Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery normalnej i mieszanej. To prosty sposób, aby usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania.Cera jest odświeżona, a równowaga skóry przywrócona. Odświeżająca i bezzapachowa formuła.

bezzapachowa
demakijaż twarzy
odświeżające, oczyszczające
płyn
normalna, mieszana

Garnier Płyn micelarny 3 w 1 dla skóry normalnej i mieszanej to niezbędny element codziennej pielęgnacji. Delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż, oczyszczając skórę bez konieczności użycia wody.

Formuła jest lekka i nie pozostawia uczucia kleistości. Płyn działa również jako tonik, przywracając skórze świeżość i równowagę. Opakowanie ułatwia aplikację, a jednocześnie jest wydajne i doskonale widać ile zostało nam jeszcze plynu, bo jest przezroczyste.

Zapach jest subtelny i przyjemny. Garnier Płyn micelarny 3 w 1 to praktyczny i skuteczny produkt dla tych, którzy poszukują łagodnego i kompleksowego rozwiązania do demakijażu i oczyszczania skóry.

Delikatny środek

Ładnie pachnie, jest delikatny dla skóry i nie piecze w oczy ale nadaje sie do zmywania makijażu codziennego, lżejszego. Kupię ponownie bo opakowanie jest wydajne.

IDEALNY DLA MNIE

Do kupienia, Płynu micelarnego 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej Firmy Garnier zacheciła mnie promocja w Biedronce ( za dwa opakowania zapłaciłam niecałe 20 zł )
Nigdy nie testowałam tych płynów , ale czytałam wiele opinii , które były przychylne.
Posiadam cerę normalną, ale nie wszystkie produkty do zmywania makijażu są dla mnie idealne.
Płyn micelarny zamknięty jest w plastikowym , przeźroczystym opakowaniu dzięki któremu widać ile produktu jest w środku.
Kosmetyk jest bezzapachowy o wodnistej konsystencji co również mi bardzo odpowiada.
A co do zastosowania to jestem bardzo zadowolona. Płyn doskonale zmywa makijaż , oczyszcza i matuje skórę czyli wszystko to co obiecuje producent.
Podczas zmywania tuszu czy kredki kosmetyk nie podrażnia oczu i nie szczypie. Jest naprawdę delikatny. Nie powoduje pieczenia skóry i nie lepi się .
Cieszę się że zakupiłam dwa opakowania bo jestem z niego mega zadowolona i polecam go każdej kobiecie .

Stosuję od lat

Płyn micelarny, który stosuję od lat.
Czasami zmieniam na inny, ale prędzej, czy później wracam do zielonego Garniera.
Mimo, iż zawiera alcohol denat, mojej mieszanej skóry nie wysusza, ani nie podrażnia.
Jest łagodny, nie szczypie w oczy.
Ze zmywaniem makijażu radzi sobie świetnie.
Nawet wodoodporna maskara nie jest dla niego niemożliwa do usunięcia.
Oczywiście potrzeba tu trochę więcej zachodu, w końcu nie jest to wariant dedykowany do demakijażu kosmetyków wodoodpornych.
Płyn jest bezzapachowy, za co u mnie ma dodatkowego plusa.
Zgodnie z obecną wiedzą, zmywam płyny micelarne. Dodam jednak, że płyn od Garniera używałam przez kilkanaście lat bez zmywania i nic złego nie działo się z moją skórą.

Różowy lepszy

Miałam już trochę tych płynów micelarnych od Garniera. Zaczęłam od różowego, przez zielony, bławatkowy, różany, żółty, ten z aloesem i tak dalej. Ten chyba jest najbardziej wysuszający ze wszystkich, co nie znaczy, że jest zły. Tak samo skutecznie zmywa makijaż i wbrew pozorom nie podrażnia oczu. Dopiero po dłuższym czasie widać, że nieco wysusza skórę. Jeżeli chodzi o cenę i wydajność to są jak najbardziej na plus.

Klasyka w demakijażu :)

Płyny do demakijażu od Garnier to już klasyka. Sama przeszłam już przez wiele opakowań tego jak i innych płynów Garnier i każdy doskonale się sprawdził. Dziś bierzemy pod lupę wersję zieloną czyli płyn micelarny do skóry normalnej i mieszanej.

Posiadam cerę mieszaną w kierunku tłustej dlatego też skusiłam się na zakup płynu micelarnego dedykowanego właśnie do takiej skóry. Mimo to uważam że płyny micelarne od Garnier sprawdzają się do każdego typu skóry, ten płyn jest na tyle delikatny że nie powoduje podrażnień nawet w przypadku mocno przesuszonej skóry. Dla mnie te płyny micelarne to już klasyka - sprawdzone produkty które warto brać w ciemno :)

