Poprzedni artykuł: Takich tatuaży i naklejek jeszcze nie było. Teraz są widoczne w trójwy... Następny artykuł: Nadal można zdobyć dotacje w programie VICHY „Siła Kobiet”!

Doda zatrzymana przez policję! Prokuratura chce jej postawić zarzuty!

Kobieta,
,
, tagi: Doda
Czy Doda trafi do sądu? Jakie zarzuty chce jej postawić prokuratura?

Doda została zatrzymana przez policję! Zatrzymanie piosenkarki jest związane ze sprawą, którą w marcu opisywała "Gazeta Finansowa". Doda oraz jej partner Emil S.  mieli zmuszać byłego partnera Dody Emila Haidara do wypłaty ponad miliona złotych zadośćuczynienia dla piosenkarki. Emil Haidar twierdził, że był szantażowany, grożonu mu. Zarówno Doda, jak i Emil S. w oficjalnym oświadczeniu zaprzeczyli, że mają cokolwiek związanego ze sprawą. Jednak już we wrześniu Emil S. został zatrzymany przez policję. Jak informuje Super Express po wpłacie 100 tys. złotych kaucji wyszedł na wolność.

Doda zatrzymana przez policję

Informację o zatrzymaniu Dody potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Policja weszła do mieszkania Dody w środę ok. 6 rano. Piosenkarka miała stawiać opór przez kilka godzin i ustąpiła dopiero około godziny 10:00. Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński poinformował:

„Mogę potwierdzić, iż dzisiaj na polecenie prokuratora została zatrzymana Dorota R. Zatrzymanie dotyczy sprawy prowadzonej wcześniej w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów, a obecnie nadzorowanej przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S., Jackowi M. podejrzanym o nakłanianie innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych. tj. o czyn z art. 191 kk. Dzisiaj z udziałem Doroty R. będą wykonywane czynności związane z ogłoszenie zarzutów [...] - czytamy w oświadczeniu.

Dziś po godzinie 16:00 piosenkarka ma usłyszeć zarzuty.

Zobacz także: Kontrowersyjna stylizacja Dody! Tę spódnicę po prostu trzeba zobaczyć

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje