Neutrogena, Formuła Norweska, Hand Cream Concentrated Unscented (Krem do rąk skoncentrowany bezzapachowy)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Tylko kropla tej wzbogaconej w glicerynę formuły, przynosi natychmiastową ulgę oraz chroni suche, spierzchnięte dłonie. Nawet w najbardziej surowych warunkach sprawia, że dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie. Bazzapachowy. Silnie skoncentrowany, bardzo wydajny. Opakowanie 50ml wystarcza na 200 zastosowań.

kremy do rąk
bezzapachowa
w tubce
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml

Świetny dla bardzo suchych dłoni

Ten krem jak dotąd jest numer 1 wśród kremów, które miałam okazję testować. Dla moich podatnych na zmiany temperatury dłonie jest niezastąpiony. Jego skoncentrowana formuła sprawia, że jest bardzo wydajny i wystarcza na bardzo długo. Z drugiej strony jest bardzo gęsty, stąd raczej nie każdemu przypadnie do gustu. Na plus jednak to, że stosunkowo szybko się wchłania, dlatego należy indywidualnie dobierać ilość aplikowanego kremu. Zapewnia także świetne i przede wszystkim długotrwałe nawilżenie, także po umyciu rąk. Konsystencją przypomina trochę klej. Jest bezzapachowy, co dla mnie na plus.

Wydajność na 6+

Ten krem kupiłam przeszło pół roku temu i używam go codziennie, dwa razy na dobę. Dopiero teraz zauważyłam że zawartość tubki się kończy. Tak wydajnego krę do rąk to nigdy wcześniej nie miałam!
Na jednorazową aplikację wystarczy tylko odrobina. Dosłownie mała kropelka w pełni pokrywa skórę rąk. I to wystarczy, nie ma sensu nakładać większej ilości.
Krem świetnie nawilża, zapewnia komfort na długie godziny, tworzy na skórze warstwę ochronną.
Jest bezzapachowy. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu. Już chwilę po aplikacji staje się praktycznie niewyczuwalny.
Stosowałam go jedynie dwa razy na dobę (rano przed pracą i na wieczór przed spaniem). Okazjonalnie sięgałam po ten krem np. po "mokrych" pracach domowych (mycie czegoś z użyciem detergentów). Po kilku miesiącach używania moje ręce wyglądają ładnie, skóra jest w dobrej kondycji.
Z pewnością kupię ponownie. W tej cenie to w ogóle kosmos :-)
Szczerze polecam.

Krem do kosza

Krem jest okropny. Zakupiłam do pracy, bo mam bardzo suche dłonie i non stop muszę je czymś ratować. Myślałam, że tak bardzo zachwalany krem z Neutrogeny mi pomoże, ale niestety przeliczyłam się...
Konsystencja kremu to taka miękka wazelina, bo nie wiem do czego innego porównać, półprzezroczysty faktycznie bez zapachu. Jedyna najważniejsza wada która całkowicie przekreśla ten krem i to na samym wstępie to taka, że strasznie lepią się po nim dłonie, ściskam rękę w pięść i palce sklejają się ze sobą, no tragedia. Próbowałam go użyć kilka rady ale nie, nie dam rady. Kolejny produkt do kosza. Od siebie nie polecam.

ZALETY:
nie posiada zalet

WADY:
lepi dłonie, co powoduje że całkowicie nie nadaje się do używania

Dobry krem do rąk❤

Naprawdę bardzo skoncentrowany, przez co mega wydajny. Wystarczy niewielka porcja kremu aby pokryć całe dłonie przyjemną tłustą powłoką. Powłoka ta szybko się wchłania więc nie pozostawia na dłoniak tłustego filmu. Bardzo mocno regeneruje. Nawilża i pielęgnuje. Na zimę sobie radzi. Na inne pory roku tym bardziej. Mała poręczna tubeczka, wygodna do aplikacji kremu.

Uwielbiam!

Mam suche dłonie, potrafią nawet popękać i krwawić jeśli nie kremuję ich regularnie. Ten krem to dla mnie hit. Bardzo dobrze nawilża, zostawia filtr na skórze (przez to może nie każdemu przypadnie do gustu, w takim wypadku polecam na noc), ale dzięki temu filtrowi nie trzeba go aplikować po każdym myciu rąk, jak większość kremów (przynajmniej w moim wypadku), bo skóra jest nawilżona na dłużej.
Do tego jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość.

