NeoNail, Nail Cleaner, Odtłuszczacz do paznokci

NeoNail, Nail Cleaner, Odtłuszczacz do paznokci

Pojemność 1 l

inne

Skład jest w trakcie moderacji.

• Alcohol, Ethylacetate, Parfum, Butylacetate, Ricinus Communis

Lubię go

Bardzo dobry cleaner, wydajny. Wacik nasączony niewielką ilością pozwala na przetarcie wszystkich paznokci. Szybko odparowuje z płytki. Jedyne co mnie w nim trochę irytuje to jego zapach - nie jest w żaden sposób drażniący, ale mnie nie do końca odpowiada. Mimo to polecam

fajny

Odtłuszczacz jest bardzo wydajny, Produkt bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Odtłuszcza płytkę paznokcia, nie są tłuste przez to. Raz nasączony nim płatek kosmetyczny wystarcza do przetarcia wszystkich paznokci. Jest to produkt wysokiej jakości, warty swej ceny

Skuteczny z pięknym zapachem

Spełnia swoje zadanie, bo płytka po nim się nie lepi.
Dobrze odkaża paznokcie i skórki przed aplikacją odtłuszczacza do paznokci.
Jak na taką pojemność jest bardzo wydajny, jedna butelka starcza mi na ponad 2 miesiące.

Spełnia swoje zdanie

Cleaner w dobrej cenie i o skutecznym działaniu. Nic dodać nic ująć. Buteleczka jest bardzo wygodna, szczelna i nie zajmuje dużo miejsca. Sam produkt ma lekko chemiczny, ale nie drażniący zapach. Odtłuszcza tak dobrze jak inne tego typu produkty w profesjonalnych salonach. Sprawdzony w moim przypadku przy robieniu hybryd - dzięki niemu trzymały się naprawdę długo, a po przemyciu paznokcie ładnie błyszczały.
Myślę, że do użytku domowego nie ma nic lepszego.

Cudowny odtłuszczacz i czuć że dba o paznokcie

Odtłuszczacz dostałam w zestawie od Simple Neonails od wizaz.pl (dziękuję).
I jest to moje odkrycie, po prostu jest świetny i bardzo pomaga przy malowaniu paznokci hybrydą.
Ma ładny zapach, jest skuteczny i bardzo, ale to bardzo wydajny. Mała ilość na płatek starcza na całą dłoń. Co jest super opcją.
Będę go kupować ponownie nie wiem czy nie wyparuję czy coś, więc chyba skuszę się na mniejsze opakowanie :)

Przyjemny zapach i dobre działanie

Cleaner otrzymałam w zestawie razem z lakierami hybrydowymi w ramach testowania na Wizaz.pl, za co bardzo dziękuję.

Produkt znajduje się w poręcznej buteleczce o pojemności 50 ml. Została ona wykonana z białego, nieprzezroczystego plastiku, jednak pod światło można zobaczyć, ile cleanera kryje się w środku. Opakowanie posiada dużą, zwykłą zakrętkę. Otwór jest mały i precyzyjny, dzięki czemu nie wylejemy zbyt dużo produktu.

Sam cleaner ma oczywiście wodnistą konsystencję. Jest przezroczysty, jednak o lekko fioletowym zabarwieniu. Najbardziej zaskoczył mnie jego zapach, ponieważ jest... przyjemny. Można w nim wyczuć jakby nutę wanilii? Chyba że już sobie coś wmawiam :D

Produkt bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Odtłuszcza płytkę paznokcia, dzięki czemu możemy przystąpić do malowania ich lakierem. Raz nasączony nim płatek kosmetyczny wystarcza do przetarcia wszystkich paznokci, przez co jest bardzo wydajny. Nie wysusza skórek ani ich nie podrażnia. Jest to produkt wysokiej jakości, przy pomocy którego łatwo było mi rozpocząć przygodę z manicure hybrydowym.

Robi to co powinien, dobrze odtłuszcza.

Cleaner marki Neonail często bywa w moim zestawie do robienia paznokci hybrydowych. Opakowaniem jest plastikowa buteleczka z zakrętką i w środku w szyjce z dozownikiem.

Produkt jest bezbarwny, ma chemiczny zapach, co jest niestety nieuniknione. Cleaner jest bardzo wydajny, ponieważ nasączony nim wacik starcza na przetarcie wszystkich paznokci dłoni czy stopy. Produkt dobrze odtłuszcza płytkę i szybko odparowuje, nie trzeba długo czekać.

W sumie nie ma co się rozpisywać, ponieważ robi to co zapewnia producent.

Sprawdza się super do użytku profesjonalnego jak i w domu. Dobrze oczyszcza i odtłuszcza płytkę paznokcia i bardzo przyjemnie pachnie. Obecnie używam już chyba piątego opakowania. Zawsze kupuje w dużych butelkach bo zdecydowanie lepiej wychodzi cenowo. Jedynym minusem jest brak dozownika co utrudnia prace w przypadku dużego opakowania. Można spokojnie przelewać do mniejszej butelki lub opakowania z dozownikiem. Polecam!

