Neutrogena, Formuła Norweska, Hand Cream Concentrated Unscented (Krem do rąk skoncentrowany bezzapachowy)

Tylko kropla tej wzbogaconej w glicerynę formuły, przynosi natychmiastową ulgę oraz chroni suche, spierzchnięte dłonie. Nawet w najbardziej surowych warunkach sprawia, że dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie. Bazzapachowy. Silnie skoncentrowany, bardzo wydajny. Opakowanie 50ml wystarcza na 200 zastosowań.

krem
50 - 100ml
kremy do rąk
bezzapachowa
w tubce
Struktura
bogate

Warto mieć pod ręką

Krem nie Lepi się nie klei
Nie śmierdzi zapychaczami
Dobrze nawilża na długo. Jest ratunkiem dla suchych dłoni, pomaga ja go polecam warty kupna i swojej ceny

Jeden z lepszych kremów do rąk

Krem da rąk Neutrogena jest jednym z lepszych, nie ma co ukrywać, stąd też pewnie fakt taki że są to kremy kultowe i popularne.

Krem zapakowany jest w poręczne, dość małe opakowanie (super do torebki) na zakrętkę (za to minus, mało wygodne, lepszy jest zatrzask) z charakterystyczną szatą graficzną dla marki.
Sam krem ma gęsta, półprzezroczystą konsystencję, dość tłustą, ale przy tym bardzo dobrze nawilżającą (rzeczywiście nawilża a nie obtłuszcza jedynie z zewnątrz) , faktem jest, że ręce przez chwilę muszą poczekać zanim zacznie się coś dotykać, także w muare dobrze się wchłania, ale potrzeba chwili cierpliwości.
Działanie jest bardzo dobre, skóra dłoni jest nawilżona, ukojona, miękka, znika zaczerwienienie, białe skórki, uczucie pieczenia, są miękkie w dotyku. Pielęgnuje też paznokcie, są jakby mocniejsze.

Nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje jakiś reakcji alergicznych. Jest bezzapachowy, trochę szkoda bo bardzo lubię zapach balsamow tej firmy, jest dość charakterystyczny.

Wydajność jest dość dobra bo mała ilość wystarczy do nawilżenia skóry. Cena jest wysoka, dlatego używam raczej zima, gdy potrzeba dbania o dłonie jest znacznie większą.

Fajny

Zużyłam już kilka opakowań tego kremu. Zawsze kupuję go na zimę. Bardzo dobrze nawilża ręce. Lubię go używać na noc, na dzień mnie drażni bo jest jakby tempy w rozsmarowywaniu. Radzi sobie z nawet największym przesuszeniem dłoni. Przeszkadza mi jego bezzapachowy zapach, ja jednak czuję jego lekki zapach

Znany i lubiany

Znany i lubiany krem, pewnie w życiu kilka tubek mam zużyte. Pachnie ok, chociaż sama nie przepadam jakoś za kosmetycznymi typowo zapachami ten jest ok, nie jest ciężki więc da się wytrzymać. Nawilża bardzo solidnie, skóra przez długi czas jest gładka i przyjemna w dotyku, często też używam do stóp.

Wazelina..

Mocno nie przypadliśmy sobie do gustu :D
Krem ten jest dla mnie zwyczajną wazeliną która nie chce się wchłaniać..
Brak zapachu jest dla mnie minusem akurat aczkolwiek jest bezpieczniejszą opcją kiedy ktoś ma tendencję do uczuleń.

Ratunek dla bardzo przesuszonej skóry

Do dziś pamiętam dzień, gdy pierwszy raz zapoznałam się z kremem do rąk marki Neutrogena... a było to jakieś 20 lat temu! Nie pamiętam tylko, czy była to wersja bezzapachowa kremu. Doskonale za to pamiętam to uczucie ulgi i ukojenia po nałożeniu kremu na skórę dłoni! To było coś. Już wtedy wiedziałam, że krem zostanie ze mną na długo. Cieszę się, że teraz po zużyciu niezliczonej ilości opakowań tego kosmetyku, nadal mam o nim takie samo zdanie - jest absolutnie najlepszy na rynku.

Krem najlepiej ze wszystkich znanych mi kosmetyków do rąk regeneruje nawet mocno spierzchniętą i popękaną skórę dłoni. Nawilża, koi i chroni. Jest niezastąpiony zwłaszcza zimą, ale latem też może się przydać w jakichś bardziej ekstremalnych sytuacjach przesuszenia.

