O'Herbal, Maska do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktem z lnu

O'Herbal, Maska do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktem z lnu

Maska do włosów suchych i zniszczonych O`Herbal zapewnia włosom intensywne nawilżenie, regeneruje strukturę włosów, ułatwia rozczesywanie. Dzięki regularnemu stosowaniu maski włosy nabierają jedwabistej miękkości. Maska chroni włosy przed utratą wilgoci w ciągu dnia.
Dodatkowo zawiera: masło shea, kwas mlekowy, proteiny mlekowe i pantenol.
Ekstrakt z nasion lnu — posiada właściwości nawilżające, nadaje włosom jedwabistą miękkość, przywraca im blask.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w słoiku

Włosowy hit!

Bardzo dobra maseczka, za niewygórowaną cenę (ok. 20 zł za 500 ml).
Mam włosy blond, wysokoporowate, zniszczone przez farbowanie i naprawdę nie jest im łatwo dogodzić.
Ta maseczka sprawia,że po użyciu są dobrze odżywione, błyszczące,dobrze się rozczesują. Posiada bardzo dobry skład. Pachnie owocowo, przy czym jest to zapach przyjemny, w żaden sposób nie drażni. Można nałożyć ją na włosy na dłuższą chwilę i się zrelaksować :)
Zdecydowanie godna polecenia!

Siła ziół

Jest t moja ukochana seria produktów do włosów. Uwielbiam je za skład i cudowny ziołowy zapach. Dla moich suchych i zniszczonych farbowaniem włosów są wybawieniem. Nakładam ją zawsze na 20 minut, owijam głowę folią i ręcznikiem, po czym spłukuję włosy. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Rozczesywanie nie jest już dla mnie problemem.

Super maska

Maska ta świetnie sie sprawdza na moich srednioporach z tendencja do puszenia. Ladnie je dociąża. Stosuje raz w tygodniu, bo musze uwazac na proteiny. Maska ma piekny, delikatny zapach, kremowa, nie splywajaca konsystencję. Opakowanie super, nabieram maski ile potrzebuje i zakrecam jak sloik:) stosuje na 20-30 min pod czepek i splukuje letnia woda. Dla wszystkich, którzy maja wlosy suche, matowe, puszace polecam z calego serca. Maska robi co ma robic, a dodatkowo jest tania, a pojemnosc duza. Wydajnosc oraz dzialanie ro jej największe plusy!

bardzo dobry

Dla mnie bardzo dobry produkt, mam kręcone włosy i rewelacyjnie się sprawdził, włosy dzięki niej były miękkie i bardzo dobrze się rozczesywały, staram się to robić palcami nie szczotką i dzięki tej masce mogłam właśnie w tak robić. Plusem jest również to, że nie trzeba jej długo trzymać, ja czasem nie mając czasu trzymałam 3 minutki i maska równie dobrze się sprawdzała.

Mój ulubieniec

Pewnego dnia zaszalałam i kupiłam szampon z O'herbala i moje włosy pokochały całą serię <3
Po pierwsze jest to maska a nie trzeba ją trzymać wyjątkowo długo ani zakładać w jakiś specjalny sposób. Włosy po nałożeniu są gładkie i już na następny dzień można zauważyć różnicę w miękkości włosów.
Zdecydowanie moja ulubiona maska do włosów

Nie dla mnie

Moje włosy nie reagują spektakularnie na konkretne produkty, albo ja jestem za mało spostrzegawcza ;) po każdej masce mają lepsze i gorsze dni, często więcej zależy od ich kaprysu niż produktu.
Natomiast po tej odżywce widzę za każdym razem, że są niefajne, tępe, matowe, brzydko się układają. Wyglądają na bardziej zniszczone niż są w rzeczywistości. I nie jest to efekt odstawienia silikonów, ponieważ od dawna stosuję kosmetyki z "lepszym" składem, a nie pierwsze lepsze znane z reklam i obecności silikonów. Po prostu coś tu nie gra w duecie tej maski i moich włosów.

Dobry produkt

Nawilżająca maska pełna naturalnych składników roślinnych (ekstrakt z lnu i masło shea) która potrafi zdyscyplinować puszące się kosmyki i sprawić, że nawet suche włosy nabierają blasku. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie i ogranicza puszenie.

raczej nie

Nie jestem zachwycona działaniem tej maski. Taka raczej odżywka. Trochę mi spływa z włosów. Dość porządnie nawilżyła mi włosy za pierwszym razem. Nie jest to jednak ta konsystencja, która mi odpowiada. Nie wracam do niej, bo działa niedostatecznie. Dla moich suchych włosów to produkt nieodpowiedni.

Niestety

Mam włosy suche i zniszczone farbowaniem. Nie spodziewałam się cudów po tej maseczce jednak po prostu moje włosy po niej są dziwnie cienkie i strasznie miękkie, trudne do ułożenia i przetłuszczają się bardzo już na drugi dzień. Szkoda bo liczyłam że będzie to fajna naturalna maska jednak dla moich cienkich włosów jest strasznie obciążająca i za tłusta. Może to dla kogoś kto ma naprawdę grube włosy. Niestety nie spodobała mi się i muszę męczyć się by zużyć ja do końca :(

Ukochana maseczka

Na początku wyznam, że cierpię na łojotokowe zapalenie skóry głowy, a kosmetyki muszę dobierać z głową.
Kupiłam maseczkę razem z szamponem, z myślą, że jeżeli dla mojej skóry głowy nie będzie to służyło, to rodzinka wykorzysta.

Moje włosy tę maskę uwielbiają. Po prostu ją piją garściami. Warto jednak zaznaczyć jak ja używam masek. Nakładam dość potężną ilość na nieumyte włosy, daję pod czepek, często również nakładam czapkę i tak trzymam co najmniej godzinę. Potem idę pod prysznic, czy wziąć kąpiel i myję włosy szamponem. Efekt? Są gładkie, miękkie, odżywione, lśniące, nie puszą się, ani nie przetłuszczają. PETARDA.
Mimo tego, iż jestem posiadaczką długich włosów, dzięki odpowiedniej pielęgnacji do fryzjera chodzę tylko raz na pół roku podciąć końcówki.
Ta maseczka jest naprawdę warta wypróbowania.
Zarówno cena jak i wydajność to dodatkowy plus.

nie dla mnie

odżywka do włosów suchych i zniszczonych? to coś dla mnie i jeszcze ten naturalny skład- pomyślałam i zakupiłam. Liczyłam na ochy i achy a tu jednak zawód. Nie odżywił moich włosów wystarczająco, rozczesywały się zdecydowanie gorzej niż po typowej drogeryjnej odżywce typu garniera, gliskur, czy pantene. Dodatkowo zapach- ziołowo olejowy- wyczuwalny jest zapach oleju lnianego. Największym plusem jest jego naturalny skład. Mi nie przypadł do gustu aczkolwiek nie wątpię że ma swoich zwolenników

Strzał w 10

Maska świetnie odżywia włosy, nadaje im blasku.
Plusy:
-zapach
-wydajność
-cena (na promocji 9,99)
- ułatwia rozczesywanie włosów
-naturalny skład
- czas stosowania

Minus:
- mało ergonomiczne opakowanie

Jestem w trakcie 1 opakowania i nie ostatniego.