NeoNail, Nail Cleaner (Odtłuszczacz do paznokci (nowa wersja))

NeoNail, Nail Cleaner (Odtłuszczacz do paznokci (nowa wersja))

Pojemność 1 l

Preparat służący do odtłuszczania płytki paznokci przed pomalowaniem oraz do usuwania warstwy dyspersyjnej oraz zabrudzeń z nałożonych i utwardzonych lakierów hybrydowych i żeli UV.

inne

Skład jest w trakcie moderacji.

• Alcohol, Aqua, Aroma, CI 60725, CI 19140, Pigment Red 57:1.

Ok

Dostałam go w pierwszym pakiecie do hybryd bo właśnie neo nail kupiłam i uważam że jest ok ale nie odbiega jakością od innych tańszych zamienników dostępnych na rynku. Odtłuszcza płytka jest gotowa do dalszej pracy.

dobry, wydajny

Odłuszczacz zdecydowanie spełniający swoje zadanie. Dobrze przygotowuje płytkę paznokcia pod nałożenie lakieru. Oczyszcza, odtłuszcza; jest wydajny - zawsze kupuję największą butelkę bo wiem że nic się z nim nie dzieje nawet po jakimś czasie. Wbrew pozorom, nawet przy największej pojemności, dozowanie jest łatwe, nie wylewa się go zbyt dużo na wacik a butelka pozostaje czysta.

Konkretny cleaner w przystępnej cenie

Cleanerów używam różnych, najczęściej biorę te ekonomiczne warianty mniej znanych firm. Tym razem postawiłam postawić na jakość i nie zawiodłam się.

OPAKOWANIE
Butelka dużej pojemności 500 ml, zakręcana na korek. Wlot butelki ma nakładkę ułatwiającą nanoszenie na wacik bez rozlewania. Chciałam przelać produkt do mniejszej butelki, ale nie tak łatwo zdjąć tą nakładkę i finalnie zostałam przy dużej opcji i jest wygodnie.

WNĘTRZE
Płyn jest niebieskiej barwy (na waciku tego nie widać) i ma alkoholowo- owocowy zapach.

DZIAŁANIE/EFEKT
Cleaner działa bez zarzutu: dobrze odtłuszcza płytkę i skutecznie przeciera top, pozostawiając błyszczący manicure. Alkoholowy zapach szybko się ulatnia i zostaje przyjemna owocowa nuta. Zauważyłam, że płyn mniej niszczy wacik, finalnie jedną sztuką mogę przetrzeć więcej paznokci.

Kosmetyk spełnił moje oczekiwania. Wiem że jest trochę droższy, jednak biorąc pod uwagę wydajność i jakość, są to uczciwe pieniądze. Polecam.

Świetny

Opis produktu jest w zasadzie wyczerpujący ;). Płyn doskonale odtłuszcza płytkę paznokcia przed manicurem, jak i doskonale usuwa warstwę dyspersyjną bez wpływu na efekt końcowy. Duża butla jest baaaaaardzo wydajna, a jego cena stosunkowo niska. Opakowanie o pojemności 500 ml kosztuje około 20 zł.

Opakowanie jest plastikowe z grafiką typową dla Neonail. W wylocie butli znajduje się dodatkowe zabezpieczenie chroniące przed wylaniem produktu. Mały otwór pozwala na powolne dozowanie płynu.

Podoba mi się, że produkt nie "zabija" zapachem :D. Nie roztacza typowego dla takich produktów alkoholowego zapachu. Jest on przystępny dla mojego nosa i nie drażni.

Świetny produkt w niskiej cenie.

Ja: Mam paznokcie głęboko osadzone, dość grube z tendencją do rozdwajania się i łamania po bokach. Noszę hybrydę jak i naturalne lakiery na paznokciach. Co jakiś czas daje swoim paznokciom odpocząć i serwuje im różne kuracje odbudowujące i regenerujące. Lubię testować nowe marki lakierów hybrydowych choć najwięcej w swojej kolekcji mam lakierów firmy Neonail i Kabos.

Oczekiwania: Dobre odtłuszczenie płytki paznokcia, brak zmatowienia topu.

Opakowanie: Plastikowa butelka, odkręcana. Z zewnątrz logo firmy i minimalistyczna nazwa oraz pojemność, z tyłu wszystkie najważniejsze informacje.

Wrażenia: Przede wszystkim zapach, który nie jest ostry i odstraszający jak w większości produktów tego typu. Nie kręci w nosie zaraz po otwarciu. Jest słodko owocowy, z tą charakterystyczną chemiczną nutą. Konsystencja to zwykły płyn o niebieskim kolorze. Cleaner jest świetny – spełnia swoje zadanie i obietnice producenta. Dobrze odtłuszcza płytkę, współgra z różnymi kosmetykami nie matowiąc go. Plus za różne rozmiary opakowań w zróżnicowanych cenach. Łatwa dostępność w Internecie jak i na wyspach w supermarketach czy Douglasie. Największym plusem jest wydajność tego produktu. Bardzo adekwatna cena w stosunku do jakości. Po zakupie małego odpakowania wróciłam po największe i będę chętnie wracać.