Płyn micelarny jest to ogromne opakowanie o pojemności 400ml. Opakowanie to plastikowa, przezroczysta butelka dzięki czemu widzimy zużycie produktu. Opakowanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu, Jeśli chodzi o sam płyn micelarny jest to typowy przezroczysty płyn o delikatnym, ledwo wyczuwalnym zapachu. Nie powoduje podrażnień skóry czy oczu a jest naprawdę skutecznym produktem do demakijażu. Idealnie się sprawdza zarówno z klasycznymi płatkami kosmetycznymi jak również wacikami wielorazowego użytku. Płyn doskonale usuwa makijaż, również produkty wodoodporne przy czym potrzebuje on wtedy więcej czasu. Płatek nasączony płynem przykładamy do skóry/oczu, chwilkę czekamy i bez problemu usuwamy makijaż. Polecam go również osobom noszącym przedłużane i zagęszczane rzęsy, usuwa makijaż nie powodując uszczerbku na rzęsach - w przypadku przedłużanych czy zagęszczanych rzęs nie można stosować tłustych produktów do demakijażu, także płyny dwufazowe, mleczka czy olejki odpadają. Ten płyn jest idealny do oczyszczania rzęs przedłużanych. Producent określa ten płyn jako 3w1: usuwa makijaż, oczyszcza, i matuje skórę: osobiście zawsze po demakijażu oczyszczam skórę żelem lub pianką, ale mimo wszystko płyn pozostawiony bez zmycia skóry żelem faktycznie pozostawia skórę delikatnie matową. Płyn też idealnie nadaje się do oczyszczenia skóry po demakijażu olejkiem. Jest to produkt bardzo wydajny, w moim przypadku jedna butelka stosowana codziennie wystarcza na ponad 2 miesiące.

Podsumowując, płyn micelarny Garnier jest to klasyk do demakijażu. Wydajny, nie przesusza ani nie podrażnia skóry, tani i dostępny w każdej drogerii. Skutecznie oczyszcza skórę nawet z wodoodpornego makijażu. Gorąco polecam, każdy powinien go wypróbować :)

Również dobry jak wersja różana

Płyn micelarny od Garnier wpadł do mojego koszyka po tym, jak jego najbardziej popularna różana wersja została wykupiona.
Płyny tej marki cieszą się rewelacyjną opinią, więc nie obawiałam się o jakość tego. Wersja matująca to dobra opcja na lato, gdy moja skóra ma tendencję do nadmiernego wyświecania się.

Przechodząc do konkretów - produkt dobrze i szybko zmywa makijaż, nawet ten utrwalony i wodoodporny. Nie trzeba pocierać twarzy, więc nie podrażnia. Nie wysusza twarzy, mimo że faktycznie matuje. Lubię go używać i myślę, że skuszę się na kolejną butelkę;)

Płyn micelarny Garnier z zieloną nakrętką. Produkt, który kilka lat temu polecała każda blogerka. Kosmetyk zamknięty jest w plastikowej butelce z zamknięciem. Wodnista bezzapachowa konsystencja, która szybko moczy płatek kosmetyczny. Łatwo usuwa się nim makijaż, lekko mocniej trzeba przytrzymać przy wodoodpornym tuszu do rzęs, ale i tak jest dobrze. Jak dla mnie kosmetyk spoko. Spełnia swoje zadanie i nie podrażnia buzi.

Moje odkrycie

Płyn kupiłam z uwagi braku tego w wersji różowej. Cena taka sama, pojemność również. Te przeznaczony jest do cery mieszanej, dlatego skusiłam się na niego.
Działa na moją skórę praktycznie tak jak wersja różowa. Jest delikatny ale skutecznie przy tym usuwa makijaż. Nie podrażnia, nie powoduje pieczenia skóry. Dodatkowo po demakijażu moja cera jest jak po jakimś serum. Miękka, gładka i nie lepi się. To mój zdecydowanie numer jeden!. Plastikowa klasyczna butelka, bezbarwna formuła i dostępność w każdej drogerii to super opcja.

Całkiem dobry produkt

Płyn micelarny jest dostępny w dużym opakowaniu co bardzo lubię - opakowanie przezroczyste czyli łatwo obserwować zużycie. Ja osobiście nie wyczuwam zapachu. Płyn dobrze usuwa makijaż - bez tarcia i bez podrażnienia skóry czy oczu. Myślę że jest wart swojej ceny ale często można kupić w promocji.

Fajny dla mieszańców

Jako posiadaczka cery mieszanej z wielką chęcią sięgnęłam po tę wersję kultowych już płynów micelarnych od Garniera. Opakowanie to klasyczna, duża butelka z dozownikiem. Płyn ma typową, wodnistą formułę i jest bezzapachowy. Jest to produkt 3 w 1 - nadaje się do demakijażu twarzy, oczu i ust. Jest testowany dermatologicznie i okulistycznie.

Jest bardzo delikatny dla skóry i oczu - co jest dla mnie niezwykle istotne gdyż mam wrażliwe oczy. Nadaje się do codziennego demakijażu i dobrze sobie z nim radzi. Jeśli chodzi o mocniejszy, trwały makijaż to tutaj lepiej sprawdza się wersja z olejkiem arganowym. Płyn nie pozostawia żadnej warstwy na skórze, jedynie pół matowe wykończenie. Producent rekomenduje, że nie trzeba go spłukiwać aczkolwiek ja zawsze po użyciu płynu micelarnego używam pianki lub żelu - takie mam swoje rytuały ;) Myślę, że to fajna opcja do codziennego demakijażu dla cer tłustych i mieszanych. Plusem jest także duża wydajność i niska cena.

Sredni

Produktu używałam już jakiś czas temu i na przestrzeni czasu mogę zapewnić że są lepsze produkty do zmywania makijażu. Według mnie ten płyn jest dobry na sam początek przygody z makijażem gdzie nie jest on mocny i chodzi tylko o zmycie podkładu. Trzeba przyznać że jest bardzo wydajny pozbawiony zapachu i w dobrej półce cenowej ale ja raczej już się na niego nie skusze.