NeoNail, Nail Cleaner, Odtłuszczacz do paznokci

NeoNail, Nail Cleaner, Odtłuszczacz do paznokci

Pojemność 1 l

Płyn do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia jak i tipsów.

inne

Skutecznie oczyszcza i odtłuszcza płytkę paznokcia.

Cleaner przygotowuje płytkę paznokcia do lakieru, ma przyjemny zapach, skutecznie oczyszcza i odtłuszcza płytkę paznokcia, bardzo wydajny. Wystarczy wacik nasączyć niewielką ilością preparatu i przetrzeć paznokcie, płytka paznokcia się nie lepi.

o tak !

Ten Cleaner jest bardzo dobry, fajnie przygotowuje płytkę paznokcia do lakieru, czy też primera. Wydaje mi się że też dzięki niemu lakier fajnie się trzyma i utrzymuje na skórze. Po za tym ma nawet przyjemny zapach (w porównaniu do innych produktów tego typu).

Lubię go

Bardzo dobry preparat, skutecznie oczyszcza i odtłuszcza płytkę paznokcia, jak i zarówno odświeża i usuwa zanieczyszczenia ze skóry palców. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny.

Lubię go

Bardzo dobry cleaner, wydajny. Wacik nasączony niewielką ilością pozwala na przetarcie wszystkich paznokci. Szybko odparowuje z płytki. Jedyne co mnie w nim trochę irytuje to jego zapach - nie jest w żaden sposób drażniący, ale mnie nie do końca odpowiada. Mimo to polecam

fajny

Odtłuszczacz jest bardzo wydajny, Produkt bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Odtłuszcza płytkę paznokcia, nie są tłuste przez to. Raz nasączony nim płatek kosmetyczny wystarcza do przetarcia wszystkich paznokci. Jest to produkt wysokiej jakości, warty swej ceny

Skuteczny z pięknym zapachem

Spełnia swoje zadanie, bo płytka po nim się nie lepi.
Dobrze odkaża paznokcie i skórki przed aplikacją odtłuszczacza do paznokci.
Jak na taką pojemność jest bardzo wydajny, jedna butelka starcza mi na ponad 2 miesiące.

Spełnia swoje zdanie

Cleaner w dobrej cenie i o skutecznym działaniu. Nic dodać nic ująć. Buteleczka jest bardzo wygodna, szczelna i nie zajmuje dużo miejsca. Sam produkt ma lekko chemiczny, ale nie drażniący zapach. Odtłuszcza tak dobrze jak inne tego typu produkty w profesjonalnych salonach. Sprawdzony w moim przypadku przy robieniu hybryd - dzięki niemu trzymały się naprawdę długo, a po przemyciu paznokcie ładnie błyszczały.
Myślę, że do użytku domowego nie ma nic lepszego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Cudowny odtłuszczacz i czuć że dba o paznokcie

Odtłuszczacz dostałam w zestawie od Simple Neonails od wizaz.pl (dziękuję).
I jest to moje odkrycie, po prostu jest świetny i bardzo pomaga przy malowaniu paznokci hybrydą.
Ma ładny zapach, jest skuteczny i bardzo, ale to bardzo wydajny. Mała ilość na płatek starcza na całą dłoń. Co jest super opcją.
Będę go kupować ponownie nie wiem czy nie wyparuję czy coś, więc chyba skuszę się na mniejsze opakowanie :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemny zapach i dobre działanie

Cleaner otrzymałam w zestawie razem z lakierami hybrydowymi w ramach testowania na Wizaz.pl, za co bardzo dziękuję.

Produkt znajduje się w poręcznej buteleczce o pojemności 50 ml. Została ona wykonana z białego, nieprzezroczystego plastiku, jednak pod światło można zobaczyć, ile cleanera kryje się w środku. Opakowanie posiada dużą, zwykłą zakrętkę. Otwór jest mały i precyzyjny, dzięki czemu nie wylejemy zbyt dużo produktu.

Sam cleaner ma oczywiście wodnistą konsystencję. Jest przezroczysty, jednak o lekko fioletowym zabarwieniu. Najbardziej zaskoczył mnie jego zapach, ponieważ jest... przyjemny. Można w nim wyczuć jakby nutę wanilii? Chyba że już sobie coś wmawiam :D

Produkt bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Odtłuszcza płytkę paznokcia, dzięki czemu możemy przystąpić do malowania ich lakierem. Raz nasączony nim płatek kosmetyczny wystarcza do przetarcia wszystkich paznokci, przez co jest bardzo wydajny. Nie wysusza skórek ani ich nie podrażnia. Jest to produkt wysokiej jakości, przy pomocy którego łatwo było mi rozpocząć przygodę z manicure hybrydowym.

Robi to co powinien, dobrze odtłuszcza.

Cleaner marki Neonail często bywa w moim zestawie do robienia paznokci hybrydowych. Opakowaniem jest plastikowa buteleczka z zakrętką i w środku w szyjce z dozownikiem.

Produkt jest bezbarwny, ma chemiczny zapach, co jest niestety nieuniknione. Cleaner jest bardzo wydajny, ponieważ nasączony nim wacik starcza na przetarcie wszystkich paznokci dłoni czy stopy. Produkt dobrze odtłuszcza płytkę i szybko odparowuje, nie trzeba długo czekać.

W sumie nie ma co się rozpisywać, ponieważ robi to co zapewnia producent.

Sprawdza się super do użytku profesjonalnego jak i w domu. Dobrze oczyszcza i odtłuszcza płytkę paznokcia i bardzo przyjemnie pachnie. Obecnie używam już chyba piątego opakowania. Zawsze kupuje w dużych butelkach bo zdecydowanie lepiej wychodzi cenowo. Jedynym minusem jest brak dozownika co utrudnia prace w przypadku dużego opakowania. Można spokojnie przelewać do mniejszej butelki lub opakowania z dozownikiem. Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dostałam w ramach testowania NeoNail Simple dziękuję wizaż za tą możliwość.
Jak dla mnie jest rewelacyjny bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, bardzo dobrze odtłuszcza paznokcie. Małe opakowanie w sam raz na wypróbowanie i sprawdzenie czy nie uczula. U mnie się sprawdził jest świetny napewno kupię jak mi się skończy. Jest idealny do przygotowania paznokci pod manicure hybrydowy. Polecam