Loton, Provit, Maska regenerująca z jedwabiem

Loton, Provit, Maska regenerująca z jedwabiem

Intensywnie regenerująca maska zawierająca naturalne proteiny jedwabiu.
Proteiny jedwabiu oraz wyselekcjonowane substancje pomocnicze otulają włos ochronną warstwą. Skutecznie odbudowują jego strukturę, zapewniając długotrwałą ochronę koloru. Pomagają utrzymać elastyczność i wytrzymałość nadając jednocześnie jedwabisty połysk.
Maska przywraca suchym i matowym włosom zdrowy wygląd, połysk i sprężystość. Regularne stosowanie chroni włosy przed utratą koloru oraz skutkami chemii fryzjerskiej i wysokiej temperatury.

Miłość od pierwszego... użycia :)

Zakochałam się w tej masce już po pierwszym użyciu :)

- ładnie pachnie, tak fryzjersko;
- gęsta konsystencja;
- włosy są po niej miękkie, uporządkowane, dobrze się rozczesują (zasługa silikonów);
- zdecydowanie wygładza strukturę włosa;
- nie obciąża
- cena średnia (9zł za 150 ml), ale maska jest dość wydajna.

Używam tego produktu od: wakacje 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

ok

Bardzo fajna odżywka, skusiła mnie cena 1,99 za saszetkę, konsystencja bardzo konkretna, ładny zapach, włosy są nawilżone, miękkie, wyraźnie odżywione, milutke w dotyku :D nie obciąża, wygładza, nadaje połysk. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

dobra

Kupiłam ją całkowicie przez przypadek jednak nie w szaszetkach a w dużym opakowaniu. Mile się zaskoczyłam po pierwszym stosowaniu (maske jednak nie nałożyłam na 2-3 min jak zaleca producent a zostawiłam ją na calą noc i rano zmyłam letnią wodą)

+ zapach
+ cena (chyba 9zł w tesco za 125g)
+ wlosy są delikatne(działanie jedwabiu)
+ nie obciąza
+ moje suche końcówki stały się jakby \'żywsze\'
+ mają ładny połysk

- maska regenerująca jednak czy tak jest co do tego nie jestem aż tak przekonana, dla tego też zabieram pół gwiazki

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

polecam

Saszetki to świetny wynalazek , kupisz taka jak produkt spełni oczekiwania to mozna kupic wieksze opakowanie , a w odwrtonym przypadku nie żal wydanych tych paru groszy na takie maleństowo. Kupiłam saszetke i sie nie zawiodłam .

- wygładza
- łatwo sie rozczesuja włoski
- taniutka
- nawilża , sa takie fajne w dotyku :D

na pewno nie kupię ponownie

Mignęły mi kiedyś pozytywne opinie dotyczące tej maski, więc kupiłam jak tylko zobaczyłam saszetki w Naturze. Niestety zakupiłam od razu dwie, chociaż rozum podpowiadał, że lepiej byłoby wziąć tylko jedną..

+ dość niska cena, nie pamiętam ile płaciłam, ale nie jest to kwota rujnująca portfel.
+ dostępne w Naturze
+dostępne w saszetkach

I tyle z plusów. Cała reszta to w mojej opinii klapa - maska w moim przypadku zostawiała włosy szorstkie, matowe, ogólnie nieprzyjemne i takie jakieś \'fuj\'. Produkt ma też tendencję do obciążania włosów. Przy pierwszej saszetce trzymałam krócej, przy drugiej dłużej i w cieple, za każdym razem efekty nieciekawe.

Powiem szczerze, że żal mi nawet tych groszy, które wydałam na te dwie saszetki. Produkt dla mnie bezużyteczny, nic nie robi - nie pielęgnuje włosów, nie regeneruje, nawet nie pozostawia ich w lepszej wizualnej kondycji. Bubel i tyle.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Tania i świetna ;)

Kupiłam ja podczas "buszowania" po drogerii. Skusiła mnie tez niska cena. Nałożyłam ja na włosy i :
+od razu poczułam piękny zapach , który utrzymuje się na włosach, super; )
+nawilża,
+włosy się błyszczą,
+są tez miękkie w dotyku,
+wygodna, np. w podróż,
+i oczywiście niska cena.

Polecam wszystkim jak najbardziej ta maseczkę. Nie ma co żałować tych paru złotych, skoro są takie super efekty.;)

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Około 5

Do tej pory jest to moja ulubiona maseczka przy której kryją się nawet te drogie!

