Bell, HYPOAllergenic Eye Brow Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Bell, HYPOAllergenic Eye Brow Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Pojemność 1 szt

Zestaw do stylizacji brwi. Za jego pomocą można stworzyć zarówno naturalny jak i wyraźny look. Dostępny w 3 wersjach kolorystycznych.

Bardzo zacne mazidło

Zacznę od tego, że bardzo lubię testować nowe mazidła do brwi, gdyż mam na punkcie nich niezłego bzika. W końcu to oprawa naszego spojrzenia, zatem trzeba o nią odpowiednio zadbać. Set do brwi z Bell wpadł w moje oczy przez przypadek - ot kolejne spontaniczne zakupy na Allegro - ale został już ewidentnie celowo. Czemu? Ano temu, że jest to naprawdę dobrej jakości produkt, który spełnia wszystko to, co od niego oczekuje. Przede wszystkim, cienie zawarte w zestawie są naprawdę mocno napigmentowane, o solidnym kryciu. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby brewkom nadać pożądany odcień i kształt. Dołączony do setu wosk scala ładnie całość i utrzymuje zarys włosków w ryzach. Makijaż brwi tak wykonany trzyma się cały dzień i to bez osypywania się czy ścierania. Uważam więc, że specyfik z Bell jest naprawdę warty zakupu; jego wydajność, działanie i niska cena są wyborne. Jedynie mogę się przyczepić do zbyt grubego pędzelka, jaki został dołączony do zestawu. Moim skromnym zdaniem, powinien być on bardziej ścięty i cieńszy, aby ewentualne dorysowanie brakujących włosków było precyzyjne. Ale może niektórym taki krój aplikatora bardziej odpowiada? W każdym razie i tak polecam!

Poprawny

Miałam ten najchłodniejszy odcień paletki, nie pamiętam nazwy ani numeru.
Były to moje drugie cienie do brwi, zaraz po zestawie Pierre Rene. Kolory były troszkę za ciepłe jak na mój chłodnoblondynkowy gust ;) Mimo to cienie miały przyjemną pigmentację, a wosk wklepywany w uformowaną brew palcem dawał radę ujarzmić włoski nawt na kilka godzin. Gdyby nie kolorystyka to z pewnością były by to moje ulubione cienie do brwi.

Najlepszy!!!

W końcu znalazłam kolory, które pasują do moich brwi! W końcu moje brwi wyglądają naturalnie po stylizacji! W końcu ktoś wpadł na to, żeby do cieni dołączyć wosk! Jestem zachwycona!!! A tyle kupiłam już bubli... W końcu znalazłam swój ukochany set! Polecam!

jeden z ulubionych

Bardzo dobry produkt, trwały, wydajny, o dobrej pigmentacji. Nie zawiódł mnie w ciągu dnia, ani w czasie wieczornych szaleństw, wytrzymuje bardzo długo. Dobrze wyposażony w środku, dwa cienie, wosk, pędzelek, szczoteczka i lusterko, czyli wszystko czego potrzebujemy. Cena ok, więc warto wypróbować!!!

Moje niepowtarzalne

Używam tych cieni już dobrych parę lat i naprawdę nic nie zdolaloy ich przebić żadna pomada kredka czy inną paletka do brwi
Są to cienie bardzo trwałe utrzymują się na brwiach bardzo dobrze jestem posiadaczką najciemniejszego koloru z dostępnych w opakowaniu znajduję się mały pędzelek wraz z szczoteczką pędzelek jest świetny więc używam go do dziś są dwa odcienie cienia które można z sobą mieszać aby uzyskać ciekawy i naturalny efekt można też uzywacy cienie osobno ja tak właśnie robię
W zestawie jest też lusterko i wosk żeby utrwalić efekt brwi
Jeżeli chodzi o opakowanie to fakt że przy dłuższym użytkowaniu zaczyna wyglądać ono słabo
Jeżeli chodzi o same cienie widziałam też opinie że u osób z mniejszą ilością włosków na brwiach źle wygląda i KOMPLETNIE się z tym nie zgadzam te cienie można tak fajnie ograć że będą wyglądać mega naturalnie nie to co pomady
Produkt jest także mega wydajny jedno pudełko starcza na naprawdę długo
Cienie nie ścierają się co ważne
Po prostu nie spotkałam się jeszcze z lepszym produktem do brwi

