Poprzedni artykuł: Paulina Sykut-Jeżyna zaliczyła wpadkę na oczach milionów widzów. Winie... Następny artykuł: Masz problemy z osiągnięciem orgazmu? Dzięki O-shot na zawsze o tym za...

Jak wygląda brat Kate Middleton? James to prawdziwe ciacho!

Kobieta, , tagi: kate middleton
Przystojny brat Kate Middleton wreszcie wyjdzie z cienia siostry? Paparazzi zrobili zdjęcia Jamesowi podczas urlopu.

Media nieustannie rozpisują się o Pippie Middleton oraz Kate Middleton, ale o bracie tych pięknych kobiet chyba nikt do tej pory nie wspominał. Mimo że sam stara się nie afiszować, paparazzi zrobili zdjęcie wreszcie również jemu. Został sfotografowany z nową partnerką podczas porannego joggingu. I to bez koszulki!

Jak wygląda James Middleton, brat Kate Middleton?

O Jamesie świat usłyszał i zobaczył go po raz pierwszy podczas ślubu Kate. Dostąpił zaszczytnej roli i odczytał podczas ceremonii fragment Biblii. Wtedy wszyscy oszaleli na jego punkcie, a zagraniczne media szybko wyśledziły, czym przystojny brat księżnej zajmuje się na co dzień.

Okazało się, że to bogaty biznesmen, który zbija fortunę na... słodyczach. Jest właścicielem kilku marek cukierniczych, przygotowujących głównie torty urodzinowe. W jego rękach jest także popularna w Wielkiej Brytanii firma Bloof, zajmująca się produkcją spersonalizowanych pianek, czyli znanych wszystkim marshamllows. Niech was nie zmyli to jego słodkie imperium! To zupełnie nie przeszkadza mu w dbaniu o sylwetkę. 

James Middleton może pochwalić się niezłą kondycją. Poranny jogging to chyba jego ulubiona forma aktywności. Nie stroni od sportu nawet na urlopie - obecnie odpoczywa na karaibskiej wyspie St Barts.

Zdjęcie: Starface/STARFACE PHOTO/East News

James Middleton to ten z bujnym zarostem na twarzy. Widać, że świetnie bawi się na porannym bieganiu :).

Kim jest blond piękność u jego boku? Tego jeszcze nie wiadomo. Zagraniczne media podają, że na urlopie oboje nie szczędzili sobie czułości. Wcześniej James spotykał się z Donną Air, z którą był nawet na ślubie siostry, Pippy Middleton w 2017 roku. Para rozstała się jednak w 2018 roku.

Myślicie, że rodzeństwo jest do siebie podobne? :) Poniżej możecie przyjrzeć się Jamesowi z bliska:

Trenujesz, bo chcesz schudnąć i zmienić swoje ciało? Skorzystaj z rabatów na stronie Eastend kody rabatowe.

Zdjęcie główne: Instagram.com/mony0734

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 20:54

Nasze propozycje