Kerastase, Résistance, Thérapiste Masque [3-4] (Maska do włosów bardzo osłabionych i zniszczonych)

Maska Kerastase Resistance Therapiste powstała z myślą o włosach bardzo zniszczonych i osłabionych Jest ona przeznaczona przede wszystkim do włosów grubych. Produkt ten swoją skuteczność opiera na systemie FIBRA-KAP. Kapy są to białka współwystępujące z keratyną i stanowią 50% włókna włosa. Są to mikroproteiny łączące i wiążące ze sobą keratynę. Ogrywają one bardzo ważną rolę. Pierwsze włosy zawierają duże ilość KAPów natomiast w zniszczonych zanikają. Wtedy struktura włosa rozpada się. Dlatego też KAPy są niezbędne i zapewniają spójność włókna włosa. System FIBRA-KAP zastępuje brakujące KAPy i reaktywuje ich syntezę. Ponadto zawiera aż 6 aminokwasów, hydrolat białka pszenicy i ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej, który ma właściwości regenerujące.

regenerujące
100 – 250ml
w słoiku

drogi ulubieniec

Bardzo lubię ten produkt. Zazwyczaj używam naturalne kosmetyki, od czasu do do czasu, przed większym wyjściem, sięgam po coś naładowanego silikonami i robią efekt wow. Używam w połączeniu z szamponem z tej serii. Niestety cena jest niewątpliwą wadą.

Uwielbiam tą serię

Zakupiłam tą maskę wraz z szamponem tej samej serii oraz olejkiem firmy kerastsse. Moje włosy są średniej długości od paru lat rozjaśniane a końcówki się kruszą. Ta seria uratowała je i widzę ogromną poprawę. Przede wszystkim są naprawdę nawilżone i dociążone, po miesiącu widze różnice w ich wypadaniu oraz kruszeniu końcówek. Jeśli chodzi o samą maskę bardzo ją lubie, jest dosyć gęsta, nie spływa z włosów i wystarczy niewiele oby pokryć nią włosy. Ja zostawiam na około 15 minut i po tym czasie spłukuję. Czasem jednak robie dłuższy "seans" zostawiam na około 30minut i zawijam głowę w ręcznik . Po tym czasie spłukuję. Efekt za kazdym razem zadawalający.

Super regeneracja

Maski używam od miesiąca od pierwszego użycia włosy były inne nie plątały się, wygładziły i wyglądały lepiej. Po systematycznym stosowaniu włosy są nawilżone gładkie i wreszcie wyglądają na zdrowe a przede wszystkim silniejsze przestały się łamać. Maska jest wydajna używam 2 razy w tygodniu.

Najwspanialsza

Jest dla mnie ostatnia deska ratunku gdy moje wlosy zaczynaja sie buntowac. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodla i jestem pewna, ze moge na niej polegac.

Maska ma bardzo ladne, estetyczne opakowanie w kolorze turkusowyn. Bardzo lubie jej niesamowicie gesta konsystencje, da sie swietnie „wsmarowac“ we wlosy, nie na szans, ze maksa splynie. Da sie ja przez to uzyc do ostatniej kropelki. Zapach - piekny, intensywny, kobiecy, jak perfumy.

Ale nie zapach i konsystencja sa najwazniejsze, a dzialanie. I tu jestem zachwycona. Jest to jedyna odzywka, ktora naprawde dyscyplinuje moje wlosy. Mam wlosy do pasa, intensywnie rozjasniane, wiec musze obchodzic sie z nimi jak z jajkiem ;) ta maska jest moim sprzymierzencem. Wygladza wlosy po same konce, pogrubia je i obciaza. Wygladaja po niej naprawde pieknie i zdrowo.

Wiem ze nie jest to produkt naturalny, i ze zawiera silikony. Ale w tym przypadku jest mi to obojetne. Nie pomoga produkty naturalne, jesli po ich uzyciu wlosy sie pusza, elektryzuja, i ogolnie wprawiaja nas w niezadowolenie. Ta maska to moj prawdziwy as wlosowy, uwielbiam ja i polecam!!

Tylko w duecie

Kupiłam tą maskę razem z szamponem z tej samej kolekcji. Efekt był naprawdę zadowalający. Włosy się wygładziły, nabrały blasku. Przy moich cienkich włosach, miałam wrażenie "pogrubienia" włosa. Maska ma przyjemny zapach i konsystencję.
Używałam też tej odżywki nie mając szamponu z tej serii i wtedy efekt był dużo gorszy. Włosy były tak samo odżywione jak po zwykłej drogeryjnej odżywce. Nie było takiego efektu jak w duecie.

