Isolda, Nawilżający krem do rąk z woskiem pszczelim i macierzanką z filtrami UVA i UVB

Krem do nawilżania i długookresowej hydratacji skóry. Szybko wchłania się i nie pozostawia uczucia nadmiernie tłustych lub zbyt suchych rąk, pozostawia delikatną, miękką skórę dłoni bez oznak łuszczenia i szorstkości. Wosk pszczeli czysty jest wyszukiwaną substancją aktywną ze względu na swe doskonałe działanie ochronne i nawilżające. W skórze wytwarza drobne cząstki tłuszczu, które w sposób czynny wiążą wodę. Zawiera filtr UVA i UVB.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
sucha

Fajny krem

Krem przywiozła dla mnie koleżanka z Czech. Po raz pierwszy mam kosmetyk tego producenta. Kremu do rąk używam często i lubię testować nowości.
Plusy:
- opakowanie - miękki plastik z zamknięciem na "klik",
-konsystencja - gęsta, wystarczy odrobina wielkości ziarenka grochu aby nakremować dłonie,
- zapach -delikatny i przyjemny, lekko ziołowy,
- działanie - dobrze nawilża i nie jest to uczucie krótkotrwałe, szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia tłustych rąk, dłonie są delikatne i miękkie,
Minus:
Krem jest dostępny tylko w drogeriach internetowych, a szkoda, bo bardzo go polubiłam. Polecam.