Semilac, Mineral Strong Base (Wzmacniająca baza hybrydowa)

Semilac, Mineral Strong Base (Wzmacniająca baza hybrydowa)

Wzmacniająca baza hybrydowa Semilac Mineral Strong Base z minerałami dedykowana jest dla osób z cienkimi, kruchymi i rozdwajającymi się paznokciami. Gęsta konsystencja zapewnia mocny i twardy manicure, który zabezpiecza zarówno krótkie jak i długie paznokcie. Doskonale nadaje się do nadbudowy i przedłużania płytki. Baza w budyniowym odcieniu z domieszką różu może być stosowana pod dowolny kolor lakieru, świetnie sprawdzi się również sauté, dając efekt delikatnego naturalnego manicure, zakrywając nierówności i niedoskonałości płytki.

CHARAKTER: wzmacniająca baza, zapewnia mocny i twardy manicure
DLA KOGO: dla osób, które chcą wzmocnić cienkie, kruche lub rozdwajające się paznokcie, zarówno krótkie jak i długie.
SPECJALIZACJA: świetnie nadbudowuje i przedłuża płytkę zakrywając nierówności i niedoskonałości.
DODATKOWA MOC: minerały.
KOLOR: budyniowy odcień z domieszką różu.
GĘSTOŚĆ: 4/5

Baza testowana dermatologicznie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Isobornyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Glycol HEMA-Methacrylate, Silica, PEG-9 Dimethacrylate, Bis(Methacryloyloxyethyl) Phosphate, Calcium Pantethonate, Mica, Boron Nitride, Tin Oxide, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone, (+/-) CI 77891, CI 77491

Polecam :)

Świetna baza dzięki której bardzo wzmocniłam swoje paznokcie :)
Idealnie sprawdziła się dla moich słabych i kruchych paznokci .
Baza posiada też super kolor, który można zostawić bez konieczności używania lakieru.

Super

Kupiłam tą bazę pod choinkę mojej siostrze. To był strzał w dziesiątkę. Odkąd ją dostała używa tylko i wyłącznie tej bazy. Słyszałam od innych osób, że ta baza świetnie się sprawdza u nich, więc postanowiłam ją kupić, mając na uwadze to, że moja siostra ma problemy z paznokciami. Rozdwajają się i ogółem są bardzo słabe :-( jeżeli któraś z Was ma podobny problem to myślę, że warto spróbować tej bazy ;-)

Ekstra baza

Super produkt, bardzo dobrze się trzyma i ma śliczny, delikatny, nudziakowy odcień :) wytrzymuje 3 tygodnie bez odprysków. Fajna konsystencja, wygodnie się nią pracuje :)

Hybrydy nie do zdarcia

Mam bardzo łamliwe paznokcie, które nawet podczas noszenia hybryd potrafiły się złamać. Długo poszukiwałam idealnej bazy, która je odpowiednio utwardzi i wzmocni. Usłyszałam od mojej przyjaciółki o tym produkcie, była bardzo zadowolona więc postanowiłam przetestować tą bazę.
Konsystencja jest bardzo gęsta i przyznam że na początku miałam nieco problemów z aplikacją, trzeba się nauczyć stosować ten produkt.
Baza nie jest przezroczysta ale mi to nie przeszkadza, nie wpływa na odcień aplikowanych lakierów.
Baza mocno utwardza paznokcie, są one bardzo twarde i odporne na uszkodzenia.
Manicure wytrzymuje mi spokojnie 2 do 3 tygodni bez odprysków.
Jestem bardzo zadowolona.

Najlepsza baza

Gęsta baza, która przedłużam paznokcie. Manicure utrzymuje się 3 tygodnie i nie ma mowy o odpryskach. To zdecydowanie mój hit! Baza ma lekko różowy kolor co dodaje jej uroku.

Ratunek dla paznokci

Ta baza trafia do ulubieńców! Baza jest gęsta przez co łatwo i przyjemnie rozprowadza się i przy skórkach i ich nie zalewa. Jest jak plaster opatrunkowy dla słabych paznokci. Dzięki niej byłam w końcu w stanie zapuścić piękne i zdrowe paznokcie, które są odporne na uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest fajny budyniowy kolor, który super wygląda również sam, pomalowany tylko topem.

świetna baza

Moje paznokcie są bardzo cienkie i łamliwe , po użyciu bazy minerał strong stylizacja trzyma się 3 tygodnie i paznokcie są wzmocnione- nic się nie łamie, nie odpryskuje. Dodatkowo bardzo delikatny kolor bazy mnie urzekł ,używam jej samej zabezpieczonej topem.

Lubie nosić długie paznokcie, więc trwałość jest dla mnie bardzo ważna. Paznokcie są mocne i trwałe. Nie dzieje się też z nią podczas kąpieli bądź mycia nauczyć. Kolor, który jest taki niby budyniowy, ale ma coś w sobie z różu- jak najbardziej na plus, łatwie się prezentuje nawet sam, zakrywa nierówności, jeśli owe posiadacie.

Twardość, mocne paznokcie, radośc

Idealnie się rozprowadza , nawet zapach jest wporzadku . Idealnie wzmacnia cienkie paznokcie odrazu czułam ulgę ze są twardsze. Widzę że mi się po nim nie rozdwajają . Jestem zadowolona

Baza mineralna

Baza super utwardza paznokcie, co pozwala na szybsze ich zapuszczenie :) Dodatkowo ma piękny, delikatny, różowo-budyniowy kolor, który wygląda super nawet bez dodatkowego koloru. Polecam :)

Mineral Strong Base

Świetna baza dla łamliwych paznokci! Gęstość produktu pozwala wzmocnić i zabezpieczyć manicure, nawet te najdłuższe paznokcie. Kolor też na plus, można wykorzystać go jako bazę i kolor w jednym, nałożyć top i stylizacja gotowa. Do tej pory najlepsza jaką używałam.

Super trwała stylizacja

Bardzo gęsta baza o pudrowo-różowym kolorze. Na samym początku trzeba wyczuć produkt w celu lepszej aplikacji. Bardzo ładnie się samo poziomuje, nie spływa z płytki. Nadkładałam paznokieć i trzymał się rewelacyjnie. Przy pęknięciach naturalnej płytki też sprawdził się rewelacyjnie. Nie piecze w lampie. Stylizacja utrzymała się powyżej 3 tygodni. Stosowałam ja jako bazę pod kolorowy lakier oraz jako naturalna stylizację.
Zalety:
+ kolor
+ gęstość
+ trwałość
+ zapach

Wady:
- gęstość ( jest to dla mnie zaleta i wadą ponieważ produkt trzeba dobrze wyczuć. Gęstość podobna do żelu)