Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence Eyebrow Stylist Set to zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie zawiera dwa cienie: jeden ciemnobrązowy, drugi jaśniejszy. W pudełeczku Essence Eyebrow Stylist Set znajduje się również malutki pędzelek ze skośnie ściętym włosiem.
Cienie są trwałe i utrzymują się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek, a makijaż brwi wykonany z ich pomocą wygląda bardzo efektownie.

Nie

(recenzuję kolor 02)
Bardzo mało wydajny produkt, po dwóch miesiącach stosowania zostało niewiele ponad połowa produktu - bardzo się pyli i kruszy, wszędzie lata w powietrzu. Ciemniejszy kolor jest zdecydowanie w ciepłej tonacji, staram się więc używać jaśniejszego ale trzeba się bardzo namachać bo jest jasny (też raczej neutralny niż chłodny). Używam tylko bo wciąż zapominam kupić coś lepszego. Uważam że przy tej cenie warto doinwestować jeszcze drugie tyle (10 złotych!) i kupić np paletkę catrice.

Essence, Eyebrow Stylist Set

Zestaw do stylizacji brwi wyposazony jesy w dwamatowe kolory nadające sie do każdego koloru cery twarzy.Jesli chodzi o aplikator to nie nadaje się lepiej nakładać własnym pędzelkiem.Cena przystępna paletka wydajna.

Dobre na codzień

Ten produkt do brwi kupiłam całkiem niedawno - jakieś 4-5 tygodni temu. I od pierwszego użycia bardo mi się spodobał.

Są to 2 cienie, które pomagają ładnie zarysować brew i zacienić luki pomiędzy włoskami. Ten sposób malowania brwi jest bardzo szybki i zazwyczaj to właśnie tego zestawu używam. Brązy w tej mini paletce są bardzo twarzowe - nie są rude czy pomarańczowe, jak to się czasami zdarza. Po prostu ładne, ciepłe cienie.

Jedyny minus to trwałość. Tak przygotowane brwi nie są w żaden sposób trwałe. Mogą się rozmazać nawet przy delikatnym przejechaniu palcem po włoskach.

Fajne dla początkujących

Za śmieszną cenę, przez przypadek kupiłam tę paletkę i nie żałuję. Makijaż brwi wygląd bardzo naturalnie. Dwa odcienie pozwalają na różne efekty w zależności od nastroju czy pory dnia. Tylko zastanawiam się czy warto kupować ten zestaw czy nie lepiej kupić jakiś pojedynczy cień i do niego pędzelek (tak robiłam w przeszłości). Plusem tych cieni z zestawu jest ich trwałość. Nie osypują się i wytrzymują cały dzień.

Zewnętrzne pudełeczko jest w porzadku ale to w srodku- dramat. To nawet nie jest plastik, to folia... to jest jak opakowanie cieni z gazety. Koszmar. Gdyby pudełko było solidniejsze (estetyka jest w porzadku) to dałabym 5 z czystym sumieniem

Fajny zestaw jak masz własny pędzelek

Tak jak w tytule, zestaw jak najbardziej ok. Cienie trwałe o dwóch odcieniach (pasujących zarówno do brunetek, jak i blondynek), Opakowanie na lekki minus, bo jednak szybko się brudzi od wewnątrz. Pędzelek też raczej do ozdoby niż użycia, bo ciężko się sprawdzał do malowania.

Cienie strasznie się kruszą

Zestaw kupiłam po przeczytaniu pozytywnych recenzji i z racji tego że jest przystępny cenowo. Jestem brunetką a więc wybrałam zestaw dla brunetek 01.Cienie są w ładnej kolorystyce ,dobrze skomponowane i znajdują się w małym poręcznym opakowaniu. Do zestawu dołączony jest pędzelek który jak dla mnie jest mało praktyczny.
Aplikacja cieni jest dość kłopotliwa ponieważ cienie bardzo się kruszą. Próbowałam też aplikacji na mokro ale cienie nadal się kruszą. Tak więc ten zestaw jednak sobie odpuszczę. Moim zdaniem jest to produkt przeznaczony dla osób które mają raczej gęste brwi i delikatnie chcą poprawić ich kontur lub wypełnić drobne ubytki.Napewno nie sprawdzi się u osób takich jak ja które mają bardzo rzadkie brwi.

Cudo

Cudo cudo i jeszcze raz cudo za śmieszne pieniądze. Kosmetyk tani, genialnie się go nakłada, kolory świetne, nie rozmazuje się w ciągu dnia a mam tendencje do grzebania w tych okolicach, mega wydajny, nie warto szukać czegoś lepszego i wydawać więcej skoro to jest naprawdę dobry kosmetyk w niskiej cenie.
Odjęłam pół gwiazdki za niezbyt poręczne opakowanie.

Bardzo tani a bardzo dobry

Zestawu używałam jeszcze jako nastolatka i dalej towarzyszy mi w makijażu brwi. Lubię po niego sięgać ponieważ ma bardzo ładne kolory które świetnie wyglądają na brwiach a konsystencja jest łatwa do nakładania i rozprowadzania produktu po włoskach. Trwałość jest dość długa.

Przyjemny zestaw do stylizacji brwi

Mało wymagający zestaw, sprawdzi się rewelacyjnie. Używam od lat i jest niezawodny. Mam ciemniejsze odcienie, wyglądają one bardzo naturalnie po nałożeniu. Niestety jedyne czego nie polecam to pędzelka/aplikatora, który jest dołączony do zestawu. Jest słaby jakościowo i nie daje fajnego efektu. Polecam osobno sobie kupić jakiś skośny pędzelek i szczoteczkę do wyczesywania, a będziecie zadowolone.
Cena co do jakości cieni bardzo niska, często na przecenie w Naturze. Polecam!

Bardzo dobry

Już od dawna stosuję ten zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie jest malutkie, wszędzie się zmieści, może jest trochę nietrwałe i pęka po pewnym czasie ale cena rekompensuje takie mankamenty. Jest to produkt bardzo wydajny. Mam go już chyba ze 2 lata i nadal jest go sporo.
Mój zestaw jest jaśniejszy, ponieważ mam bardzo jasne brwi i jestem z niego bardzo zadowolona. Aplikacja jest bardzo łatwa i łatwo można dobrać odpowiedni odcień. W razie czego w ciągu dnia można coś tam poprawić i brwi nadal wyglądają dobrze.
Polecam ten zestaw.

Zawsze używam

Małe poręczne opakowanie, które skrywa w sobie dwa odcienie. Przystępna cena, wydajność i trwałość. Lubię ten zestaw, ponieważ ma dwa odcienie i mogę mocniej lub bardziej naturalnie podkreślać brwi. Produkt łatwo się nakłada i jest idealny jeśli chcemy same podkreślić lub skorygować brwi.

Mam do niej sentyment :)

Te paletkę kupiłam wieeeele lat temu, w Niemczech, i sprawdzała mi się bardzo dobrze przez... kilka lat. Mam do niej sentyment. Robiła wszystko, czego potrzebuje od kosmetyku do podkreślenia brwi. Wyglądała bardzo naturalnie i była łatwa w użytkowaniu. Niestety, opakowanie było bardzo słabe. Generalnie za taką cenę super produkt ;)