Poprzedni artykuł: Kasia Bigos pokazała fałdkę na brzuchu po porodzie. Post skomentowała... Następny artykuł: Klara Lewandowska w uroczym sweterku z sieciówki. Jego cena to jedyne....

Małgorzata Socha jest w ciąży! Potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka

Dziecko, , tagi: Małgorzata Socha
Zosia i Basia będą miały rodzeństwo! Małgorzata Socha oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Pogłoski o trzeciej ciąży Małgorzaty Sochy krążyły już od jakiegoś czas, ale ani gwiazda nie śpieszyła się z ich potwierdzeniem, ani nie zdradzał jej powiększający się brzuszek. Choć ostatnio wybierała trochę luźniejsze albo wzorzyste stylizacje, patrząc na zdjęcia aktorki ze ścianek, nie sposób było domyślić się prawdy. Nikt też nie przypuszczał, że gwiazda Polsatu tak szybko zdecyduje się po raz kolejny powiększyć rodzinę. Jej młodsza córeczka ma zaledwie roczek.

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży

Zobacz także: Polska aktorka dopiero teraz zdradziła, że jest w ciąży, a poród już za chwilę

Z radosną nowiną Małgorzata Socha poczekała na premierę swojej pierwszej kolekcji pluszaków i tekstyliów dla niemowląt. Wczoraj gwiazda "Na Wspólnej" pojawiła się na prezentacji linii Effiki by Małgosia Socha, a dziś potwierdziła plotki o ciąży.

Spodziewam się trzeciego dziecka, ale chyba nie chcę na ten temat nic więcej mówić i komentować swojego życia - powiedziała gwiazda "Przyjaciółek" w Jastrząbpost.pl.

 Trochę więcej ujawniła w studiu "Dzień dobry TVN":

Czuję się rzeczywiście bardzo dobrze. Dużo się dzieje, dużo też dzieje się u mnie zawodowo, jestem na planie. Dużo pracuję, ale udaje mi się to wszystko godzić, więc cieszę się, że mogę być cały czas aktywna - przyznała Małgorzata Socha.

Zobacz także: Popularna trenerka pokazała fałdkę na brzuchu po porodzie. Post skomentowała Ania Lewandowska

Wygląda na to, że aktorka jest w świetnej formie i jeszcze przez długie miesiące będziemy ją oglądać na ekranie Polsatu, na pokazach mody i prezentacjach. Jedno jest pewne - styl ciążowy na najwyższym poziomie aktorka ma już przećwiczony! Jesteście ciekawi nowych stylizacji młodej mamy?

Gratulujemy!

Zdjęcia: ONS

Zobacz także: Piękna gwiazda TVN jest w ciąży. Fani wypominają jej zaawansowany wiek!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 23:55

Zobacz także

Nasze propozycje