Poprzedni artykuł: KAPELUSZ - jak go dobrać, do czego pasuje i gdzie kupić najładniejszy? Następny artykuł: TREND: długie kozaki

Przepiękne suknie z Tygodnia Mody Ślubnej, w których trudno się nie zakochać!

Nie ma kolekcji, które oglądałybyśmy z większą przyjemnością niż pokazy niezmiennie zachwycającej mody ślubnej. Zobaczcie w naszej galerii absolutnie PRZEPIĘKNE suknie z Tygodnia Mody Ślubnej - trudno oderwać od nich wzrok!
moda ślubna 2016

Źródło zdjęcia - facebook.com/oscardelarenta

Tydzień Mody Ślubnej 2016

Po zakończonych Tygodniach Mody w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu, na których zaprezentowano kolekcje codzienne, oczy świata mody ponownie zwracają się w stronę Nowego Yorku. W ramach Tygodnia Mody Ślubnej prezentowane są tam najpiękniejsze suknie ślubne na sezon jesień-zima 2016/17. Na Tygodniu Mody swoje kolekcje pokazali najwięksi projektanci mody ślubnej m.in. Vera Wang, Pronovias, Carolina Hererra, Oscar de la Renta czy Marchesa.

Suknie ślubne - trendy jesień-zima 2016/2017

Moda ślubna jest dziedziną odporną na krótkotrwałe trendy - projektanci zazwyczaj stawiają na klasykę oraz współczesne interpretacje znanych od lat rozwiązań. Mimo to możemy wymienić kilka tendencji, które zdominowały Tydzień Mody - wszystko wskazuje na to, że w sezonie jesień/zima 2016/17 królować będzie romantyzm, zmysłowe, delikatne materiały oraz eleganckie zdobienia i przezroczystości. Suknie ślubne mają przede wszystkimpodkreślać sylwetkę oraz kobiecość. Nie bez znaczenia jest również biżuteria ślubna, do której w tym sezonie warto przyłożyć więcej uwagi.

Zobaczcie najpiękniejsze suknie ślubne w naszej GALERII. Koniecznie napiszcie, która podoba Wam się najbardziej!

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 14:15

Zobacz także

Nasze propozycje