Wielkie rozczarowanie

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów, w którego skład wchodzi szampon oraz maska kupiłam po wizycie u fryzjerki, która bardzo chwaliła sobie produkty z tej linii. Niestety po użyciu zestawu na moich włosach nie było najmniejszego efektu. Końcówki włosów byly wysuszone tak samo jakbym nie nałożyła na nie żadnego produktu. Myślałam, że przy dłuższym stosowaniu przekonam się do tej maski, jednak się myliłam. Dobrze znam markę Kerastase, gdyż bardzo często towarzyszy mi ona podczas wizyt u fryzjera i miałam okazję wypróbować w warunkach domowych inną maskę tej samej firmy, która sprawdziła się rewelacyjnie. Z przykrością stwierdzam, że ta seria okazała się dla mnie jednym wielkim bublem i stratą pieniędzy

Wow

Fantastyczna odzywka ale cena jest ciut za wysoka. Jednak mimo wszystko ją kupiłam i powiem szczerze że nie żałuję.
Nie mogę się do niczego przyczepić moim zdaniem nie ma wad.
Dobrze nawilża, ułatwia rozczesywanie, wydobywa blask z wyblakłych pasm i pięknie pachnie. Jak dla mnie ideał.

mieszane odczucia

Marzyłam o niej, naprawdę chciałam ją mieć. Polecała mi fryzjerka, czytałam pochlebne opinie. W końcu dostałam ją w prezencie.. i czar prysł :( jest bardzo gęsta, fajnie trzyma się na wilgotnych włosach. Pachnie obłędnie, włosy się dobrze rozczesują po umyciu, ale to chyba tyle. Włosy miałam bardzo zniszczone, myślałam, że odżywka pomoże mi je ochronić przed cięciem, ale niestety nie poradziła sobie zbytnio. Może ja ją źle używam, ale za te pieniądze naprawdę nie robi super wrażenia. Włosy są tępe, dziwne w dotyku, efekt wygładzenia tylko przez chwilę, na pewno sama po nią nie sięgnę.

Najlepsza jaką miałam przyjemność stosować! <3

Maskę poleciła mi moja fryzjerka. Efekty po zastosowaniu przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Mam zniszczone włosy od regularnego rozjaśniania i używania prostownicy . Maska regeneruje nawet zniszczone końcówki! Już po pierwszym użyciu maseczki moje włosy odżyły i wyglądały na zdrowsze. Dzięki Kerastase w końcu udało mi się zapuścić włosy. Jestem bardzo zadowolona :) zamawiam maskę na iperfumy.pl za 142,90 zł :)

Bardzo dobra maska

Póki co to najlepsza maska z jakiej korzystałam. Nawiazujc do recenzji powyzej ciekawi mnie, ktore to maski duzo tansze maja taki sam efekt, bo ja przetestowalam juz setki produktow drogeryjnych, aptecznych, z profesjonalnych salonow fryzjerskich i tylko ta ratuje moje cienkie wlosy. Bardzo dobrze wygladza i nablyszacza wlosy, dzieki czemu mniej sie lamia. Nie przetestowalam wszystkich, ale wsrod kerastase wydaje mi sie ze to jedna z lepszych masek i jest super wydajna. Przy codziennym stosowaniu wystarcza mi zazwyczaj na 3-4 miesiace.

Bardzo dobra

Moje wlosy sa suche I zniszczone od farbowania dzieki tej masce ich wyglad bardzo sie poprawil wlosy sa bardzo lsniace. Maska pieknie pachnie a zapach utrzymuje sie kilka dni.
+bardzo wydajna
+piekny zapach
+wlosy bardzo lsniace nawilzone
- jedyny minus to cena

Bardzo dobra odżywka, ale cena to przesada

Kupiłam maskę w salonie fryzjerskim, namówiona przez moją fryzjerkę. Ok, przyznaję, że maska jest dobra. Nawilża, odżywia, ułatwia rozczesywanie. Poprawia kondycję włosów. Ale cena 180 zł to przesada. Są inne maski, które również są skuteczne, a kosztują 10 razy mniej. Polecam ludziom cierpiącym na nadmiar pieniędzy, ja nie kupię ponownie ;)