatowy super , sprawdza się na każdą porę dnia czy roku. intensywny to nie jest zapach a ja takie lubię akurat . Cena jest średniej półki co do jakości produktu.

Dawka świeżości i energii

Buteleczka przepiękna koloru niebieskiego, bardzo poręczna, porządnie wykonana. Sam zapach jest bardzo wydajny i utrzymuje się na skórze klika godzin.
Zapach jak dla mnie na codzień - i tak tez go używałam jest naprawdę bardzo uniwersalny. Na wiosnę lubie do niego wracać ponieważ jest bardzo świeży, przyjemny niezwykle energetyzujący.

Typowy wodny

Kupiłam go przez internet i przyznam, że nie bardzo przypadł mi do gustu. Jest to typowy "wodny" zapach, taki niby świeży. Wyczuwa się delikatne kwiaty, cytrusy i zapach lilii wodnej. Niestety tą świeżością odrobinę przypomina taki morski odświeżacz do toalety. Jakoś nie mogę pozbyć się tego odczucia wąchając go. Do tego jest średnio trwały, jak na tę cenę. Jedyny plus według mnie, to prześliczna butelka.

Miłe zaskoczenie

Tą wodę toaletową otrzymałam w prezecie. Na początku nie skradła mojego serca. Miałam wrażenie że wącham lepszej jakości odświeżacz do powietrza. Ale z czasem kiedy zaczęłam "nosić" te perfumy odkryłam, że są pięknym zapachem kwiatowo-wodnym z nutą owoców. Na początku, może i lekko przypominają odświeżacz, ale z czasem odkrywam nuty konwalii, lilii oraz czarnej porzeczki. Kiedy wczujesz się w zapach stwierdzasz, że jest niesamowity i niepowtarzalny. Idealny na letnie południe, nie jest zbyt ciężki ani zbyt lekki.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 3

Kiedyś bardzo lubiłam ten zapach

Bardzo dawno temu uwielbiałam ten zapach za jego świeżość i lekkość. Jako bardzo młoda osoba pokusiłam się nawet o zakup flakonika i traktowałam go jako zapach na specjalne okazje.
Po latach z sentymentem wąchałam je w Hebe z testera i moje odczucia są zdecydowanie inne niż te 20lat temu,zapach wydaje mi się dość banalny a bryza przypomina mi bardziej odświeżacz do pomieszczeń niż zapach na salony.
Cóż, kwestia zmiennego gustu.

• Flakon: 5

Ładny flakon i piękny, kwiatowy zapach

Perfumy Cool Water kupiłam sobie kiedyś w prezencie świątecznym, gdyż warto zadbać również o siebie i swój dobry humor. Zapach jest lekki, przyjemny, nie jest duszący. Dla mnie to zapach uniwersalny, dobry na codzień, poprawiający humor i pięknie otulający kwiatowymi nutami.

Cool Water od Davidoff to zapach morskiej bryzy i kwiatowej świeżości, otwierający się nutami owoców cytrusowych i ananasa. Serce perfum to delikatne nuty kwiatowe jaśminu, lilii i róż, które dodają kobiecej subtelności i atrakcyjności. Bazę stanowi głębokie drzewno-piżmowe wykończenie, nadając zapachowi trwałości. To perfumy, które emanują energią i radością, idealne na letnie dni. Ich wyrazisty charakter sprawia, że są niezwykle uniwersalne – doskonale pasują zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia, podkreślając naturalny wdzięk i świeżość każdej kobiety.

Flakon perfum pięknie prezentuje się na toaletce, jest utrzymany w intensywnie niebieskim kolorze. Kształt butelki opływowy, wygodnie się ją chwyta. Polecam dla osób szukających lekkich, letnich zapachów.

Woda, wakacje, wiatr!

Dostałam te perfumy w prezencie i od razu się zakochałam! Idealny zapach na letnie, gorące dni! Pachnie świeżo, lekko, z odrobiną kwiatowi, owocowych nut na drugim planie. Ma w sobie coś uwodzicielskiego i jednocześnie zwiewnego i ulotnego jak wakacyjna przygoda. Kojarzy mi się że starymi włoskimi filmami, w których kobiety jeździły kabrioletami po pięknych wybrzeżach, a ich długie szale powiewały na wietrze! Kocham! Jedyny minus muszę przypisać trwałości, bo zapach dość szybko ewaporuje.

Kupiony w: Inna perfumeria

Zapach na upalne dni

Perfumy Cool Water mają przepiękną butelkę w kształcie kropli wody, która nawiązuje do wodnych nut zapachu. Zapach jest oparty na bogatym, subtelnym bukiecie kwiatowo-owocowym. Nuty wodne są podstawą tego zapachu, są "lekkie", pozwalają poczuć się świeżo i energicznie. Zapach jest bardzo trwały. Gdy byłam w gimnazjum, bardzo lubiłam ten zapach. Po wielu latach znowu sięgnełam po ten zakup i dla mnie są za mdłe, jednak nie męczą i nie są brzydkie. Lubię stosować ten zapach w letnie, ciepłe dni, ponieważ nie obciąża zapachem.

Mój zapach na lato

W momencie, kiedy poczułam ten zapach, od razu skojarzyłam go z upalnym letnim dniem. Mam nawet wrażenie, że na opalonej skórze pachnie lepiej :)
Perfumy mają mega odświeżający, ale zarazem intensywny zapach, który długo utrzymuje się na ciele. Wyraża ogrom emocji, dla mnie obecnie to taka tęsknota za latem, za tym co minęło :)
Ja zazwyczaj wybieram dla siebie ciężkie, słodkie, albo drzewne zapachy, ale Cool Water niezmiennie pozostaje ze mną, bo mimo takiej odświeżającej nuty, są mega intensywne. Sa idealne zarówno na wieczór, jak i na dzień.
Dodatkowym plusem jest stosunkowo niska cena.
Flakon elegancki, okresliłabym go jako klasyczny, gdyby nie ten wyjątkowy kolor :)
Zapach to połączenie nut owocowych (melon, ananas, pigwa) i kwiatowych (lotos, lilia wodna i konwalia). Wśród składników znajduje się również czarna porzeczka, ale nie uświadczymy tu słodyczy., jak chocby w Si od Armani.

Idealny na lato

Każdy kto kocha wiosnę i lato również zakocha się w tym zapachu. Jest świeży, delikatny i bardzo trwały. Używam go od wielu lat i zawsze towarzyszy mi w porze wiosenno-letniej. Jest niezastąpiony. Zapach wesoły, optymistyczny z lekką nutą szaleństwa.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Wakacyjny hit

Orzeźwiający, świeży i lekki zapach idealny na gorące lato. Kojarzy mi się z ciepłą Hiszpanią, gdzie zakupiłam swoją pierwszą butelkę. Bardzo oryginalny, słodki(ale nie za bardzo) zapach, który wyróżnia się na tle swoich konkurentów. Mały plusik za ładny flakonik.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 5

Nudny zapach, nic się w nim nie dzieje

Wodę toaletowa od Davidoff Cool Water dostałam w prezencie jakiś czas temu, prezent okazał się nietrafiony. Nutą głowy jest mandarynka, nuta serca gruszka a nuta bazy tuberoza. Zapach według mnie jest pozbawiony emocji, jest po prostu nudny dla mnie mydlany. Plusem jest cena i to, że jest wytrzymały, dobrze się utrzymuje na skórze i na ubraniu.