klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

7 gwiazdorskich stylizacji, które wzbudziły nasz zachwyt

W tym tygodniu cieszyliśmy się z powrotu Sary Jessiki Parker na czerwony dywan, przyglądaliśmy się kreacjom z premiery „Legionu samobójców” i typowaliśmy najlepiej ubraną gwiazdę na ramówce TVN. Zobacz najlepsze kreacje tygodnia w naszej galerii.
Anna Konieczyńska
sierpień 08, 2016

Chociaż trwa sezon ogórkowy, a na wielkie gale przyjdzie nam poczekać do jesieni, gwiazdy nie przestają nas zachwycać swoimi letnimi (co nie znaczy wakacyjnymi!) stylizacjami. Na upalnych czerwonych dywanach prezentują jesienne już trendy, odsłaniają ciało w gustowny, a nigdy nachalny sposób albo eksperymentują z intrygującymi fasonami. Zobacz, na kogo zwróciliśmy uwagę w tym tygodniu.

Zobacz także:  5 patentów na to, jak utrzymać porządek w szafie

1 z 7

Sarah Jessica Parker/fot. ONS

Sarah Jessica Parker/fot. ONS

Sarah Jessica Parker powraca do telewizji serialem „Divorce”, do mody kolekcją dodatków, a na czerwony dywan supermodną małą białą z hiszpańskimi falbanami. Prawda, że wygląda o 20 lat młodziej?

2 z 7

Małgorzata Rozenek/fot. ONS

Małgorzata Rozenek/fot. ONS

Perfekcyjna pani domu Małgorzata Rozenek na ramówkę TVN-u przyszła w kreacji przypominającej ekskluzywny szlafrok. Brawo nie tylko za wybór odważnej formy, ale i musztardowego koloru, który korespondował z opalenizną gwiazdy.

3 z 7

Margot Robbie/fot. ONS

Margot Robbie/fot. ONS

Margot Robbie na premierę „Legionu samobójców” włożyła baśniową kreację z fantazyjnymi aplikacjami z najnowszej kolekcji Gucci. Wyglądała zupełnie inaczej niż szalona Harley Quinn, którą gra w adaptacji komiksu.

4 z 7

Małgorzata Kożuchowska/fot. ONS

Małgorzata Kożuchowska/fot. ONS

Małgorzata Kożuchowska na ramówce TVN-u odważnie pokazała brzuch w czarnym topie w kształcie kokardy. Przeciwwagą była suknia maksi do ziemi. Od nas na pewno dostanie za tę kreację drugą szansę!

5 z 7

Agnieszka Szulim/fot. ONS

Agnieszka Szulim/fot. ONS

 Agnieszka Szulim na ramówce TVN-u udowodniła, że czarne koronki sprawdzą się nawet w samym środku lata. Zwłaszcza jeśli kreacja pochodzi z kolekcji Chloé i ma w sobie hipisowską lekkość. 

6 z 7

Kinga Rusin/fot. ONS

Kinga Rusin/fot. ONS

 Kinga Rusin na ramówce TVN-u wyglądała jak Marlena Dietrich. Zestawienie białych szerokich spodni i prostej bluzki było bardziej spektakularne niż niejedna suknia do ziemi.

7 z 7

Cara Delevingne/fot. ONS

Cara Delevingne/fot. ONS

 Cara Delevingne na premierę „Legionu samobójców” włożyła tiulową sukienkę Alexandra McQueena, ale diabeł tkwił w stylizacji. Zamiast grzecznych dodatków, modelka włożyła skórzane spodnie i ramoneskę. Rock and roll wiecznie żywy!

Komentarze