Indigo Nails Lab, Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.
Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm

nie spełniła moich oczekiwań

Widziałam mnóstwo pozytywnych opinii o niej, więc ją kupiłam. Niestety w moim przypadku odchodzi ona płatami. W porównaniu do poprzedniej bazy, której używałam, na plus jest to, że nie śmierdzi :)

Dobry

Używam jej w pracy codziennie , moje klientki są bardzo zadowolone ,baza nadaje się do użytku profesjonalnego jak i w domowym zaciszu . Chroni płytkę i trzyma się świetnie ,nic nie odpryskuje .

Świetny

Ta baza jest świetna. Wydajna w ładnym opakowaniu, za niską cenę.
Paznokcie po tym rosną jak szalone.
Używam już od paru lat niezmiennie. Polecam to każdej kobiecie której łamią się paznokcie i nie chcą rosnąć.

Kupię na pewno ponownie :)

Nigdy nie wierzyłam w takie produkty, myślałam, że może troszkę pomogą zregenerować lub przedłużyć zniszczone paznokcie, ale nic poza tym...
Gdy skończyła mi się moja tradycyjna baza pod lakier hybrydowy stwierdziłam, że jednak zakupię i spróbuje.
Dziewczyny naprawdę warto!
Moje paznokcie zawsze były cienkie, miękkie, wyginały się, kruszyły no i oczywiście łamały i ciężko było mi je zapuścić, mimo, że manicure hybrydowy to u mnie rzadkość (zwykle robiłam okazyjnie), ponieważ na co dzień robiłam manicure japoński, który przyznam szczerze nie spełniał do końca moich wymagań.
Obecnie noszę bazę na swoich paznokciach dokładnie 12 dni i szok! Paznokcie są wzmocnione, twardsze, pięknie się błyszczą, na prawdę mam wrażenie, że nie tylko wyglądają zdrowo z zewnątrz, ale są odbudowane i zregenerowane od wewnątrz!
Baza ta jest na pewno gęstsza niż tradycyjne bazy hybrydowe, ale ma też służyć do przedłużania paznokci o 3 mm i nadbudowania, więc zapewne dlatego jest taka treściwsza. Mimo tego super się aplikuje, nie kurczy się w lampie i jak na markę indigo przystało ma cudowny pędzelek, jest idealnie dopasowany do kształtu paznokcia.
Nie wierzyłam, że baza pod manicure hybrydowy może tak poprawić kondycję paznokci. Polecam przetestować na własnych paznokciach :)

Najlepsza

Baza proteinowa jest najlepszą bazą na rynku. idealna gęstość niespływająca z paznokcia ułatwia łatwą stylizację. Długo się utrzymuje, nie odpryskuje a dodatkowo nie niszczy paznokci. Mój ideał.

Mój nr 1

Wykonuję samodzielnie hybrydowy manicure już od kilku lat. Przez ten czas przetestowałam dużą ilość wszelkiego typu produktów, aby w końcu odnaleźć te, które sprawdzają się u mnie najlepiej. Jeżeli chodzi o hybrydową bazę to moim numerem 1 jest właśnie ten produkt.

Moje paznokcie były słabe i rozdwajające się odkąd pamiętam. Żadne odżywki czy suplementy diety nie pomagały. Udało mi się zapuścić paznokcie dopiero wtedy, gdy zaczęłam regularnie wykonywać manicure hybrydowy. Dzięki hybrydzie paznokcie są twarde i mocne, więc nie ulegają tak szybko złamaniom. Niestety nie każda baza zdawała egzamin, niektóre były nie trwałe i po 2-3 dniach od wykonania manicure lakier odpryskiwał lub odchodził płatami. Z kolei inna baza znanej marki sprawiła, że płytka paznokcia stała się żółta i w żaden sposób nie dało się odzyskać naturalnego koloru - musiałam pozwolić paznokciom po prostu urosnąć i obciąć część z żółtym kolorem.

