Poprzedni artykuł: Makijaż ust jak dzieło sztuki- hit z Instagrama Następny artykuł: Tatuaże artysty z Białorusi hitem internetu

Alicia Keys zrezygnowała z makijażu. Czy kobiety wezmą z niej przykład?

Media co chwilę obiegają nowości makijażowe, które w dużej mierze lansują gwiazdy. Alicia Keys zrobiła jednak coś zupełnie innego. Artystka przestała się malować. Dlaczego?

Alicia Keys ma wielu fanów, którzy oprócz talentu, doceniają jej niezwykłą osobowość. Artystka po raz kolejny potwierdza, że jest nietuzinkowa. W świecie, w którym rządzi idealny wygląd, Alicia postanowiła zrezygnować z wykonywania makijażu.

Skąd taka decyzja?

Zaczęło się od spotkania fotografki Paoli, która namówiła wokalistkę do pozowania bez makijażu, a nawet zaraz po wyjściu z siłowni. Wiadomo, że niewiele z nas czuje się wtedy komfortowo. Okazało się, że takie posunięcie było strzałem w 10, choć gwiazda przyznaje, że nie było łatwo i na początku była trochę zdenerwowana. Potem jednak doszła do wniosku, że w takim wydaniu jest silniejsza. Poczuła również, że to jej uczciwe piękno. Od tamtej pory Alicia Keys postanowiła przestać się malować.

I LOVE this!!!! Thank you @FAULT_Magazine and @zoltantombor... For a dope and honest shoot (Link in bio for full article)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicia Keys (@aliciakeys)

Artystka podkreśla, że jeszcze niedawno przed każdym wyjściem z domu martwiła się, czy ma odpowiedni makijaż na wypadek, gdyby ktoś chciał ją sfotografować. Sama przyznaje, że było to dla niej przytłaczające i dużą rolę grało poczucie niepewności i martwienia się o zdanie innych.

Alicia Keys otwarcie mówi, że kobiety mają wpojone mylne przekonanie, że muszą idealnie, seksownie wyglądać, a normalne rozmiary, czy plus-size to coś złego.

Artystka przestała się malować. Mówi: "Nie chcę niczego zakrywać. Ani twarzy, myśli, duszy, marzeń, ani moich emocji. Niczego". Z drugiej strony też nikogo nie zmusza do podzielania jej zdania. Twierdzi, że każdy tworzy siebie.

Zobaczcie także:  Piękno prostoty, czyli jak ułatwić sobie dbanie o urodę latem

Foto: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:25

Zobacz także

Nasze propozycje