Miss Sporty, Studio Eyebrow Kit (Zestaw do makijażu brwi)

Miss Sporty, Studio Eyebrow Kit (Zestaw do makijażu brwi)

Pojemność 2,4 ml

Domowy zestaw do makijażu brwi Studio Eyebrow Kit.
Krok 1: Nałóż wosk by podkreślić brwi. Krok 2: Nałóż puder. Krok 3: Zakończ makijaż rozczesując brwi szczoteczką aplikatora.

Mój ulubieniec w stylizacji brwi

Wiele jest produktów do stylizacji brwi, które są oferowane przez różne firmy. Niekiedy wydaje nam sie, że kosmetyki tych "droźszych" producentów będą lepsze . Jest to błędne myślenie. Wszystko zależy od składu, formy wykonania, komfortu użytkowania i preferencji odbiorcy. Te wszystkie czynniki przyczyniły się do podjęcia decyzji o użytkowaniu produktu, który właśnie recenzję. Spodobało mi się proste i minimalne w detalach wykonanie produktu. Jeżeli chodzi o sam skład to konsystencja z woskiem idealnie układa włoski i je barw i natomiast jaśniejszy kolor o konsystencji sypkiej uzupełnia luki i nadaje idealnego wykończenia stylizacji brwi. Dużym atutem jest pędzelek, który został tal wykonany aby z łatwością można było wykonać nawet najmniejsza kreseczke. Dzięki niemu osiągniemy taki efekt o jakim marzymy. Przydatna jest także szczoteczka do rozczesywania włosków. Nie muszę tłumaczyć w jaki sposób działa. Patrząc na całokształt produktu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że polecam go i na pewno będę użytkować jeszcze przez długi czas ????

Kiedys wydawała mi się lepsza

Pierwsza paletkę kupiłam kilka lat temu i była idealna. Kilka lat temu był mały wybór w drogeriach produktów do brwi. Kupiłam ja jakiś czas temu i mam kilka uwag do niej napewno trwałość. Ściera się. Kolory ma ładne chłodne. Fajna konsystencja. Ogólnie paletka nie jest zła za tak niska cenę. Ale są już lepsze produkty do brwi na rynku.

A miało być tak dobrze

Kiedyś postanowiłam że zacznę malować brwi. Czytając opinię wybrałam właśnie ten zestaw do makijażu brwi i... nie jestem z niego zadowolona. Owszem jest on tani, ma ładne i poręczne opakowanie oraz dużym plusem jest to że zawiera w sobie szczoteczke i dwustronny pędzelek( nie używam ich bo są mało poręczne- polecam pedzelek z avonu),. Natomiast jest też sporo minusów: jeden zestaw kolorystyczny(przynajmniej u mnie w rossmanie był tylko jeden),kolor wosku( moja przyjaciółka stwierdziła, że jest machoniowy), cień, który się obsypuj, trudno się to wszystko nakłada. Gdy pomalujemy brwi widać więcej wosku niż cienia. Ogólnie raczej nie polecam

Jestem na tak

Zestaw jest jak najbardziej ok. Jedynie wydaje mi sie, ze wosk brwiach czasem jest jaśniejszy niż w opakowaniu. Niekiedy używam samego pudru, który również sam się sprawdza. Ładnie podkreślają brwi, moze nie ma jakiegoś pozwalającego efektu, ale jest całkiem dobrze. Szczoteczka to genialny pomysł, pędzelek nieco słabszy. Ogólnie jestem zadowolona.

Lubimy się

Mój jedyny i ulubiony kosmetyk do makijażu brwi!
Z zestawu używam jedynie cienia - wosk jest dla mnie zbyt rudy. Nie mniej i jego zdarzyło mi się użyć, barwa w opakowaniu i sztucznym, łazienkowym świetle wygląda całkiem przyjaźnie. Dopiero po nałożeniu na brwi na widok "wychodzi" rudość. Po tej jednorazowej przygodzie stwierdzam, że dobrze się utrzymuje - miałam problem z pozbyciem się wosku z włosków.

