Indigo Nails Lab, Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.
Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm

Najlepsza!

Jest to chyba najlepsza baza dostępna na rynku. Idealnie utwardza płytke paznokcia, polożona na nią hybryda nie pozostawia smug, ladnie się poziomuje a co najwazniejsze dlugo sie utrzymuje (nawet w przypadku tańszych lakierów hybrydowych):) Przy dluzszym i regularnym stosowaniu zauwazylam poprawe kondycji plytki paznokcia- nie jest juz tak łamliwa. Polecam wypróbować każdemu, moze okaże się być numerem 1 - tak jak w moim przypadku. Pomimo tego ,iż baza do najtańszych nie należy moim zdaniem naprawde warto! Dla mnie niezawodne must have ♥

Całkiem niezła baza

Zacznę od tego, że od zawsze miałam problem z paznokciami (kruche, łamliwe, nie rosły, itp.) Po wcześniejszym użytkowaniu żeli, chciałam mieć bardziej naturalne pazurki, i zaczęłam przygodę z hybrydą..używałam semilaca i niestety nie spełnił oczekiwań, natomiast baza proteinowa sprawiła że paznokcie rosną na potęgę, z tym że ich kondycja wcale nie jest lepsza, łamią się pod hybrydą, i są cienkie jak papier, ( bazę użytkowuje około 2 lat) stylizacja wytrzymuje spokojnie 2-3 tyg. Baza jest dobra, ale teraz chcę wypróbować protein silk z Neonail i zobaczymy, cxlzy moje paznokcie będą w lepszej kondycji :)

Pomaga na łamliwe paznokcie

Baza proteinowa bardzo pomogła mi w okresie kiedy miałam bardzo łamliwe paznokcie. Jest bardzo wytrzymała, bo nawet moje kruche paznokcie zaczęły odrastać bez komplikacji. Podobno świetna przy przedłużaniu, ale nie miałam okazji tego próbować, używałam jej jedynie do wzmocnienia swojej naturalnej płytki bez przedłużania, proteina była do tego idealna. Bardzo długo wytrzymuje bez uszkodzeń, kilka tygodni bez śladu zniszczeń. Wydajne opakowanie.

Baza proteinowa

Używałam jakiś czas temu, byłam naprawdę zadowolona. Trzeba "nauczyć się " aplikacji. Bardzo często celowo nie zakładałem koloru bo już po 1 warstwie był ładny efekt zdrowych paznokci. Fajnie wzmacnia, można trochę przedłużyć nią paznokcie.

Najbardziej wytrzymała baza

Baza proteinowa Indigo jest chyba najtrwalszą z dostępnych, z jaką miałam okazje pracować. Jest idealna do słabych paznokci, lub takich które potrzebują regeneracji, bo swoją twardością zapewnia im bardzo dobrą ochronę. Poza samą ochroną dobrze sprawdza się też w przedłużaniu. Tak jak pisały inne dziewczyny 3-4 tygodnie bez odprysków i innych uszkodzeń jest jak najbardziej osiągalne, a to rzadkość wśród baz których próbowałam.

Małym minusem jest uczucie ciepła kiedy lakier jest pod lampą, ale w moim doświadczeniu jest to co najwyżej lekki dyskomfort, a efekt końcowy jest świetny.

Zdecydowanie najlepsza baza na rynku

Zakupiłam ją ok. rok temu. Od tego momentu używam wyłącznie jej. Moje paznokcie dzięki niej są w świetniej kondycji pomimo, że paznokcie hybrydowe noszę bez przerwy. Kiedy złamałam palca a nowy paznokieć dopiero wyrastał, używałam jej również w celu wyrównania oraz przedłużenia płytki. Sprawdziła się idealnie. W żaden sposób nie odpryskuje, wydłuża czas noszenia hybryd.