Mój ulubiony produkt do brwi

Uważam że od dobrze wykonanego makijażu brwi zależy powodzenie całego makijażu. Dla mnie stylizacja brwi to koszmar. Używałam różnych produktów kredek, pomad... ale nigdy cieni. Zachęcona dobrymi opiniami zestawem Bell postanowiłam go wypróbować. Kupiłam go na promocji w hebe za 16zl.
Mój makijaż brwi wykonałam w bardzo krótkim czasie (pomadka, kredki zajmowały mi sporo czasu).Efekt był dla mnie zaskoczeniem bo brwi wyglądały super. Do zestawu jest dołączony wosk aby ułożyć włoski i utrwalić makijaż. Opakowanie posiada lusterko.
Makijaż brwi jest bardzo trwały i trzyma się cały dzień.
W zestawie nie sprawdziły się pędzelek i szczoteczka bo są za małe i niewygodne. Ja używam swojego pędzelka do brwi.

Zestaw do stylizacji brwi

Nie jest to moje pierwsze opakowanie ale jak dotąd jeszcze się nie zawiodłam. Łatwa stylizacja brwi , dobrze napigmentowane cienie do brwi z zgrabną szczoteczką i pędzelkiem pozwalają na nadanie brwiom ładnego kształtu

Idealny kolor i świetna trwałość

W zestawie nr 1 znajdują się dwa idealne dla mnie odcienie. Nie mają rudych zaciągów i wyglądają doskonale na brwiach i na skórze. Aplikacja zajmuje minutę, a jeśli użyję wosku, brwi spokojnie utrzymują kolor i cień nie osypuje się przez cały dzień. Brawo za aplikator i grzebyczek- lubię naturalny efekt lekko pogrubionych brwi i takie mam!

dobry produkt

produkt fajny, podkreśla naturalny kolor brwi..posiada wosk cień i 2 aplikatory,fajna sprawa.
Zestaw w niskiej cenie dla niewymagających Pań idealny :)
u mnie też się sprawdził

Super produkt

Zestaw do stylizacji brwi marki Bell używam od dobrych 2 lat, zużyłam już kilka opakowań. Jak dla mnie bardzo dobrze się sprawdza, z łatwością można wystylizować nim brwi. Osobiście używam jaśniejszego cienia z tego zestawu oraz wosku, chociaż nieraz ciemniejszy cień również się przydaje.

Moj ulubiony zestaw do brwi

Mój pierwszy zestaw do makijażu brwi ale jakże jestem z niego zadowolona, idealne kolory, duże lusterko, ładne opakowanie, wosk jest spoko, a cienie nawet bez wosku utrzymują się u mnie cały dzień. Jedyne czego mi brakuje to mini pęsety do wykrywania pojedynczych niechcianych włosków. Zakup był spontaniczny na promocji -55% w rossmanie więc zapłaciłam za nią grosze A używam już ponad rok i nawet nie widać dna w żadnym okienku;) polecam!

jedna z ulubionych

To była moja pierwsza paletka z cieniami do brwi jako zamiennik dla kredek, które zawsze za szybko się kończą :)
Opakowanie - plastikowe na zatrzask, wg mnie dość porządne, bo w trakcie używania, kiedy upadło mi kilka razy na podłogę, to się nie uszkodziło ani nie pękło, w środku spore lusterko, które pomaga przy malowaniu brwi, jako dodatek mamy spiralkę do wyczesywania i pędzelek - uważam że całkiem przyzwoite, można precyzyjnie wypełnić brwi a nadmiar produktu wyczesać spiralką;
Produkt - wadą jest mały wybór odcieni, co do zalet, to cienie są bardzo dobrze napigmentowane, wydajne - po ok 7-8 miesiącach codziennego używania nie doszłam nawet jeszcze do denka, dobrze się nakładają, można stopniować intensywność, wosk nieźle przygładza włoski i trzyma je w ryzach.
Cena - w hebe widziałam za 21 zł - dla mnie trochę za dużo, ale zazwyczaj kupuję w jakiejś promocji