Philips, Lumea Prestige IPL BRI956/00 (Urządzenie do depilacji światłem)

Philips, Lumea Prestige IPL BRI956/00 (Urządzenie do depilacji światłem)

Pojemność 1 szt
Cena 2 499,00 zł

Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię światła impulsowego Intense Pulsed Light (IPL), przerywającą cykl odrastania włosów. Delikatne impulsy światła oddziałują na cebulki włosów, dzięki czemu te przestają odrastać po kilku zabiegach. Technologia IPL jest dostępna w profesjonalnych salonach od 1997 roku — dzięki Philips Lumea efekty jej stosowania możesz uzyskać również w domowym zaciszu. Philips Lumea Prestige to efekt 14 lat badań i rozwoju przy współpracy z wybitnymi dermatologami.

Obiektywne badania wykazały znaczne zmniejszenie liczby włosów po 3–4 zabiegach wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra zyskała gładkość. Aby utrzymać te wyniki, wystarczy powtarzać zabiegi co 4–8 tygodni. — Aby powiększyć, kliknij obraz w galerii u góry strony.

Zainspirowane specyfiką poszczególnych partii ciała Philips Lumea Prestige to jedyne urządzenie IPL z wyjątkowo wyprofilowanymi nasadkami, zaprojektowanymi dla uzyskania optymalnych rezultatów na różnych obszarach. Nasadki różnią się kształtem, rozmiarem okienek i filtrami. Urządzenie Philips Lumea Prestige służy do spersonalizowanych zabiegów na różnych częściach ciała (nogach, ramionach, brzuchu) i twarzy (górna warga, podbródek), a także w okolicach bikini i pod pachami.

Philips Lumea Prestige umożliwia 5 ustawień energii oraz ułatwia wybór właściwego ustawienia dzięki czujnikowi SmartSkin. Czujnik pozwala w każdej chwili dobrać ustawienie najlepsze dla danego odcienia skóry.

Philips Lumea to kompletne rozwiązanie, z którego można korzystać od razu po rozpakowaniu. Produkt nie wymaga używania wkładów uzupełniających ani żelów.

Procent kobiet zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów*
Philips 84% na twarzy
Philips 86% pod pachami
Philips 78% w okolicach bikini
Philips 83% na nogach

* Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 kobiet po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach oraz 2 zabiegach na twarzy.

Zastosowanie
na baterie, do gniazdka
inne

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Brakuje mi słów aby opisać to cudo!

Bardzo długo wahałam się czy kupić to urządzenie, które jak każda z nas wie nie kosztuje mało, a opinie o jego działaniu są mocno podzielone.
Postanowiłam zaryzykować i zakupiłam urządzenie na raty w jednej z sieci sklepów RTV.

Mam jasną skórę i niestety mimo licznych badań które nie wskazywały na jakieś nieprawidłowości cierpię na hirsutyzm.
Miałam dość wyrywania codziennie włosków z brody ( w zasadzie nie włoski a już typowy męski zarost ) ciągłego golenia brzucha czy ramion.
O mocnym owłosieniu bikini i nogach nie muszę wspominać ;)

Urządzenie posiadam już dwa miesiące i oczywiście przez ten czas stosowałam go regularnie. Myślę że to ważne, ponieważ spotkałam się z wieloma negatywnymi opiniami o produkcie, gdzie później okazywało się że stosowano go sporadycznie, co jest dużym błędem.

Zacznę może od opinii samego urządzenia.
Depilator w zestawie posiada cztery nakładki. Do całego ciała, twarzy, pach i okolic bikini. W zestawie znajdziemy również ściereczkę do czyszczenia urządzenia, zasilacz oraz kosmetyczkę. ( Ja osobiście urządzenie trzymam w pudełku, bałabym sie uszkodzenia poprzez kosmetyczkę )
Produkt posiada również fukncję wykrywania koloru skóry i dobierania mocy, oraz 5 stopni natężenia błysków.
Po włączeniu działa dosyć głośno oraz lepiej stosuje się go podłączonego do sieci. Przy zasilaniu akumulatorowym błyski wyzwalane są znacznie wolniej.
Zauważyłam ze po stosowaniu na lampie pojawiają się plamki, które nie przeszkadzają w użytkowaniu. Martwił mnie jednak fakt że nie mogę ich doczyścić. W instrukcji obsługi zaznaczono żeby czyścić lampę suchą szmatką. Napisałam do producenta w tej sprawie, odpisano mi że można korzystać ze spirytusu. Podziałało. Urządzenie jest wygodne, łatwo lezy w dłoni jednak do lekkich nie należy. Przy depilacji całego ciała ręce się męczą :)

