Unia, Loreto Salon, Pianka do stylizacji włosów (różne rodzaje)

Unia, Loreto Salon, Pianka do stylizacji włosów (różne rodzaje)

Pianka to produkt do stylizacji fryzur. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów. Oprócz utrwalenia zapewnia im dodatkową pielęgnacje. Dzięki zawartości prowitaminy B5 włosy są pełne energii i lśniące. Formuła z filtrem UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dostępna w 2 wersjach: 'Supermocna' i 'Superpołysk'.

pianki do włosów
utrwalające, nadające objętość
hipoalergiczna
z aplikatorem, w butelce
Utrwalenie
mocne

Nie jest to mój typ

Pianke kupiłam zachęcona opisem - miałam nadzieje, że będzie tak mocno utrwalała fryzurę jak obiecywał producent. Niestety sie zawiodłam . Wypróbowałam ją na lokach killkakrotnie i efekt zawsze był ten sam - włosy w połowie dnia było prawie proste i wyglądały nieciekawie, a z loków pod koniec dnia nic nie zostawało. Pianka daje więc utrwalenie raczej lekkie, na większe wyjścia sie nie nadaje. Aplikator jest solidnie wykonany i do konca dobrze mi służył, szata graficzna natomiast jest przeciętna i nie przypadła mi do gustu. Plus to cena, dostępność, wydajnośc jest średnia, ale w moim przypadku to plus.

- byt słabe utrwalenie

+/- nie jest zbyt wydajna
+ tania
+ wygodne opakowanie z aplikatorem, który sie nie zacina