Poprzedni artykuł: Brad Pitt wyrzucił Jennifer Aniston z domu po wspólnej izolacji?! Następny artykuł: Asia ze „Ślubu od Pierwszego wejrzenia” sprzedaje suknię ślubną. Wiemy...

Nowe zdjęcia Meghan Markle podsyciły plotki o ciąży. W tej stylizacji widać brzuszek

Kobieta, , tagi: Meghan Markle
Rzekoma ciąża Meghan jest topowym tematem już od kilku dobrych tygodni. Zdjęcia w czarnym fartuchu już nie uciszą tych plotek.

Meghan pojawiła się w organizacji charytatywnej Homeboy Industries, która zajmuje się dostarczaniem żywności dla potrzebujących. Miała na sobie czarny fartuszek, ale mimo to materiał wyraźnie opinał jej brzuch.  Meghan naprawdę może spodziewać się więc drugiego dziecka?

Meghan Markle ukrywa drugą ciążę?

Życie za Oceanem ewidentnie służy Meghan i Harry'emu. Mimo że nie wszyscy sąsiedzi są zadowoleni z ich obecności na prestiżowym osiedlu Beverly Ridge Estate, oni cieszą się wolnością, jakiej po ślubie w Pałacu Buckingham nie mieli. Teraz, gdy uwolnili się od rodziny królewskiej, za którą Meghan, delikatnie mówiąc, nie przepadała, mają zdecydowanie więcej czasu dla siebie i swojego synka, Archiego. 

Sporo osób spekuluje, że to dla nich idealny moment, aby rozpocząć starania o kolejnego potomka. Meghan i Harry wielokrotnie wspominali, że planują drugie dziecko w niedługim odstępie czasu od narodzin Archiego. I chociaż ostatnio media obiegło fałszywe zdjęcie ciążowego brzuszka byłej aktorki, tym razem sprawa wydaje się być dużo bardziej poważna.

druga ciąża Meghan Markle

Zdjęcie: Screen z Instagram.com/homeboyindustries/

Wystarczy przybliżyć oraz delikatnie rozjaśnić zdjęcie, aby zauważyć, że czarny fartuch dziwnie układa się na brzuchu Meghan Markle. To sprawiło, że kolejna fala spekulacji na temat ciąży księżnej właśnie obiegła media. Sporo pytań budzi też fakt, że małżeństwo rzadko pojawia się publicznie, co może sprzyjać ukrywaniu dobrej nowiny.

Meghan i Harry na razie wstrzymują się od komentarza. Podobnie było wtedy, gdy trzymali przez jakiś czas w tajemnicy pierwszą ciążę. Jesteśmy jednak ostrożni w osądach, ponieważ jak wiadomo, każda kobieta może mieć czasem bardziej zaokrąglony brzuszek i nie musi to być koniecznie oznaka ciąży.

Na potwierdzenie informacji przyjdzie nam z pewnością jeszcze poczekać. 

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 lipca 2020, 01:23

Nasze propozycje