Mocne nawilżenie

Krem idealnie nadaje się jako maska na dłonie tuż przed pójściem spać. Szczególnie ze względu na to, że jest tłusty i początkowo klejący się, i trzeba dłuższą chwilę poczekać zanim się całkowicie wchłonie. Bardzo dobrze radzi sobie z suchą skórą dłoni przywracając im nawilżenie. Idealnie nadaje się na sezon jesienno-zimowy. Jest wydajny, a dzięki cowieczornej pielęgnacji dłonie są w stanie się porządnie zregenerować. Produkt jest bezzapachowy oraz ma gęstą konsystencję.

Neutrogena, Formuła norweska

Sama nie wiem co o nim myśleć. Niby nawilżył mocno przesuszone dłonie, ale nie jest to krem do którego bym wróciła. Dziwna "wazelinowata" konsystencja bardzo wolno się wchłania, przez godzinę od posmarowania dłoni kremem cały czas były lepkie. Mało wydajny.

działa!

Podobno marynarz w każdym porcie ma narzeczoną, a ja w każdym pomieszczeniu w domu, w pracy, w torebkach mam kremy do rąk. Przetestowałam dziesiątki kremów. Kremy do rąk Neutrogeny lubię (choć nie wszystkie). Formuła Norweska Hand Cream Concentrated Unscented jest jednym z moich ulubionych.

Krem jest bardzo gęsty, bezbarwny, trochę wazelinowaty w wyglądzie, ale działa cudownie. Nie należy się zrażać, że jest tłusty i nie wchłania się błyskawicznie. Trzeba wmasować i poczekać, bo warto. Dłonie są długotrwale nawilżone.

Poza tym jego ogromną zaletą jest BRAK ZAPACHU. Nie lubię zapachów w kremach do rąk, bo zapach (nawet przyjemny) często przeszkadza. Zwłaszcza w czasie jedzenia. A jak gotujemy, zazwyczaj wielokrotnie myjemy ręce, więc przed siadaniem do stołu ręce smarujemy. I nie chcemy wtedy zapachu.

Opakowanie wymaga przecięcia, by wydobyć końcówkę kremu.

Nie dla mnie

Mam ręce bardzo skatowane zimą i ciągłym myciem - są suche, ściągnięte, czasem aż do momentu pękania. Niestety ten krem nie pomógł im kompletnie. Wchłaniał się trudno, jeżeli w ogóle, bo mam wrażenie, że pokrywa tylko skórę swoją warstwą, ale nic dla niej nie robi. Momentami nawet bieli, co jest dziwne, bo przypomina wazelinę. Zostawia tłusty film, co jest jedyną oznaką jego "działania", bo ręce mam po chwili znowu mocno przesuszone

Neutrogena, Formuła Norweska

Lubię ten krem choć mógłby być ciut lżejszy w konsystencji, raczej zamiast kremu nazwałabym go maska do rąk. Gruntownie zabezpiecza dłonie, mam wrażenie jakbym założyła niewidzialne rękawiczki. Co jakiś czas go kupuję, dobrze wpływa na przesuszone dłonie. Z tym zapachem to nie wiem czy mi się to podoba, że nie pachnie, ale może dla alergików i wrażliwych na zapachy jest dobry. Taki kosmetyk którego nie musisz używać co godzinę, dlatego wcale tak dużo się go nie zużywa po mimo tak małego opakowania.

Najlepszy z najlepszy

Najlepszy krem do rąk jakiego używałam. Świetnie nawilża skórę dłoni. W przypadku mojej sprawdził się znakomicie. Nieco tłusty i nie wchłania się błyskawicznie ale w przypadku moich dłoni, skłonnych do wszelkiego rodzaju podrażnień i przesuszania sprawdził się wspaniale. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym jest moim absolutnym MUST HAVE.

Norweska formuła

Krem znajduje się w tubce, dość praktycznej choć ja wolę otwierane niż odkręcane.
Jego konsystencja jest gęsta i dość tłusta. Nie potrzeba go wiele żeby pokryć nim dłonie. Po użyciu zostawia przez chwilę delikatne uczucie lepkości ale natychmiast się wchłania.
Skóra po nim jest gładka i odczuwalnie mniej sucha. Krem jest bezzapachowy co może być plusem lub minusem, w zależności od tego kto co preferuje.