Tą bazę zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jej temat w internecie. Już po pierwszym użyciu czułam, że to jest to, czego od dłuższego czasu szukałam, Lakier nie odprysł po kilku dniach jak to miało miejsce. Manicure wytrzymał prawie 2 tygodnie. Ze zdjęciem starego lakieru również nie było problemu, wszystko ładnie odchodzi po namoczeniu w acetonie i nie potrzeba potem dodatkowo używać pilniczka (co bardzo niszczy moje paznokcie).
Po kilku użyciach zauważyłam, że paznokcie są twardsze i mocniejsze. Paznokcie zdecydowanie szybciej rosną po użyciu tej bazy.
Jedyny minus jak dla mnie to zbyt gęsta konsystencja, trochę ciężko rozprowadzić produkt równomiernie na paznokciach.

Jest OK

Kiedyś był to mój nr jeden,ale z czasem zaczęła mnie zawodzić. Odchodziła płatami ,trzeba nakładać bardzo cienkie warstwy jak jest grubsza to robi się miękka.

U mnie już się nie sprawdza

Kiedyś bardzo lubiłam tę bazę. Dobrze sie trzymała płytki paznokciowej, była wydajna i świetnie sie poziomowała. Tak więc z łatwością mogłam nadbudować nią swoje płaskie paznokcie.
Od jakiegoś jednak czasu baza odchodziła mi płatami z paznokci, tak więc wymieniłam na bazę innej firmy. Która jest tańsza i trzyma mi sie lepiej.

Tak czy inaczej, warto przetestować!

Fantastyczna mój hit

Miałam słabe miękkie i łamliwe paznokcie. Aby mieć ładne i długie musiałam nakładać żel. Nie pomagała mi żadna odżywka czy baza. Kiedyś moja "Pani od paznokci" zaproponowała mi tą bazę proteinową i stał się cud. Już po krótkim czasie, moje paznokcie odżyły, stały się mocne, twarde i długie. Mogłam pożegnać się z żelem. Od kilku lat zawsze pod hybrydę nakładam tą bazę proteinową a moje paznokcie wzbudzają zazdrość moich koleżanek. Hybryda trzyma się na niej znakomicie. W międzyczasie ze 2 razy zastąpiłam ją inną bazą innej firmy ale moje problemy powróciły. Wtedy przyrzekam sobie że będę jej wierna po grób, tylko ona działa tak fantastycznie na moje paznokcie.

Sama nie wiem...

Razem z moją siostrą kupiłyśmy tą bazę na przetestowanie z rok temu. Osobiście mam bardzo mieszane odczucia. Baza bardzo mocno zgęstniała co średnio mi się podoba (może po trzech miesiącach użytkowania). Moje paznokcie były po niej miękkie jak nigdy dotąd, nie zauważyłam żadnych plusów - paznokcie nie były wzmocnione, nie rosły szybciej. Kompletnie nic. Buteleczka i pędzelek na plus bo pędzelek ma bardzo ładny kształt, idealnie można nim dojechać do skórek.

Najlepsza baza hybrydowa

Baza spełnia wszelkie oczekiwania. Odżywia paznokcie tak, że rosną pod nią jak szalone! Koniec z przesuszoną, zniszczoną hybrydą płytką. Zanim ją odkryłam moje paznokcie po kilku manicure z rzędu były cienkie, słabe i przesuszone. Teraz robię jedną hybrydę po drugiej a paznokcie są twarde i zdrowe. Polecam!

Znam lepsze bazy w ofercie Indigo.

Manicure hybrydowym interesuję się od dawna. Rok temu zdecydowałam się na serię szkoleń w tym temacie i od tamtej pory poszerzam wciąż swoją wiedzę, szukam produktów, które najbardziej odpowiadają mnie i moim kochanym hybrydziarom. Marka Indigo jest jedną z droższych marek w świecie lakierów hybrydowych, ale ich kolorowe lakiery nie mają sobie równych i warto w nie zainwestować. Jednak jeżeli chodzi o bazy... To mam swoich faworytów wśród innych producentów. Troszkę nie rozumiem fenomenu tej konkretnej bazy proteinowej, sądzę że w ofercie Indigo są zdecydowanie ciekawsze i lepsze bazy.