Poprzedni artykuł: Ten plażowy gadżet rozwiąże problemy kobiet z dużym biustem. Proste, a... Następny artykuł: Te recenzje pomagają upolować ciekawe kosmetyki! Recenzentka czerwca 2...

Doda przerywa milczenie, by ogłosić kolejną stratę: 'Dodatkowy pocisk z serii w moje serce'.

Kobieta, , tagi: Doda
Niecały miesiąc po śmierci ukochanej babci, Doda przeżywa nową bolesną stratę! Tym razem zmarł Bandzior - pies, z którym gwiazda nie rozstawała się od ponad dekady. Śmierć pupila to wyjątkowo trudne doświadczenie dla pogrążonej w żałobie gwiazdy.

Doda przeżywa kolejną stratę! Śmierć ukochanej babci była wielkim ciosem dla piosenkarki. Z dnia na dzień gwiazda odwołała koncerty i całkowicie wycofała się z publicznego życia. Wczoraj los zaserwował jej nową porcję cierpienia. Doda ogłosiła na Instagramie śmierć swojego 'prawdziwego przyjaciela'.

Instagram

Dziś odszedł mój ukochany pies Bandzior - napisała gwiazda. - Każdy kto mnie zna, wie, jaką psiarą jestem, i jaki to dodatkowy pocisk z serii w moje serce.Spędziliśmy razem wesołe, pełne przygód 13 lat. Żaden pies nigdy go nie zastąpi.

Piesek rasy Shi Tzu, którego stratę opłakuje Doda, był od jakiegoś czasu chory. Ale - jak poinformowała gwiazda: "Nawet jak był chory to z merdającym ogonkiem". Strata ukochanego pupila to dla wciąż niepogodzonej ze śmiercią babci gwiazdy bardzo bolesne doświadczenie. Obserwując jej ostatnie zachowanie, martwimy się, jak gwiazda poradzi sobie z taką ilością cierpienia... 

Zobacz także: Tomasz Kammel przestraszył się gróźb Dody. Czym ją tak zdenerwował?

Doda nie radzi sobie ze stratą babci

Po koniec czerwca zmarła babcia Dody. Pisaliśmy wtedy, jak zaledwie kilka godzin po śmierci pani Pelagii, oddała jej hołd w trakcie pokazu Patrycji Kujawy. Już wtedy zwróciliśmy uwagę na to, jak bardzo przygnębiona była piosenkarka. Tak smutnej Dody jeszcze nie widzieliśmy! Zaraz po pokazie Kujawy, gwiazda wycofała się z życia publicznego. W dramatycznym oświadczeniu poinformowała fanów o odwołaniu koncertów:

Przepraszam wszystkich fanów, ale nie daję rady śpiewać, głos odmawia mi posłuszeństwa - napisała Doda. - Muzyka działa na mnie zbyt emocjonalnie.

Śmierć babci, która - jak podkreślała sama Doda - uczestniczyła w jej wychowywaniu i zaszczepiła jej miłość do muzyki, ewidentnie przytłoczyła gwiazdę. Dla przeżywającej żałobę osoby, kolejna strata - nawet jeśli jest to śmierć pupila - może być ciężarem nie do dźwignięcia. U od 7 do 10 procent osób przeżywających żałobę występują tak zwane objawy depresyjne, bardzo przypominające depresję kliniczną. Mamy nadzieję, że Doda nie znajdzie się w tej grupie i wkrótce wróci do normalnego życia i na scenę.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:56

Zobacz także

Nasze propozycje