Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Yves Rocher, Comme une Evidence EdP

Nowa woda perfumowana YR, Comme une Evidence, należy do grupy zapachów kwiatowo-zielono-chyprowych.

Woda toaletowa (w smukłym, wysokim flakoniku z atomizerem)
nuta głowy - trojeść (albicja jedwabista), liście fiołka
nuta serca - dzikie konwalie
nuta bazy - mech i piżmo

Cena: 115 zł / 50 ml

wody perfumowane, wody toaletowe
kwiatowe, szyprowe, zielone / cytrusowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

21% jesień/zima 79% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Podoba mi się

Ten kolor mówi wszystko. Jest wesoło, dziewczęco i radośnie. natomiast trzeba przyznać, że zapach trzyma się kilka dobrych godzin na skórze i projekcja jest o dziwo bardzo fajna. Jest to bezpieczny zapach do pracy, który będzie idealny na wiosnę. Najbardziej w tych perfumach podoba mi się ten mech, który wychodzi w pewnym momencie razem z piżmem. Jest miękko, trochę kremowo ale też świeżo i kwiatowo.

Bardzo fajny zapach

Super zapach, długo się utrzymuje na mojej skórze oraz ubraniach. Ciepły, przyjemny i otulający. Bardzo lubiłam do niego wracać! Zawsze przywołuje u mnie te miłe wspomnienia, lubiłam się nim otaczać!
Przyjemny dla oka flakon!

Eleganckie

Kupione w ciemno. Piękny półszroniony, smukły flakon akurat na taki trafiłam bo poprzednie były klasyczne. Zapach magiczny, nieoczywisty. Jak dla mnie idealne na otulenie się zimą w piękny ciepły zapach. Nie wiem dlaczego mam skojarzenie eleganckiej kobiety w futrze. Zapach utrzymuje się dlugo i potrafi zwrócić na siebie uwagę.
Głowa:bergamotka, fioletowy liść
Serce:róża, jaśmin, konwalia
Podstawa:paczuli, mech
Grupy zapachów:kwiatowe, drzewne
Dodam że idealny jak dla mnie na wieczorne wyjście. Mała czarna, szczypta Evidence i jesteś ubrana.

Ratunku

Bardzo dawno temu, na początku lat 2000 jakoś, kiedy ten zapach powstał, chodziłam po szkole do Yves Rocher żeby te perfumy powąchać, popsikać się. Miałam wrażenie, że to bardzo eleganckie, drogie perfumy. Dla młodej osoby cena była duża i długo musiałam na nie zbierać. Pokazałam je kuzynce i następnego dnia już je miała. Byłam w tym zapachu zakochana. Zanim zdążyłam zebrać pieniądze, pół Polski pachniało tymi perfumami. Kupiłam i ja i po jakimś czasie oddałam siostrze, bo nie mogłam znieść tego zapachu. Czułam go po prostu wszędzie. Dopadał za każdym rogiem, na przystanku, w szkole, w urzędzie i swoją intensywnością wywoływał mdłości i ból głowy. Zapach jest bardzo, bardzo intensywny i migrenogenny. Ostatnio dostałam jakąś resztkę od koleżanki i nie było już tak źle jak kiedyś. Używam, ale w bardzo niewielkiej ilości, żeby nie wywołać migreny u siebie i osób w moim otoczeniu. Zapach jest nie tylko intensywny, ale też trwały, bo utrzymuje sie nawet do 3 dni na ubraniu. Ogólnie lubię zapachy na bazie piżma, ale ten jest po prostu zbyt nachalny, dusi i przeszkadza. Ma bardzo prosty flakonik, wygląda schludnie. Jak dla mnie perfumy są raczej na wieczór, ale większość osób nosi je kiedy tylko się da. Myślę, że to chyba jest właśnie problem z tymi perfumami, że są zbyt popularne, używane masowo i stały się przytłaczające. Aczkolwiek już 20 lat utrzymuja sie w ofercie YR, a to chyba oznacza klasyk, żywą legendę. Myślę, że warto wypróbować, jak ktoś ich jeszcze nie zna (chociaż to chyba niemożliwe).