Hit

Baza świetnie działa na paznokcie, które po jej zastosowaniu są twardsze, mocniejsze oraz bardziej błyszczące. Stylistka raz zapomniała o użyciu bazy proteinowej i efekt końcowy nie był tak zadowalający jak zwykle. Polecam każdej dziewczynie aby prosiła swoją stylistkę o uzycie tej bazy pod lakier hybrydowy, różnica będzie ogromna :)

Jest hitem

Kto raz spróbował bazy proteinowej od Indigo Nails już żadnej innej nie kupi. Manicure hybrydowy wykonany na bazie proteinowej utrzymuje się długo, a regularne jej stosowanie wpływa na dobrą kondycję paznokci. Rosną szybciej i są mocne. Przy nałożeniu zbyt grubej warstwy piecze w lampie podczas utwardzania. Można nią przedłużyć paznokcie o 3 mm! Przedłużenie ładnie się trzyma, a przy wykonywaniu nowego manicure można zostawić bazę razem z przedłużeniem i nanieść tylko nowy kolor. Ma dość gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa na skórki, sprawdzi się nawet u początkujących manicurzystek :)

Świetna baza

Baza, dzięki której w końcu wyprowadziłam swoje paznokcie na prostą!
Po przykrych doświadczeniach z bazami innych marek i długim oczekiwaniu na regenerację paznokci, w końcu zdecydowałam się na wypróbowanie bazy proteinowej. Paznokcie w końcu odżyły i są długie jak nigdy! Manicure utrzymuje się co najmniej 3-4 tygodnie bez żadnego odprysku. Na pewno nadal będę jej używać.

rewelacja

Produkt, który pozwolił mi przedłużyć paznokieć do takiej długości, że po raz pierwszy w życiu były za dlugie i przeszkadzały:) Biorę poprawkę, że to także zasługa uzdolnionej manicurzystki, ale mimo wszystko produkt jest rewelacyjny. Jedyny minus to za reakcję egzotermiczną, ale idzie wytrzymać.

Jedyny ratunek dla moich łamliwych paznokci

Moje paznokcie z natury są bardzo łamliwe oraz dosyć słabe. Niestety byłam przyzwyczajona do bardzo krótko spiłowanych paznokci. Na długie mogłam pozwolić sobie dwa razy w roku ponieważ szybko się łamały i pół roku trwało zapuszczenie ich. Traciłam już nadzieję na długie paznokcie bez konieczności przedłużania ich żelem a tu w moje ręce wpadła baza Protein Base.

Na początku myślałam, że będzie to kolejna ściema która się u mnie zupełnie nie sprawdzi ale gdy zobaczyłam efekty byłam w szoku. Po dwóch tygodniach od pierwszej aplikacji zauważyłam, że paznokcie urosły i nie łamały się, były nieco dłuższe ale przy tym silne. Myślałam, że gdy zdejmę bazę to okaże się, że paznokcie są miękkie i łamliwe a jednak po zdjęciu były tak samo silne jak przed. Od tamtej aplikacji baza jest jedynym tego typu produktem po który sięgam przed nałożeniem hybrydy. Od ponad roku moje paznokcie są takiej długości jaką sama wybiorę, gdy stawiam na dłuższe to się nie łamią, może raz lub dwa razy miałam sytuację, że paznokieć się złamał ale to z mojej winy.

Polecam tą bazę jeżeli szukacie ratunku dla kruchych i słabych paznokci. Dzięki bazie możemy uzyskać dosłownie każdą wymarzoną długość a przy tym paznokcie są mocne i nie łamią się ani nie kruszą. Cena jest bardzo atrakcyjna patrząc na to, że produkt jest mega wydajny (jedna buteleczka starczyła mi na prawie rok regularnego używania). Dla mnie jest to absolutny hit oraz niezbędnik do moich paznokci, nie zamienię tej bazy na żadną inną.

Najlepsza baza

Nie wierzę, że są dziewczyny, które nie znają bazy proteinowej. Każda pazuromaniaczka wie, że to jeden z lepszych produktów Indigo. Baza jest produktem bardzo wydajnym, o gęstej konstytucji, która umożliwia przedłużenie paznokcia a nawet odbudowuje złamany. Używam na zmianę z bazą mineralną