Bardzo się polubiliśmy

Paznokcie hybrydowe robię sobie sama w domu, bez większego profesjonalizmu. Gdy skończył mi się odtluszczacz z konkurencyjnej firmy zakupiłam ten.

OPAKOWANIE:
Plastikowa, duża butelka (akurat zakupiłam pojemność 500ml ponieważ mam mała buteleczkę z odpowiednim dozownikiem). Prostą szatą graficzną wpadająca 2 moje gusta.

ZAPACH/KONSYSTENCJA:
Jestem mile zaskoczona i zapachem i konsystencja. Zapach jest przyjemny, nie odrzucający. Ma standardową nutę dla tego typu produktów ale również przebija się słodko owocowy zapach.
Konsystencja to niebieski płyn.

DZIAŁANIE:
Wystarczy na prawdę niewielka ilość produktu, aby wacik był nasączony. Bardzo dobrze odtłuścił płytkę paznokcia, tym bardziej, że moja jest dosyć wymagająca ponieważ jest dosyć tłustą i bywało przy innych konkurencyjnych produktach, że lakier bardzo krótko utrzymywał się na paznokciach. NeoNail Nail Cleaner bardzo dobrze również TOP nie matowiąc go.

Zapewne na bardzo długo starczy mi pojemność, która zakupiłam ale na pewno będę do niego wracać

Uwielbiam go za jego zapach!

Cleaner sprawdza się bardzo dobrze- bardzo dobrze odtłuszcza płytkę paznokcia nie wysuszając przy tym skórek. Hitem jest dla mnie jego zapach- uwielbiam go.
Produkt jest bardzo wydajny.

Dla mnie najlepszy

Odkąd zaczęłam przygodę z manicure hybrydowym i żelowym testowałam wiele odtłuszczaczy, jednak ten cleaner jest dla mnie najlepszy. Tani, to przede wszystkim. Kupuję w większej butelce, bardzo wydajny. Dodatkowo szybko odparowuje i nie wysusza skórek. Polecam każdemu, od tych początkujących do tych bardziej zaawansowanych.

Cleaner

Z dostępnych na rynku cleanerów ten najbardziej przypadł mi do gustu. Nie przesusza skórek ani nie wywołuje reakcji alergicznych, mając jednocześnie bardzo przyjemny, delikatny zapach. Dzięki atomizerowi aplikuje się go łatwo i równomiernie, co ułatwia sprawne robienie hybryd. Jest to jeden z tych sprawdzonych produktów, od których się nie odchodzi, gdy już się je przetestuje. Ciężko o lepszy tego typu produkt, bardzo przyjemnie mi się go używa!

Mój ulubiony CLEANER

Cleaner spisuje się na medal i w porównaniu ze swoim poprzednikiem rzeczywiście jest lepszy. Nie wiem co zostało zmienione, ale kosmetyk sprawuje się lepiej. Jest bardzo wydajny, dobrze odtłuszcza płytkę, nie matowi TOPu co zdarzało się jego poprzednikowi . NA chwilę obecną to mój numer 1 !

Dobrze spełnia swoje zadanie.

Nail Cleaner od NeoNail jest niezbędny w moim zestawie do manicure. Odtłuszczasz do paznokci ma wygodną buteleczkę z dozownikiem, więc nawet przy jej przewróceniu produkt nie wyleje się w wielkiej ilości ( dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ jestem gapą i często coś szturchnę i wywrócę ). Produkt ma bardzo przyjemny zapach, nie jest on duszący czy mdlący.

Aplikacja
Wystarczy nieduża ilość produktu, aby wacik był nasączony oraz dobrze odtłuścił płytkę paznokcia. Moja płytka paznokcia jest wyjątkowo tłusta i rzadko kiedy manicure trzymał mi się długo, ponieważ nie była ona wystarczająco odtłuszczona przed nałożeniem bazy. Odkąd posiadam ten kosmetyk nie mam w ogóle z tym problemu.

Nail Cleaner równie dobrze odtłuszcza TOP, ponieważ nie uszkadza jego struktury i nie matowi.

Mój jedyny

Zakupiłam go w promocji. Moje pierwsze opakowanie miało pojemność 100 ml i od razu się w nim zakochałam.
Produkt znajduje się w plastikowej butelce o różnych pojemnościach. Eleganckie opakowanie w kolorze białym, na zakrętkę. Z przodu widnieje nazwa marki oraz produktu, z tyłu opakowania znajduję się skład. Minimalistyczne, bardzo mi się podoba.
Zapach jest delikatny i bardzo przyjemny.
Płyn jest łatwy w użytkowaniu i bardzo wydajny. Wystarczy odrobinę nanieść na wacik aby przemyć cały paznokieć. Nie wysycha na waciku tak szybko jak inne, dzięki czemu jest o wiele mniejsze zużycie produktu.
Wystarczy jedno pociągnięcie aby dokładnie zmyć warstwę dyspersyjną. Nie wysusza skórek, nie podrażnia oraz nie szczypie.
Cena jest bardzo przystępna dlatego postanowiłam zakupić większą pojemność 500 ml. Jestem bardzo z niego zadowolona. Nigdy mnie nie zawiódł, a i moje koleżanki bardzo sobie chwalą i zastosowanie oraz zapach.
Produkt godny polecenia.