Poprzedni artykuł: Jak się uczyć, żeby nie zwariować - dieta na pamięć i koncentrację Następny artykuł: Kolekcja Złotych pralin od Solidarności

Bubble Chocolate - pierwsza na świcie belgijska czekolada z tajwańskimi żelkami

Bubbleology, pierwszy w Polsce tea lab serwujący oryginalną tajwańską Bubble Tea prezentuje – BUBBLE CHOCOLATE. Ta gorąca nowość przygotowana na bazie najwyższej jakości czekolady belgijskiej oraz kuleczek popping boba i galaretek z pewnością zachwyci wszystkich poszukiwaczy zimowych smaków w Polsce.

Jak przetrwać zimowe mroźne dni w mieście? Odpowiedź jest prosta! Przyjdź do Bubbleology i dołącz do nowej kulinarnej rewolucji. Tea lab, w którym kupisz kultowe bubble tea przygotował dla Ciebie gorącą dawkę pysznych i energetycznych BUBBLE CHOCOLATE.

bubble chocolate

Gorąca BUBBLE CHOCOLATE to światowa nowość - napój i deser w jednym, który niezawodnie rozgrzeje, pobudzi lub zrelaksuje. W grudniu doda energii  niejednemu szaleństwu zakupów.  W styczniu spowoduje, że ferie w mieście nie będą szare
i nudne. W lutym uatrakcyjni walentynkową randkę. Natomiast w marcu niczym słodki flirt rozgrzeje serce niejednej kobiety. To będzie najmodniejsza czekolada tej zimy!
są dwa składniki. Pierwszy stanowi najwyższej jakości czekolada belgijska Callebaut, którą najlepsi mistrzowie cukiernictwa w kraju i na świecie wykorzystują do przygotowania niezwykłych deserów, tortów czy pralin. Drugim kluczowym składnikiem nowego napoju są popping boba - kuleczki wypełnione owocowym sokiem oraz kokosowe galaretki. Podobnie jak bubble tea, BUBBLE CHOCOLATE pije się przez energetycznie kolorową szeroką słomkę, która pozwala z łatwością smakować znajdujące się na dnie kubka dodatki.

BUBBLE CHOCOLATE występuje w 3 smakach – Belgian Finest Dark, Belgian White i Belgian Salty Carmel, ale w zależności od doboru dodatków można ją pić na tysiące sposobów wedle własnych upodobań smakowych.

Cena: ok. 13,90 zł.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 04:25

Zobacz także

Nasze propozycje