Dostałam w ramach testowania NeoNail Simple dziękuję wizaż za tą możliwość.
Jak dla mnie jest rewelacyjny bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, bardzo dobrze odtłuszcza paznokcie. Małe opakowanie w sam raz na wypróbowanie i sprawdzenie czy nie uczula. U mnie się sprawdził jest świetny napewno kupię jak mi się skończy. Jest idealny do przygotowania paznokci pod manicure hybrydowy. Polecam

Cleaner to tak naprawdę pierwszy krok i niezbędny kosmetyk przy wykonywaniu manicure hybrydowego. Cleaner ten otrzymałam w ramach testowania lakierów z najnowszej linii Simple, za co serdecznie dziękuję Wizażowi! <3 Miałam już kilka produktów tego typu, ale ten od Neonail mnie do siebie przekonał przede wszystkim ze względu na delikatny i przyjemny dla nosa zapach oraz skuteczność w oczyszczaniu i przygotowaniu płytki.

OPAKOWANIE

Zamknięty w białej buteleczce z logo marki oraz nazwą produktu. Buteleczka jest na tyle mała, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Jest też świetna jeśli chcemy wypróbować dany produkt i sprawdzić, czy spełnia nasze oczekiwania. Butelka posiada korek, który jest praktyczny. Otwór dozujący jest dodatkowo zabezpieczony korkiem na kształt kroplomierza, dzięki czemu możemy odmierzyć odpowiednią ilość bez obaw, że coś się niepotrzebnie rozleje. Całość jest estetyczna i przede wszystkim funkcjonalna.

CLEANER

Niezbędny jeśli chodzi o przygotowanie paznokci do manicure hybrydowego a potem końcowe przemycie gotowego manicure i usunięcie lepkiej warstwy – tak najtrafniej można opisać zadania tego produktu. Z lakierami Simple nie musimy jednak przemywać stylizacji, poza tym stosuję przeważnie Top No Wipe czyli bez przemywania, co jest niezwykle wygodne i praktyczne. Nie miałam okazji używać lakierów, które po utwardzeniu należy przemywać dodatkowo cleanerem, więc nie wiem jak by się sprawdził. Stosuję go jedynie przed wykonaniem manicure hybrydowego w celu oczyszczenia płytki paznokcia. Nakładam go za pomocą wacików bezpyłowych, które musiałam nabyć we własnym zakresie, gdyż nie są dołączone do zestawu (a szkoda, bo wtedy byłby kompletny i idealny dla początkujących). Produkt dokładnie oczyszcza paznokcie i przygotowuje na kolejne etapy manicure, dzięki niemu wiem, że paznokcie są odpowiednio przygotowane, odtłuszczone i lakier będzie dłużej się trzymał. Produkt jest łatwy w użyciu, wydajny. Korzystna cena zachęca do zakupu. Dostępny jest w wielu pojemnościach, więc można dobrać odpowiednią dla siebie.

PLUSY
przyjemy zapach
dobrze oczyszcza płytkę
ma praktyczne opakowanie
jest wydajny
korzystna cena
wiele wariantów pojemności

Niezły.

Ja: Mam paznokcie głęboko osadzone, dość grube z tendencją do rozdwajania się i łamania po bokach. Noszę hybrydę jak i naturalne lakiery na paznokciach. Co jakiś czas daje swoim paznokciom odpocząć i serwuje im różne kuracje odbudowujące i regenerujące. Lubię testować nowe marki lakierów hybrydowych choć najwięcej w swojej kolekcji mam lakierów firmy Neonail i Kabos.

Oczekiwania: Dobre odtłuszczenie paznokci, przygotowanie ich pod manicure hybrydowy. Zbieranie pyłu z piłowania, brak matowienia topu.

Opakowanie: Poręczna butla, z najważniejszymi napisami na opakowaniu. Odkręcana, dobrze się z niej dozuje, ale osobiście wolę przelewać do mniejszych pojemników.

Wrażenia: Produkt całkiem dobrze pachnie, choć intensywnie jak przystało na produkty tego typu. Sprawdza się bardzo dobrze, jest wydajny, choć oczywiście to wszystko zależy od użytkownika. Dobrze ściąga pył po piłowaniu paznokci, ładnie je odtłuszcza przygotowując bazę pod manicure hybrydowy. Nie matowi lakierów nawierzchniowych, dobrze współgra z innymi markami. Dla mnie to naprawdę dobry produkt w przystępnej cenie. Chętnie wracam i wracać będę.

Skuteczny!

Ze względu na duże zużycie i zwiększoną ilość ćwiczeń z lakierami hybrydowymi - zdecydowałam się na zamówienie odtłuszczacza z Neonail.

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.
1l pojemność - jest bardzo wydajna, wystarcza na długo (nawet przy intensywnym użytkowaniu).
Działa zgodnie z opisem od producenta - odtłuszczacz jest bardzo skuteczny.
Produkt przelewałam do mniejszego pojemniczka ze względu na wygodę.