Poprzedni artykuł: Wraca magnetyczny manicure! Ale teraz wytrzyma na paznokciach 2 tygodn... Następny artykuł: Tatuaże na paznokciach to nowy trend z Azji! Jak długo się utrzymują?

Nie chcesz poprawiać makijażu nawet przez 8 godzin? Ten produkt ci pomoże!

Makijaż, , tagi: utrwalacz makijażu
Rozmazane cienie do powiek? Świecący nos? Zapomnij o tym! Wszystko dzięki polecanymprzez Wizażanki fixerom. Które są najlepsze?

Utrwalacze do makijażu to zbawienie dla kobiet, które łatwo się pocą, mają przetłuszczajacą się cerę. Ale nie tylko! Całonocne imprezy typu wesela, to też okazje, na których ostatnią rzeczą, o jakiej chcemy myśleć jest rozmazany makijaż. 

Polecamy:  Te szminki naprawdę wytrzymują 8 godzin bez poprawek!

By makijaż był trwały, często sięgamy po wodoodporne kosmetyki (ale i te nie zawsze spełniają swoją rolę należycie), a w torebce zawsze trzymamy bibułki matujące oraz puder do szybkich poprawek. Czy to pomaga? Oczywiście. Ale fixery to produkty, które pozwolą ci zapomnieć o przypudrowaniu nosa przez cały dzień. Bo będzie cały czas matowy!

Sięgnij po utrwalacz makijażu, który sprawi, że pozostanie on na swoim miejscu przez kilka godzin, a my pożegnamy problem rozmazanych cieni, ust czy spływającego/ ważącego się podkładu. 

Problem polega jednak na tym, że nie każdy produkt się sprawdza. Niektóre ściągają wysuszają skórę, a część po prostu nie utrwala... Zobaczcie, które z tych kosmetyków cieszą się największym uznaniem u Wizażanek. 

Polecamy:  Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 04:30

Zobacz także

Nasze propozycje