Jeśli chodzi o wydajność to mam cień już ponad rok i mimo naprawdę dużego ubytku wystarczy mi jeszcze na kilka dobrych miesięcy.
Spiralko-pędzelek dołączony do opakowania nieźle się sprawdza, co prawda zazwyczaj używam innego pędzelka, ale ten w sytuacji awaryjnej również daje radę.

Jak tylko skończę bieżące opakowanie z pewnością zaopatrzę się w ten produkt ponownie :>

Edit:
Po roku od recenzji cień mi się skończył, na zastępstwo zakupiłam puder do brwi z Golden Rose i tym samym moja opinia uległa zmianie. Produkt od Miss Sporty obecnie wydaje się być zaledwie poprawny. Dla kogoś kto zaczyna przygodę z cieniami do brwi, jak najbardziej okej, nie mniej teraz jestem świadoma, że na rynku są obecne produkty lepsze.

Naturalny wygląd brwi

Bardzo łatwy do zestaw do malowania brwi.
W opalaniu znajduje się woks ,cień oraz pędzelek dwustronny ze spirala.
Bardzo łatwo nakłada się cień i wosk na brwi ,jedyne co to trzeba uważać z cieniem, bo jest trochę sybki i może pobrudzic buzię albo ubranie. Wosk dobrze przylega do brwi nie rozmazuje się . Pędzelek dość wygodny ale mógłby być troszkę cieńszy ale to tylko moje zdanie. Ogólnie podoba mi się kolor, bo brwi nie są za ciemne i wyglądają naturalnie . Jestem na tak

Szybko, łatwo i pięknie

Kupiłam tą paletkę po uprzednim używaniu Eveline Art Scenic (który mocno średnio się sprawdzał), i trafiłam na produkt idealny.
Bardzo fajnie podkreśla kształt moich brwi, bardzo długo się trzyma i nie brudzi. Odcień pasuje rewelacyjnie.
Jedyny minus to fakt, że wosk zużywa się szybciej od cienia ;)

Może być

Kupiłam go na promocji w Rossmanie i na początku myślałam, że dla brunetki będzie za jasny, ale jest ok. Wosk do mnie nie przemawia, ale cień jest spoko. Jest długotrwały i wydajny. Plusem jest mini spiralka i pędzelek. Jak za tą cenę jest warty uwagi.

Może być

Kolor może być dla blondynek, troszkę rudawy. Niestety, po miesiącu używania cień się rozsypał bez powodu. Pomada jest okropna, konsystencja jest tragiczna a kolor rudy. Używałam tylko cienia, dawał ładny delikatny efekt.

polecam

Kolejny kosmetyk Miss Sporty który jest absolutnym hitem. Bardzo dobre kolory ,mocna trwałość. Pomada spisuje się rewelacyjnie , ładnie można nią pracować . Cień również spoko. Dość trwała ,nie rozmazuje się .Tania a bardzo dobra.

Średniak

Trudno było mi dobrać odpowiedni kolor, wosk jest jak najbardziej w porządku lecz druga część paletki czyli cień jest zbyt rudy.
Z woskiem bardzo dobrze się pracuje, pędzelek również jest dobry.
Lecz na pewno nie kupię tej paletki ponownie.

Dobry produkt

Jest to dość dobry produkt do malowania brwi w niskiej cenie. W środku oprócz dwóch odcieni można znaleźć pędzelek do malowania, który dość dobrze się sprawuje oraz malutka szczoteczkę. Niestety drugi odcien z zestawu jest dla mnie za ciemny dlatego pierwszy odcien zużyłam do zera a drugi pozostał na czarna godzinę - być może do czegoś się przyda. Opakowanie solidne, cena bardzo dobra. Trwałość ok. Polecam