Ulubieniec

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych zapachów. Piękny, lekki, idealny bardziej na letnie dni, niż zimowy wieczór. Nie ma problemu również z zakupem tego produktu, ponieważ jest dostępny zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnie.

• Flakon: 4

Piękne, kobiece

Kwiatowe, intensywne, kobiece. Dodają pewności siebie i poprawiają humor. Raczej dla dorosłych kobiet, nie nastolatek. W zależności od preferencji sprawdzą się zarówno na dzień, jak i wieczór. Polecam przetestować! Zapach utrzymuje się do kilku godzin.

Romantyczny

Subtelna mieszanka nut kwiatowych i ziołowych z akordami szyprowymi. Zapach otwiera zapach lekko ziołowy podbity delikatnością cytrusowego olejku z bergamotki. Zaś po chwili dociera do nas subtelny aromat róży.wszystko to "zbudowane" jest na podstawie z silnego zapachu paczuli.
Polecam spróbować!!! Dla mnie ideał
Zapach otula delikatnie, nie przytłacza. W ciągu dnia co jakiś czas subtelnie i sobie przypomina.
Bardzo długotrwały. Utrzymuje się długo na ciele i na ubraniach.
Ale... Można opisywać, można mówić o tym zapachu... Jednak to trzeba po prostu poczuć. Zapach romantycznej ale pewnej siebie kobiety. Elegancki ale nie nachalny. Ma w sobie to COŚ. To dzięki czemu zostajemy zapamiętane. Jest wyjątkowy. Na dzień i na noc. Na spotkanie biznesowe i na randkę. Na lato i zimę. DLA MNIE - NA ZAWSZE!

Kwiatowy świeżak

Perfumy bardzo mi się podobają. W moim odczuciu idealne na wiosnę i lato. Zapach świeży, kwiatowy. Na samym początku czuć zieloność- pojawia się liść fiołka. Później dołączają do niego kwiaty- szczególnie wyczuwalna jest tu konwalia w połączeniu z różą. Po jakimś czasie pojawia się także piżmo oraz mech. Zapach świeży, ale jednocześnie bardzo kobiecy. Nie zgodzę się z niektórymi opiniami, że nadaje się dla kobiet dojrzałych. Według mnie jest uniwersalny, zarówno dla młodej dziewczyny, jak i kobiety w średnim wieku. Jest trwałym zapachem. Na mojej skórze utrzymuje się dość długo.
Elegancka, klasyczna butelka z delikatnie różowym płynem. Cena dość wysoka. Za to często można go dorwać w promocji.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Flakon: 3

Niby elegancki ale na nie

Dostałam go kiedyś do zakupów gratis, ale nie spodobał mi się w ogóle. Oddałam go mamie. Jest niby elegancki, ale ma w sobie coś odpychającego. Kwiatowy z lekką mocniejszą nutą tego, czego nie lubię. Miał dobry atomizer i był dość trwały. Nie wyobrażam go sobie stosować ani na cieplejsze ani zimniejsze pory roku. Nie polecam!

Piękny zapach

Woda perfumowana Comme Une Evidence jest jednym z moich ulubionych zapachów. Ma świeży, elegancki aromat, które nie męczy otoczenia i utrzymuje się wiele godzin. Ładnie się rozwija i tworzy piękny 'ogon'. Trwałość u mnie to około 7-8 godzin.
Flakon jest prosty i elegancki, pasuje do stylu tego zapachu.
Cena, jak na tak ładny i trwały zapach jest OK, często można go kupić w sporej promocji.
Cena

• Flakon: 5

Zapach towarzyszący mi od lat

Każda z nas znajduje w życiu swój własny zapach, taki który pasuje do naszego charakteru. W tym przypadku to jest właśnie mój. Jego trwałość, delikatność, i wydajność to tylko dodatkowe jego atuty. Sam w sobie CUDO.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

Różowy zapach

Perfum wyrazisty o różowym charakterze zapachowym. U mnie trzymał się dość długo na skórze. Czasem potrafił mi męczyć mocno nos w ciągu dnia. Dla mnie lepiej sprawdzał się na wieczornych wyjścia niż jako noszony w ciągu dnia.