Fusswohl, Fuss Puder (Puder do stóp)

Fusswohl, Fuss Puder (Puder do stóp)

Łagodny puder do stóp marki Fusswohl zapewnia poczucie chłodu i świeżości skóry. Substancja czynna: chlorowodorek glinu zmniejsza wydzielanie potu.

odświeżające, zmniejszające pocenie
zapachowa
100 – 250ml, 50 - 100ml
dezodoranty do stóp
w słoiku
lekkie
wrażliwa, sucha, normalna

Niezastąpiony

Produkt stosuję każdego dnia. Puder wsypuję do skarpetek i butów (zabudowanych), co skutecznie chroni stopy przed potliwością i nieprzyjemnymi zapachami. Opakowanie jest duże i tanie- wystarczy na wiele tygodni. Polecam, dzięki niemu można czuć się komfortowo i świeżo.

Na długie wycieczki i do pracy

Na produkt ten natrafiłam przypadkiem. Kosztował kilka złotych, więc stwierdziłam, że warto zainwestować. Nie zawiodłam się. Puder znajduje się w plastikowym opakowaniu z dziurami u góry ( na wzór solniczki ). Ma biały kolor i przyjemny zapach. Używałam go w lecie, wybierając się na wycieczkę. Wystarczyło obsypać stopę i problem nadpotliwości załatwiony. Można wsypywać go również do adidasów, co wpływa na niwelację nieprzyjemnego zapachu. Mój mąż ten puder stosuje na co dzień- to idealna opcja dla osób, które muszą pracować w zabudowanych butach, a zależy im na komforcie i świeżości. Produkt jest wydajny. Jedynym minusem jest fakt, iż należy liczyć się z plamami na skarpetce, więc nie polecam stosować pudru, gdy musimy zdejmować buty ( np. u kogoś w domu). Naprawdę warto kupić.

konieczność do butów w lecie

Wsypuję do butów, jak tylko zaczynam nosić je na bose stopy. Do każdych, łącznie z sandałami. Cała sztuka to wsypać niewiele, tak by stopa nie przylepiała się do wyściółki buta, ale by biały proszek nie pokrywał stopy powyżej. Stopy nie przyklejają się do butów i rzadziej robią się obtarcia.

Fusswohl "odkryty" kilka lat temu mam zawsze w lecie pod ręką. Mieszka w przedpokoju. Ładnie pachnie. Opakowanie z dziurkami. Duża pojemność. Niska cena.

stosuję inaczej

Stosują produkt inaczej niż opisuje producent na etykiecie, sporą część pudru rozpuszczam w miseczce z ciepłą wodą i moczę stopy.
Po takiej kąpieli stopy są odświeżone, zrelaksowane i pięknie pachną.

Super!

Świetnie się sprawdza w przypadku pocących się stóp, dzięki formie proszku dobrze się go rozprowadza na stopach, dzięki obecności mentolu w składzie przyjemnie chłodzi stopy. Nadaje się również do obuwia- neutralizuje przykry zapach zarówno w butach jak i na stopach. Skóra po użyciu jest przyjemnie gładka i miękka.

Świetny!

Są okresy, że zmagam się z nadmierną potliwością stóp i używam wówczas różnych "pomagaczy". Pudry są specyficzne, ponieważ można stosować je tylko do zakrytych butów. Noooo...chyba, że komuś nie przeszkadza biała obsypana pudrem stopa w lecie lub ciemne skarpetki z białymi pudrowymi plamami :).
Jak dotąd używałam pudru z Nivelazione, ale ponieważ akurat nie było w drogerii, sięgnęłam po ten.
I jestem baaaardzo zadowolona. Działanie takie same, lub lepsze. Śliczny zapach, skutecznie zapobiega poceniu, ale faktycznie- nie na cały dzień, jeśli ktoś potrzebuje.
Praktyczne opakowanie, na zasadzie "solniczki", przekręcamy aby otworzyć lub zamknąć.

Super!

Bardzo fajny produkt, zwłaszcza dla osób chodzących cały dzień w zakrytym obuwiu. Nie wysusza skóry stóp, ładnie pachnie, niweluje nieprzyjemny zapach i nadmierną potliwość.

