Poprzedni artykuł: Kylie Jenner ostro skrytykowana przez internautów! Poszło o biżuterię... Następny artykuł: Izabela Janachowska przyznała się do błędu, który popełnia wielu rodzi...

Anna Lewandowska pokazała, za kogo przebierze się Klara na bal karnawałowy

Anna Lewandowska pokazała, za kogo mała Klara przebierze się na bal karnawałowy. Takiego wyboru nikt się nie spodziewał.

Wbrew pozorom wcale nie wróżka, Elsa z „Krainy lodu”, czy jedna z księżniczek Disney’a! Mała Klara Lewandowska ma zupełnie inne zainteresowania. Ukochana córeczka Anny i Roberta Lewandowskich właśnie szukuje się do przedszkolnego balu karnawałowego. Nie zgadniecie, za kogo się przebrała!

Anna Lewandowska pokazała, za kogo przebierze się Klara na bal karnawałowy

Mała Klara jest bez wątpienia oczkiem w głowie rodziców i choć para jak dotąd oficjalnie nie pokazała jeszcze twarzy swojej trzyletniej córeczki, to sportowe małżeństwo często pokazuje swoją córeczkę na Instagramie. Tak też było i tym razem. Zaledwie kilka godzin temu Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się na swoim InstaStories uroczym zdjęciem z przygotowań Klary do przedszkolnego balu karnawałowego. Nie oczekujcie jednak falbanek, obszernych sukni, tiulu, koron, czy przebrań superbohaterów! 3-latka postanowiła przebrać się za swojego największego bohatera – Roberta Lewandowskiego.

Dzisiaj karnawał w przedszkolu. Strój księżniczki nie wchodzi w grę – napisała Anna Lewandowska.

Zdjęcie: InstaStories @annalewandowskahpba

Musimy przyznać, że wybór bohatera 3-latki nico nas zdziwił. Jednakże przypominamy, że już niebawem Robert Lewandowski zostanie bohaterem edukacyjnego serialu animowanego TVN „Kosmiczny wykop” który ma uczyć dzieci przyjaźni, tolerancji i poszanowania innych.

Zdjęcie: materiały prasowe 

Być może to właśnie kreskówka z Robertem Lewandowskim w roli głównej skłoniła małą Klarę, by na bal karnawałowy przebrała się za swojego tatę.

Co sądzicie o przebraniu Klary Lewandowskiej? My jesteśmy absolutnie zachwycone jej strojem.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:46

Nasze propozycje