Co do samych efektów:
Producent jak i aplikacja wskazywały stosować Lumeę co 2-2.5 tygodnia.
W pierwszym miesiącu robiłam sesje raz w tygodniu, póżniej co 2 tygodnie.
Po dwóch miesiącach stwierdzam że owłosienie w większości zniknęło.
Ręce + ramiona niemal 100%
Brzuch 100 %
Nogi 90%
Pachy 80%
Broda i bikini. Jeszcze walczę. Włoski póki co odrastają sporo wolniej, są widocznie cieńsze i z każdym tygodniem jest ich co raz mniej.
Oczywiście na wyżej wymienionych partiach nadal pojawiają się pojedyncze włoski, które myślę że są efektem "nie dostrzelenia" danego miejsca. Jednak dziś mogę stwierdzić że monotonne golenie poszło w odstawkę. Nie muszę się martwić codziennym goleniem. Nigdy nie miałam tak gładkich nóg! :)
Urządzenie w 100% spełniło moje oczekiwania i marzenia o gładkiej skórze.
Dziś tylko żałuję że zdecydowałam się na nie tak późno.

Działa przy częstszym stosowaniu (kupiłam za 1000pln)

Stosuje raz w tygodniu, włoski odrastają znacznie wolniej, nie mam już wrastających włosków, zaczerwienień po depilacji czy drobnych stanów zapalnych. Należy pamiętać, iż nie jest to profesjonalny a jedynie domowy sprzęt. Jest on jednakże skuteczny dla cierpliwych. Regularność i dokładność podczas zabiegu ma tu kluczowe znaczenie. Należy także pamiętać o utrzymywaniu urządzenia w czystości i przeprowadzaniu zabiegu zgodnie z zaleceniami (sucha, czysta skóra itp). Może także lekko przypiec. Depilacja laserowa w salonie także wymaga wielokrotnych wizyt!

Nie sprawdza się w 100%

Laser zakupiłam po wielu przeczytanych recenzjach, jednak mimo posiadania bardzo ciemnych włosków, po regularnym stosowaniu i po 2 miesiącach, widać znikomy postęp. Fakt, włoski wypadają, ale następnie po zmniejszonej częstotliwości wykonywania zabiegu one z powrotem odrastają z jeszcze większą prędkością! Cenę, jaką zapłaciłam za urządzenie, mogłabym wykorzystać na prawdziwy laser, po którym będę wolna od wykonywania powtórzeń co 2 tygodnie ze znajomymi efektami. Urządzenie jest łatwe w obsłudze.