Świetny

Nie mam zbyt dużego problemu z potliwościa stóp. Jednak parę razy zdarzyło mi się, że po ściągnięciu butów (przeważnie sportowych) czułam nieprzyjemny zapach.
Ten puder kupiłam kiedyś na promocji w Rossmannie i sprawdza się. Puder stosuje poprzez wsypanie go do skarpetki. Pięknie pachnie jest skuteczny i wydajny. Jedynym minusem jest to, że bieli stopy, ale w zakrytym obuwiu nie ma tego widać. Także ja jestem zadowolona

Sprawdza się

Puder jest używany głównie przez mojego męża ale od czasu do czasu też z niego korzystam.

Puder najczęściej wsypuje do skarpetki jeśli je akurat ubieram lub bezpośrednio na gołe nogi. Niestety wtedy trochę bieli stopy, więc sprawdza się to tylko w przypadku butów zakrytych ubieranych na gołą nogę.
Puder zmniejsza potliwość, sprawia że noga nie "pływa" w bucie. Działa przez kilka godzin, więc jeśli ktoś potrzebuje ochrony przez 12h, to musi czynność w połowie dnia powtórzyć.

Zmniejsza również przykry zapach w obuwiu. Od czasu do czasu jeśli obuwie zaczynają nieprzyjemnie pachnieć, zasypuje je tym pudrem i zostawiam na noc. Działa.
Jeśli ktoś ma problem z otarciami i wiecznie obcierającymi butami to puder też dobrze temu zapobiega. Może nie zdziała cudów ale jednak opóźni powstanie otarć.
Puder ma przyjemny lekko cytrusowy zapach. Jest bardzo wydajny, dla 2 osób wystarcza na dobre 6 miesięcy.
Niestety jak w przypadku każdego sypkiego pudru, aplikacja bywa kłopotliwa. Bywa że puder jest dookoła, dlatego najlepiej aplikować go bezpośrednio do skarpetki.
Cena bardzo przystępna, szczególnie jak jest na promocji. Dostępny tylko w drogeriach Rossmann.

Świetny produkt

Wszystkie osoby które cierpią z powodu zwiększonej potliwości stóp powinny przetestować ten produkt. Sama walczę z tą przypadłości i po całym dniu stan moich stóp pozostawia wiele do życzenia. Dzięki temu pudrowi sypanemu bezpośrednio w skarpetkę lub na wkładkę obuwia (jeśli nosze je na gołą stopę) znacznie zmniejsza potliwość, stopy nie są całkowicie suche ale zdecydowanie mniej się pocą. Zapach pudru jest bardzo ładny, nie mocno miętowy, odrobinę odświeżający z kwiatową nutą. Co ważne nawet skarpetki mojego męża po całym dniu w zabudowanym obuwiu roboczym są jedynie lekko wilgotne ale nie wydzielają już zapachu porównywalnego z bronią biologiczną wielkiego kalibru. Produkt jest stosunkowo niedrogi i zdecydowanie wart wypróbowania. Jak jest promocja to robię zawsze zapas. Kosztuje wówczas niewiele ponad 5zł.

Idealny, genialny, cudo!

Puder jak dla mnie idealny.
Mam od zawsze problem z potliwoscia stop i w sumie nic sobie z tym nie radzilo, w pracy dużo chodze, obuwie muszę mieć zakryte także w gorące dni w np. balerinach stopy doslownie pływały - jednym słowem masakra! Pudru zaczęłam używać jakieś 5 dni temu i od tego czasu czuje jakby te stopy nie były moje, szok! :) nie wiem jak mógł aż tak pomoc ale pomógł do tego stopnia, że stopy przez cały dzień mam suchutkie, w życiu nie spodziewałam się po niczym takiego efektu. Używam go rano i po jakichs 6 godzinach ponownie (po wcześniejszym umyciu stop oczywiście).
Pokochałam ten produkt :)

Bardzo skuteczny, z jednym minusikiem

Lubię produkty marki Fusswohl – świetnie się sprawdzają. Puder również spełnił moje oczekiwania. Wsypuję go do butów. Neutralizuje przykre zapachy oraz zapobiega im. Daje uczucie przyjemnego chłodu. Ogranicza potliwość. Nie wysusza i nie podrażnia stóp. Jedynym minusem jest to, że czarne skarpetki lub podeszwy mają po jego użyciu białe ślady więc nie do każdych butów się nadaje.
Produkt bardzo wydajny, tani i łatwo dostępny. Jak najbardziej polecam!