Davidoff, Cool Water EDT

Średnia ocena: 4.79/5

parfumclub.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcejzwiń

Cool Water marki Davidoff to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Cool Water został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon.

Kategoria: kwiatowo - wodne

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, pigwa, czarna porzeczka, lilia, melon, cytryna, lotos i calone
nuta serca: miód, głóg, jaśmin, lilia wodna, konwalia, lotos i róża
nuta bazy: jeżyna, korzeń fiołka, drzewo sandałowe, piżmo, malina, wanilia, brzoskwinia i wetyweria.

29% jesień/zima 71% wiosna/lato

Niezastąpiony od lat

Używam tego perfumu już od wielu, wielu lat. Dla mnie jest niezawodny i niezastąpiony . Oczywiście używam tez inne, natomiast ten jest pefumem który pasuje na każda okazje. Ma lekki świeży zapach na każda porę dnia.
Jest w przystępnej cenie za 100 ml. Polecam

Kocham ten perfumik :)

Perfum to coś codziennego, osobistego i wyjątkowego, ponieważ na każdej osobie pachnie inaczej !
Ten perfum, zamknięty w małej, porecznej niebieskiej buteleczce jest bardzo poręczny, zmieści się wszędzie. Zapach jest bardzo rześki, energetyczny i lekko słodki! Jest wręcz idealny dla moich nozdrzy. Zapach bardzo długo utrzymuje się na ciele i ubraniach. Używam go dość często i jeszcze zostało go sporo, jest wydajny :)

Davidoff, Cool Water

Perfumy mają bardzo delikatny, a zarazem świeży, subtelny zapach, który utrzymuje się bardzo długo. Są orzeźwiające, co sprawdza się przy wysokich temperaturach latem. Zapach jest bardzo intrygujący. Polecam

Przyjemniak

Falkon: ponadczasowy kształt, niebieska, poręczna butelka. Dobrze się trzyma w dłoni, łatwo dozuje. Widać zużycie produktu

Wrażenia: Perfum jest świeży, lekki, odrobinę słodki. Idealny na lato lub wiosnę. Bardzo orzeźwiający z kwiatową nutą, z czasem noszenia robi się bardziej owocowy. Jest delikatny i nienachlany, odpowiedni na co dzień.
Trwałość jest do paru godzin na ciele, paru dni na ubraniach. Nie jest to zapach charakterystyczny niepowtarzalny, ale jest przyjemny. Warto go kupić w cenie promocyjnej.

Ponadczasowy, świeży zapach z delikatną nutą słodyczy.

Zapach dostałam w prezencie jako tester, całą buteleczkę.

Buteleczka bardzo poręczna, dobrze leży w dłoni, jest ona solidnie wykonana, koloru niebieskiego widać zużycie produktu. Perfumy bardzo wydajne, wystarczy psiknąć niewielką ilość, spokojnie utrzymują się na skórze dobre kilka godzin. :)

Zapach ponadczasowy, świeży, energetyczny, gdzie dominują nuty wodne.
Mamy tutaj dominujące nuty takie jak: cytrusy, bergamotka, róża, jaśmin, konwalia, drzewo sandałowe. Początkowo zapach świeży natomiast później przeradza się w delikatną słodycz soczystych owoców jak m.in. brzoskwinia, malina. Dzięki tak złożonej kompozycji zapach jest na prawdę bardzo intrygujący. Zapach zdecydowanie na codzień, uniwersalny, świetny dla kobiety aktywnej, nowoczesnej ale też i dla nastolatki.
Zapach wystarczył mi na dobre kilka miesięcy z czego mama i siostra 11-letnia czasem podkradały. :)

Bardzo polubiłam ten zapach, jest na prawdę bardzo świeży, idealny na upalne dni, lekko słodki lecz nienachalny. Świetny do sportowych i letnich stylizacji idealny na wiosnę i lato. :)
Świetnie się sprawdzi jako pomysł na prezent.

Cudowny

Jeden z pierwszych zapachów, które pokochałam od pierwszego zapachu. Świeży, delikatny, ale też można wyczuc odrobinę nuty słodyczy. Fajnie się utrzymuje. Idealna opcja na wiosne/lato.

Nie dla mnie..

Skusiłam się na te perfumy, bo były w fajnej promocji. Mimo, że nie spodziewałam się po nich jakiegoś wielkiego "wow", to i tak się zawiodłam. Niestety nie są w ogóle trwałe, ani nie mają "odświeżającego" zapachu (a tak się kojarzą - jako taka typowa mgiełka na lato). Stoją na półce i są praktycznie nie używane i raczej długo nie będą, a szkoda, bo mimo wszystko perfumy z Davidoffa bardzo mi się podobały (chociaż głównie były to perfumy męskie:)).

Kocham

To moje ulubione perfumy na lato. Idealna nutka cytrusowych zapachów, mieniąca się nutami wody, słońca i roślinności Cool Water. Czuć świeżość która pięknie się komponuje w upalne dni. Bardzo długo utrzymuje się zapach i są wydajne. Do tego flakonik kolorze morskim, świeży i pięknie wyglądający. Perfumy na dzień i noc w lato.

Raz użyjesz - wrócisz

Widziałam Wielokrotnie ten Perfum w drogeriach ale nigdy nie Kupiłam go Osobiście do czasu gdy .... dostałam go pod choinkę jako Prezent .

Na dzień dzisiejszy kupuje sobie go już sama

Zakochałam Się w tym Zapachu od 1 psiknięcia :)
Jest naprawdę Świeży i jedyny w swoim rodzaju .
Ma coś w sobie ....

Naprawdę polecam !

Zdecydowane i świeże

Zapach, który jest już na pewno klasykiem.
Jest to świeżość, ale bardzo zdecydowana, mocna , momentami nawet dosyć męska jak na kobiecy zapach. Zapach ten jest od wielu lat hitem , co mnie nie dziwi, bo zapachów świeżych jest sporo, ale tak zuchwałych zarazem bardzo mało. Nie jest to oceaniczna bryza, moim zdaniem to jest głębia oceanu. Gdy go używam czuje , że mogę podbijać świat. Przez to jednak, że jest tak mocny moim zdaniem nie nadaje się na upalne lato. Dobrze sprawdzi się jesienią, a nawet zimą.
Uwielbiam design tej niebieskiej buteleczki, przypomina luksusową wodę mineralną.

Nie pomylisz, z żadnym innym

Zapach bardzo charakterystyczny - tak jak w tytule.
Świeży ale ma jakąś taką nutkę która nadaje mu wyrazistości.
Codzienny, na upalne dni - sprawdzi się super.
Na skórze trwałość 5h,
Ubrania - 6/7h.
Polecam wypróbować. :)

Wart uwagi

Urzekł mnie swoim minimalistycznym opakowaniem. Nazwa perfum jak najbardziej pasuje do zawartości. Mamy tutaj: powiew letniej bryzy, szum oceanu i orzeźwienie jak podczas letniej ulewy. Jak dla mnie spoko, tylko używany codziennie może się trochę, że tak powiem przejeść, więc lepiej używać go lub wracać do niego co jakiś czas. Najlepiej kiedy zatęskni się za polskim morzem lub nadmorskimi klimatami. Bardzo trwały i wydajny w używaniu. Po tym sezonie w moim zostało może jakieś 5 ml, na pewno wrócę do niego - tylko muszę zatęsknić. :)