Osoby z ciemnym owłosieniem będą zadowolone

Swój laser kupiłam na przecenie w jednym z marketów w których mamy sprzęty RTV AGD. Widziałam bardzo dużo różnych recenzji w internecie jak i w jednym z programów telewizyjnych. Jako że mam problem z ciemnym owłosieniem postanowiłam zakupić Lumea. Jak wiadomo chodzenie na depilację do gabinetów kosmetycznych jest drogie. Byłam dość sceptycznie nastawiona co do tego sprzętu. Zanim użyłam go po raz pierwszy minęły dobre 2 miesiące. Jednak przekonałam się i użyłam. Przed użyciem sprzętu należy ogolić miejsce w którym chve się przeprowadzić depilację, jest to bardzo ważne, ponieważ gdy nie ogolimy miejsca będziemy czuć bardzo nieprzyjemny zapach spalenizny. Nie wolno wykonywać zabiegu na skaleczonych, uszkodzonych miejscach na skórze ponieważ jest uczucie pieczenia i bardzo boli. W zestawie znajdują się 3 nakładki jedna jest do twarzy która jest zabezpieczona o dodatkowy filtr zabezpieczajacy nasza twarz, druga jest do okolic bikini i pach, jest ona bardziej precyzyjna aby dotrzeć w najbardziej nieosiągalne miejsca, ostatnia nakładka jest uniwersalna do całego ciała. Użytkowanie sprzętu jest bardzo przyjemne, nie jest on sprzętem bardzo skomplikowanym. Fajna funkcja jest szukanie odpowiedniej intensywności w jakiej ma być przeprowadzona depilacja. W depilatorze znajduję się 5 poziomów intensywności które możemy sobie zmieniać i dopasowywać. Głowica jest bardzo precyzyjna i poręczna, ułatwiająca sprawa jest białe światełko które pojawią się w momencie kiedy prawidłowo trzymamy depilator, ułatwia to nam pracę i wiemy kiedy dobrze jest dopasowany do ciała. Depilator niestety nie działa na włosy w kolorze blond, więc dla pań z takim kolorem owłosienia odradzam. Efekty widać już po 2 pierwszych użyciach, naprawdę ułatwia to życie, nie muszę się już martwić o owłosienia. Warto odłożyć sobie pieniądze i zakupić taki sprzęt nawet dla własnego komfortu ciała. I co najważniejsze nie jest to aż tak bolesne, może zaboleć w miejscach gdzie jest duże skupisko włosów a tak nie ma co się bać.

Rozczarował mnie:/

Urządzenie zdecydowalam sie kupic po wnikliwym przeczytaniu opinii innych internautów, niestety u mnie się wogole nie sprawdzil pomimo stosowania sie do zaleceń wymienionych przez producenta, stosowałam go miesiąc i nie zauwazylam ŻADNYCH efektów, więc jestem bardzo rozczarowana zwłaszcza, ze kosztuje sporo, wiec i spore mialam oczekiwania co do niego,dodatkowo kazdy zabieg powodowal miejscami ból (mimo, ze ustawialam różne poziomy mocy). Zdaje sobie sprawę, ze byc moze mam taki typ karnacji, na ktory to urządzenie nie działa....Jedynymi plusami są chyba extra nakladki, ktore umożliwiają depilacje światłem np na twarzy oraz strefie bikini i to tyle co mogę pozytywnego powiedzieć, cieszę sie, ze udalo mi się go sprzedać, niestety w okazyjnej cenie...

Czasochłonny, ale widać efekt

Kupiłam sobie Lumeę na 30ste urodziny w nadziei, że już nigdy nie będę musiała golić nóg. Niestety szybko zniechęciłam się do urządzenia myśląc, że daje efektów, miałam nawet wrażenie, że włosy odrastają szybciej. Rzuciłam w kąt, ale po przeczytaniu pozytywnych opinii sięgnęłam ponownie i staram się stosować regularnie. Nadal mam włosy na nogach, ale jest ich mniej, gdzieniegdzie wyglądają jak "placki". Nie jestem w stanie używać bardzo dokładnie na nogach, ponieważ mam dużo pieprzyków (z drugiej strony mogę je zalepić). Myślę, że po dłuższym stosowaniu w końcu zobaczę upragiony efekt.

Duża ulga dla osób o ciemnych i sztywnych włoskach

Zawsze miałam problem z szybko rosnącymi sztywnymi włoskami na nogach. Kilka godzin po ogoleniu nóg było już czuć odrastające włoski, a na łydkach ciągle widoczne były czarne kropki. Żeby golić nogi codziennie musiałam zawsze przed goleniem zmiękczać skórę przez peelingi i oliwki, i dopiero potem udawało mi się ogolić bez bólu (włoski były bardzo sztywne i im krótsze do ogolenia tym bardziej bolało).

Urządzenie mam od ponad dwóch lat. Od czasu do czasu wykonuję depilację. Chwilę to zajmuje ale można spokojnie sobie do tego włączyć jakiś serial i lecieć z tematem. Po kilku zabiegach jest odczuwalnie mniej włosków, odrastają bardzo rozrzedzone i miększe. Nogi wciąż trzeba golić, bo pojedyncze włoski wciąż odrastają, ale znacznie wolniej i jest ich o wiele mniej.

