Vichy, Neovadiol, Magistral Elixir (Koncentrat rekonstruujących olejków na dzień i na noc)

Innowacyjna formuła pomaga zapobiegać utracie jędrności skóry w wieku dojrzałym, przywracając optymalną gęstość. Idealne rozwiązanie dla skóry matowej, wysuszonej, dotkniętej menopauzalnym spadkiem poziomu lipidów.
Neovadiol Magistral Elixir wyróżnia się lekką konsystencją. Formuła "suchego olejku" działa nawilżająco, nie pozostawiając tłustej warstwy. Skóra nie klei się i nie błyszczy. Staje się miękka i przyjemna w dotyku.
Wysoką skuteczność Neovadiol Magistral Elixir potwierdzają badania naukowe - eliksir działa na poziomie komórkowym, odbudowując naturalną warstwę lipidową. Jednocześnie działa ujędrniająco i uelastyczniająco, przywracając młody wygląd. Natychmiast przynosi komfort, zwalczając uczucie ściągniętej i napiętej skóry.

Unikalny kompleks olejków bogatych w kwasy omega oraz γ-oryzanol, aby wypełnić skórę lipidami, których poziom zmniejszył się po menopauzie.
Vichy Neovadiol Magistral Elixir bazuje na unikalnej kompozycji regenerujących olejków bogatych w:
• kwasy omega - opóźniające procesy starzenia,
• Y-oryzanol - uzupełniający poziom lipidów utraconych w okresie menopauzy.

Nawilżająca moc olejków

Początkowo sceptycznie nastawiona byłam do tego kosmetyku, a to dlatego, że po nałożeniu na twarz mocno mnie uczulał. Oczy zaczęły mi łzawić chwilę po nałożeniu. Pomyślałam, że to może kwestia niewyspania (wówczas moje oczy są bardziej wrażliwe) i wypróbowałam go ponownie następnego dnia. Niestety, to samo. Mówi się, że do trzech razy sztuka. Dałam mu więc kolejną szansę, tym razem omijając okolice oczu. Po kilku dniach stosowania zaczęłam nakładać również na wrażliwe miejsca. Z czasem moja skóra zaczęła się przyzwyczajać. Dzisiaj mogę z pewnością stwierdzić, że daje ukojenie mojej suchej po wieczornym demakijażu twarzy. Moc olejków objawia się odpowiednim nawilżeniem. Specyfik nie pozostawia tłustego filmu. Skóra aż do samego rana jest odpowiednio odżywiona.
Dobroczynne działanie eliksiru zauważyłam po tym, jak przywrócił mojej twarzy nawilżenie i gładkość po wakacjach nad ciepłym morzem. Skóra była bardzo przesuszona, szorstka mimo, że codziennie odpowiednio zabezpieczałam ją wysokimi filtrami. Powróciła do stanu sprzed wakacji już po kilku dniach regularnego stosowania.
Neovadiol, Magistral Elixir polecam nie tylko kobietom po menopauzie. U mnie sprawdza się wyśmienicie, a zdradzę, że używam go również na przesuszone końcówki włosów.

Rewelacja!

Koncentrat rekonstruujących olejków to mój ulubiony produkt od Vichy. Znajduje się w bardzo eleganckiej i stylowej buteleczce, z wygodnym i sprawnym w użytkowaniu aplikatorem. Ma bardzo lekką konsystencję, która ułatwia rozprowadzanie po skórze. Olejki działają na skórę nawilżająco, poprawiają jędrność i elastyczność. Skóra po użyciu produktu nie klei i nie błyszczy się. Jest przyjemna w dotyku i znacznie wygładzona. Stosowanie produktu podnosi poziom komfortu i zadowolenia. Jest również bardzo wydajny, starcza na długi okres czasu przy codziennym użytkowaniu i posiada przyjemny dla nosa zapach.