Poprzedni artykuł: Iwona Burnat przefarbowała psa! Takich komentarzy 'Żona Hollywood' się... Następny artykuł: Panna młoda poprosiła przyjaciółkę o uszycie sukni ślubnej. Nie zgadni...

Rozstanie Piotra i Justyny Żyły: zaskakujące komentarze matki skoczka i znajomego rodziny

Kobieta,
,
, tagi: rozstanie, Piotr Żyła
O konflikcie pomiędzy Piotrem a Justyną Żyłą z pewnością będziemy słyszeć jeszcze przez długi czas. Afera, którą wywołał wpis żony skoczka na Instagramie, z każdym dniem narasta, a o sprawie wypowiadają się coraz to nowe osoby - ostatnio m.in. mama Piotra Żyły.

Wpis o rozstaniu z mężem, który w miniony weekend opublikowała Justyna Żyła, wstrząsnął całą Polską. Żona popularnego skoczka narciarskiego pisała o zdradzie Piotra i porzuceniu dzieci, a jej wpis był pełen żalu i silnych emocji. Justyna Żyła po kilku godzinach usunęła wpis, następnie opublikowała drugi - również wyrażający żal do męża. Piotrowi Żyle zarzucała m.in. brak zainteresowania losem dzieci oraz porzucenie rodziny dla innej kobiety.

Wczoraj po raz kolejny nie tylko okłamał mnie, ale i nasze dzieci. I to zaważyło na moim wpisie, który potem usunęłam na prośbę bliskich mi osób. Wiem, że nie było to z mojej strony profesjonalne i że brudów rodzinnych nie pierze w ten sposób. Ale Piotrek po prostu zablokował mój numer w telefonie i potraktował jak zupełnie obcą osobę - wyjaśniała Justyna Żyła w rozmowie z WP Kobieta.

Piotr Żyła o problemach rodzinnych

Wpis Justyny Żyły prędzej czy później musiał spotkać się z reakcją głównego zainteresowanego. Piotr Żyła na swoim profilu na Facebooku przekonywał, że słowa jego żony nie są prawdziwe, a rodzina i dzieci zawsze były dla niego priorytetem.

Odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny - czytamy we wpisie Piotra Żyły.

Po pewnym czasie w sprawie zaczęli się wypowiadać nie tylko małżonkowie, ale osoby z ich otoczenia. "Super Express" dotarł do znajomego pary, który wyraźnie staje po stronie skoczka i mówi o niestabilności Justyny:

Impulsywność Justyny jest czymś stałym i obciążającym dla wszystkich. A o jej niestabilności świadczy to, że w swoich internetowych wpisach najpierw coś wyjawiła, potem wycofała, a wreszcie poprosiła o uszanowanie prywatności. Wydaje mi się, że impuls co do rozstania nie wyszedł od Piotrka. I na pewno przyczyną jego odejścia nie była inna kobieta. Popłoch, zastraszanie, ciągły stres w domu mogły spowodować szukanie spokoju. Może nawet deklaracja o kochance była tak na odczepnego? - mówił informator tabloidu.

Rozstanie Piotra i Justyny Żyły - komentarz matki skoczka

Na temat głośnego konfliktu w rodzinie skoczka wypowiedziała się także mama samego Piotra. Jej komentarz był jednak bardzo zwięzły. Ograniczyła się ona jedynie do zapewnienia o dobrych intencjach Piotra:

Piotrek bardzo kocha swoje dzieci - powiedziała mama skoczka w rozmowie z "Super Expressem".

Możemy być pewni, że o konflikcie Justyny i Piotra Żyły będziemy słyszeć jeszcze przez długi czas, a w sprawie będą się wypowiadać coraz to nowe osoby.

Dawno żadne rozstanie nie wzbudziło aż tak dużych emocji w polskich mediach. Pozostaje jedynie liczyć na to, że para lepiej prędzej niż później znajdzie porozumienie...

Zobacz także: Żona Kamila Stocha o nagłej popularności: "Wybieram normalne życie". Uda jej się pozostać w cieniu?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:45

Zobacz także

Nasze propozycje