Ogólnie nie wyobrażam sobie nie mieć tego urządzenia!

Genialne urządzenie!

U mnie ten depilator sprawdził się lepiej niż tego oczekiwałam! Już po pierwszym zabiegu widać było wolniejsze odrastanie włosów i lekkie przerzedzenie. Po kolejnych zabiegach było coraz lepiej! Na rękach włosy już praktycznie nie odrastają, tak samo w okolicach bikini. Nogi też są zupełnie inne niż wcześniej, po dwóch tygodniach są może pojedyncze włoski. Efekt jest znacznie lepszy niż myślałam i jestem zachwycona depilatorem. Sam zabieg niestety trwa dość długo, tym bardziej, że musi być poprzedzony dokładnym ogoleniem włosów. Do tego urządzenie jest nieco ciężkie, ale posiada wygodną rączkę. Zabieg na łydkach i rękach jest praktycznie bezbolesny, lekki dyskomfort odczuwam na udach, gdzie skóra jest bardziej delikatna. Ale jest to znacznie mniej bolesne niż chociażby woskowanie. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zakup. Urządzenie warte każdych pieniędzy.

prezent urodzinowy

O depilatorze tym marzyłam od dawna, więc traki prezent był strzałem w dziesiątkę. Stosuje go już 5 miesiąc i muszę przyznać że włosy się przerzedziły ale wcale nie znikły całkiem , w niektórych miejscach jest ich mniej w niektórych więcej, trzeba bardzo dokładnie i długo przeprowadzać zabieg aby na dłużej zachować gładkość w innym wypadku pojawiają się włosy " kępkami" bądź " pasami" , dodam że stosuje największą moc a i tak owłosienie całkiem nie zniknęło. Jest lepiej ale nie ma 100% gładkości. Minus za to że jest czasochłonne, plus za to że nie trzeba dokupywać lamp;)

Rozczarowanie

Lumea kupiłam prawie roku temu. Zgodnie z zaleceniami producenta ściągnęłam na telefon aplikacje która miała pomoc oraz ułatwić użytkowanie i pilnowanie zabiegów. Po wykonaniu harmonogramu z aplikacji nie zauważyłam żadnych zmian. Zaznaczę ze wg producenta jestem idealna kandydatka ponieważ mam jasna karnacje i dość ciemne włosy. Z powodu braków efektów nadal wykonywałam zabiegi ale nic się nie zmieniło. Napisałam na pomoc Philips z pytanie z jakiego powodu nie widać obiecywanych zmian? Po kilku pytaniach i informacji od konsultanta dostałam informacje ze kieruje sprawę do działu technicznego i od nich dostane odpowiedz. Odpowiedz mnie powaliła bo napisano ze powinnam urządzenie stosować przynajmniej poł roku ale o częstotliwości już nie raczyli napisać (nie chciało mi się już do nich więcej pisać). Zostałam wiec z drogim urządzeniem i ręką w nocniku. Walczę jeszcze ale myślę ze producent wprowadza konsumenta w błąd.

Jestem pod wrażeniem

Bardzo wyczekiwany produkt ze względu na cenę ale już jest ze mną , ładny wygląd ,kosmetyczka za mała niestety , Najważniejsze aby przed zabiegami porządnie wydepilować miejsca , gdy używamy wosku zabieg wykonujemy dzien później
zabieg na twarz robię na programie 5 jest bezbolesny , lecz zabieg robiony na nogach z intensywnością 4 był lekko bolesny i po zabiegu zauważyłam male śiniaki wiec teraz robie na 3 . Gdy chcemy szybciej wykonać zabieg musimy podłączyć do prądu. Coraz mniej włosów , urządzenie działa!!

Super

Spełnia swoje zadania wzorowo . Zabieg można wykonać w swoim domu nie musząc chodzić do gabinetów co już jest dużym plusem . Cena nie jest straszna jak na to urządzenie. Przy regularnym stosowaniu efekty są znakomite .