Bardzo dobra maseczka za małe pieniądze.
1 saszetka kosztuje 2.29

Plusy
+ wygładza
+nawilża
+włosy się ładnie błyszczą
+bez problemu mogę rozczesać swoje długie włosy
+ładny zapach

-jak na razie nie ma

okropna

Najgorsza maska jaką miałam

+jedyny plus to zapach ale nie utrzymuje się on długo na włosach

-włosy miałam po niej szorstkie w dotyku
-podkreśla zniszczenia na włosach

Używam tego produktu od: użyłam raz

Świetna maska

Ma wiele zalet: 18g wystarczy na pokrycie moich włosów średniej długości, trzymam na 15 minut. Pięknie pachnie, włosy po niej są miękkie i łatwo się rozczesują, a przede wszystkim to za niewielką cenę... kupowałam maskę w saszetkach, a obecnie mam 125g za 8,50zł po promocji.

Ilość zużytych opakowań: 7 saszetek.

Godny polecenia produkt

Zgadzam sie w 100% z moja poprzedniczka, bardzo dobry produkt i za smieszne pieniadze.
Ja zawsze kupuje ta masecze w Drogerii Natura, ostatnio placilam za nia 2,19 zł.
Moje wlosy nie byly w najlepszym stanie- byly przesuszone i moja zmora byly porozdwajane koncowki- oczywiscie bylam zmuszona podciac wlosy o kilka centymetrow , odstawic prostownice i wzielam sie za pielegnacje moich wlosow- postanowilam przetestowac ta maseczke aby zobaczyc jak moje wloski beda na nia reagowaly.
I musze powiedziec, ze jestem milo zaskoczona, oczywiscie przytrzymalam ta maseczke dluzej niz 2 minuty- jak to jest zalecane na opakowaniu.
Po splukaniu moje wlosy byly milutkie w dotyku, nie plataly sie, moglam je bez problemu rozczesac.
Jestem posiadaczka dlugich wlosow- 1 saszetka wystarczyla spokojnie aby je pokryc.
Po wyschnieciu moje wlosy byly gladkie i nie puszyly sie, praktycznie nie potrzebowalam prostownicy aby ujarzmic moje wlosy.
Wiec podsumowujac:
Plusy:
+ niska cena.
+ gesta konsystencja, dzieki temu latwo jest rozprowadzic kosmetyk na wlosach.
+ przyjemny zapapch.
+ wlosy sa miekkie w dotyku i sie blyszcza.
+ maseczka nie obciaza wlosow, bardzo szybko sie splukuje.
+ wlosy sie po niej nie pusza.

Jezeli chodzi o opakowanie to z jednej strony jest wygodne kiedy wybieramy sie gdzies w podroz z drugiej strony nie jest wygodne jesli chodzi o aplikacje bo trzeba wczesniej rozciac nozyczkami opakowanie, zeby dostac sie do srodka.
Ja musialam rozciac saszetke rowniez po boku bo mialam problemy z wyciagnieciem kosmetyku.
Szkoda rowniez, ze maseczka nie jest sprzedawana rowniez w jakims wiekszym opakowaniu bo troche meczace jest bawienie sie za kazdym razem z saszetka.
Uzywalam roznych juz odzywek tych z nivei, garniera, gliss-kura i ta wedlug mnie sprawdzila sie lepiej na moich wlosach.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

B. dobry produkt za śmieszne pieniądze

Bardzo fajny produkt, nie waham się powiedzieć, że klasy profesjonalnej półki. Gwiazdka mniej za formę jednorazowej saszetki, których nie jestem fanką (rozerwać ją mokrymi dłońmi, nawet przy perforacji to jednak wyczyn) i za zapach - dość nijaki i słaby, a lubię jak kosmetyk do włosów pachnie.

Cała reszta to plusy :)
- cena! Na krótkie włosy saszetka starcza na dwa razy
- naprawdę pielęgnuje włosy
- nabłyszcza
- chroni przed wpływem gorącej temperatury suszarki czy prostownicy (tyle o ile, ale zawsze coś)
- saszetka wygodna np. w podróży
- nie wiem jak z ochroną koloru, ale przez to że fryzura się błyszczy kolor wygląda lepiej, nawet spłukany.

Można polecić szczerze, choć nie sądzę, żeby maska podołała włosom naprawdę zniszczonym rozjaśnianiem i stylizacją. Dla cienkich, słabych, farbowanych jest naprawdę dobry i nie obciąża.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 5-6 sztuk

ok

Zużyłam saszetkę tej maski, kupiłam ją dość przypadkowo. Ma gęstą konsystencję, ładny zapach, dobrze się rozprowadza na włosach. Na moje długie włosy jedna saszetka to jednak trochę za mało produktu, następnym razem kupię dwie sztuki. Włosy po użyciu były w dobrej formie, gładkie, zdyscyplinowane chociaż nie rewelacyjne (ale nie liczyłam na to). Jak na tak niską cenę produktu na pewno warto go spróbować, forma saszetki jest wygodna w podróży i może poslużyć za odżywkę.

Używam tego produktu od: użyłam raz (pojedyncze opakowanie)
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka