Bell, Oriental Tales, Cool Mint Powder with Argan Oil (Chłodzący puder do twarzy z miętą)

Zapraszamy do świata tysiąca i jednej nocy z naszą najnowszą kolekcją limitowaną Oriental Tales, w której znajdziesz wegańskie kosmetyki do makijażu wzbogacone drogocennym, pielęgnującym olejkiem arganowym.
Puder do twarzy ma właściwości chłodzące, matujące (m.in. dzięki obecności glinki porcelanowej, czy miki), zapobiegając świeceniu się cery, jednocześnie pochłaniając sebum. Wygładza cerę, poprawiając jej wygląd. Puder do twarzy działa również pielęgnująco na skórę. W składzie ma olej arganowy, który nazywany jest płynnym złotem ze względu na swoje właściwości odżywiające i nawilżające. Działa on również antyoksydacyjne.

prasowany
Cera
normalna
utrwalające

Bez szału

Kiedy puder pojawił się w Biedronce, stał się, mam wrażenie, wielkim hitem. Cena jest niewielka, kosmetyk dość spory, ale...

Po nałożeniu pudru na twarz, miałam wrażenie, że nie mam połowy podkładu. Niestety z innymi produktami tego typu nie mam takiego problemu. Za drugim razem nałożyłam mniej, było troszkę lepiej, jednak wtedy nie było widać, że moja twarz jest przypudrowana. Jeśli chodzi o uczucie chłodzenia - w ogóle go nie czułam. Zapach jest mocno średni, podchodzi mi chemiczną miętą, ale myślę, że jest to dobra inicjatywa - coś innego.

Na twarzy utrzymuje się dość długo, jednak przy większych temperaturach wypadałoby zabrać coś na przypudrowanie.

Niespodziewanie... bardzo fajny produkt

Byłam trochę sceptyczna wobec tego pudru i obawiałam się jego koloru, ale produkt okazał się bardzo pozytywnym zaskoczeniem!

-ładnie, delikatnie matuje, a mat utrzymuje się kilka godzin
-mat wygląda naturalnie, nie jest tępy ani kredowy
-co ważne - zielonkawego koloru nie widać na twarzy (na skórze produkt jest transparentny)
-ma przyjemną konsystencję, łatwo się nakłada i nie pyli przy nabieraniu
-nie zauważyłam efektu chłodzenia, ale to pewnie dlatego, że nakładałam go cieniutką warstwą (wtedy wygląda najlepiej)
-tani i łatwo dostępny (Biedronka)