Jakkolwiek wiem, że nie jestem osamotniona w swoim zachwycie tym kosmetykiem, to zdaję sobie jednak sprawę, że używam go trochę inaczej niż reszta świata. Większość moich znajomych i rodziny używa go w ciągu dnia w ilościach mikro i wcale nie narzeka na tłusty film, jaki po sobie pozostawia ten krem. Ja niezmiernie rzadko używam tego kremu w ciągu dnia. Jeśli nałożę go niewiele, to bywa, że nie czuję za bardzo poprawy stanu mojej skóry. Jeśli za to nałożę go więcej, to denerwuje mnie lekko tłusty, tępy film, jaki pozostanie mi wtedy po nim na dłoniach.

Moją ulubioną formą korzystania z dobrodziejstw tego kosmetyku jest nałożenie grubej warstwy na dłonie tuż przed snem. Przez noc krem wspaniale regeneruje moją skórę, tak że rano budzę się z zupełnie nowymi dłońmi. Czasami lubię nałożyć krem w formie kompresu, zakładając rękawiczki na ręce, ale w większości przypadków nie jest do konieczne.

Podsumowując, naprawdę polecam ten krem nawet osobom o bardzo wymagającej skórze dłoni.

PS Ja używam wersji zapachowej na zmianę z zapachową. Jest mi to absolutnie bez różnicy. Dla osób zainteresowanych - wersja bezzapachowa naprawdę nie pachnie absolutnie niczym :-)

Działanie długotrwałe

Krem otrzymujemy w białej tubie stojącej na czerwonej zakrętce, o pojemności 50 ml. Jest to idealna wielkość do torebki, ale ja raczej preferuję używać kremów przed pójściem spać.
Konsystencja żelowa, bezzapachowa jak obiecuje producent. Wystarczy bardzo mała ilość żelu żeby posmarować całe ręce. Działa natychmiastowo, moim spierzchniętym dłoniom ulgę przynosi w mgnieniu oka.
Skład ma krótki i według mnie bardzo porządny, nie licząc dwóch parabenów - na szczęście są ostatni na liście, więc jest ich śladowa ilość. Krem można używać 12 miesięcy po otwarciu.
Plus za małe opakowanie- idealne do torebki. Po użyciu ręce są bardzo dobrze nawilżone, wygładzone i miękkie. Krem nie pozostawia tłustej warstwy.

Neutrogena zawsze na topie

Moim zdaniem każdy produkt tej marki jest genialny. Uwielbiam pomadki, kremy, balsamy. Delikatny zapach, gęsta formuła, która genialnie nawilża dłonie. Krem zapewnia pełną regenerację i cudownie miękkie dłonie. Jest ze mną od dzieciństwa!

jeden z lepszych kremów do rąk

Uwielbiam używać kremów Neutrogeny. Błyskawicznie poprawiają stan rąk zimą. Ten krem dostałam w świątecznym zestawie Neutrogeny i jestem z niego bardzo zadowolona, choć używam go tylko na noc.

Krem jest przezroczysty i dość tłusty. Nie wchłania się również tak szybko, dlatego stosuję go zawsze na noc. Jest bezzapachowy, nie uczula, nie podrażnia, idealny dla wrażliwej skóry, a także tej popękanej i suchej. Na moje dłonie działa jak kompres. Wystarczy, że użyję go na noc, a rano już widzę poprawę. Używany regularnie sprawia, że zapominam o pęknięciach na kostkach i szorstkości dłoni zimą.

Opakowanie kremu to niewielka tubka, która wbrew pozorom starczy nam na długo. Bardzo wydajny produkt.

Nie wart swojej ceny

Krem słabo nawilża. Zostawia tłusty film i trudno go używać w ciągu dnia. Zawiera tanie składniki i parabeny. Dyskwalifikuje go, bo wolę naturalne, bezpieczne i bogate składy. A ten krem to po prostu droga gliceryna.

Bardzo dobry

Krem stosuję już kolejny rok w okresie zimowym, w którym to bardzo dobrze się sprawdza. Posiada bardzo przyjemną konsystencję, która zostawia na skórze delikatną ochronną warstwę. Jedyną wada jest tylko do że troszkę długo się wchłania, ale kiedy już się wchłonie pozostawia skórę wyraźnie zregenerowaną.
Ogólnie rzecz biorąc polecam tren krem, szczególnie dla osób zmagających się ze skórą podatną na przesuszanie.

wydajny i nawilżający

Bardzo dobrze nawilża, jak rano posmaruję to mogę zapomnieć na długo o spierzchniętych dłoniach. W zimie to jeden z lepszych kremów do trudnych zadań, nawet jak zdarzy się przy mrozach zapomnieć rękawiczek to dzięki kremowi skóra jest nawilżona, nie pęka i nie przesusza się. Jedyny mały minus to dosyć gęsta konsystencja, trzeba się z kremem dobrze zapoznać żeby wiedzieć ile go stosować.